Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Zaljubio sam se u igru "hendikep na kladioničarskog autsajdera" tako da sam prestao da razmišljam o mogućnostima njihove čiste pobede... ali slažem se da bi mogli :D

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Proradio ADSL konacno. Mrzelo me da kuckam na mobilnom. Ponovo jedan promasaj nocas.MLB:Houston-Milwaukee 2Atlanta-NY Mets 1St.Louis-Chicago Cubs 1LA Angels-Seattle 2Na Minute Maid Parku, Harrell-Gallardo. Harrell 0-1, 4.35 ERA protiv Brewersa. Do sada, 5-7, 4.48 ERA. Prethodna 3 starta, 1-1, 1.74 ERA. Gallardo 13-3, 2.87 ERA protiv Astrosa. Pocetak sezone, 6-6, 4.41 ERA. Forma, 2-1, 2.25 ERA. Skor u seriji 1-1. Gallardo sve bolji. Probacu na njegovu sjajnu tradiciju protiv Houstona. Na terenu Astrosa je 5-2, 2.66 ERA. Harrell kod kuce 3-5, 5.85 ERA.Na Turner Fieldu, Minor-Niese. Minor je 4-1, 4.73 ERA protiv Metsa. Za sada, 8-2, 2.68 ERA. Pogled unazad, 1-0, 3.50 ERA. Niese 6-4, 3.64 ERA protiv Atlante. Dosadasnji deo sezone, 3-6, 4.15 ERA. Trend forme, 0-1, 2.33 ERA. Na domace, za pobedu u seriji.Cardinals-Cubs, Lynn-Feldman. Lynn je 4-1, 2.70 ERA protiv Cubsa. Odlican sezonski skor, 9-1, 3.56 ERA. Prethodni nastupi, 2-0, 6.00 ERA. Feldman 6-5, 3.05 ERA, sto se tice sezone. Tri starta unazad, 1-1, 3.79 ERA. Lynn ne tako dobar u poslednje vreme, no kod kuce baca bolje, te ocekujem da svom kontu doda jos jednu pobedu.Angels-Mariners, Hanson-Felix Hernandez. Hanson 1-0, 4.50 ERA protiv Marinersa. Za sada, 4-2, 3.94 ERA. Aktuelni nastupi, 2-1, 4.08 ERA. Felix 7-12, 3.96 ERA protiv Angelsa. Od starta sezone, 8-4, 2.32 ERA. Poslednji startovi, 2-0, 2.11 ERA. Nakon loseg ucinka prosle sezone protiv Angelsa(0-3, 6.25 ERA, na 5 startova), Hernandez je bio sjajan na jedinom ovosezonskom(8 ininga, uz jedan primljen run).Napad gostiju je uvek "muka ziva". Felix bi imao mnogo vise pobeda u karijeri, da nastupa za neki ofanzivno bolji tim. Ipak, u dobroj je formi, kvota je odlicna, te mislim da vredi probati.

Link to comment

Sinoc su valjda ispucani glupi preokreti, bar kada je rec o ovoj nedelji. Brewersi poklonili pobedu. Felix nije dobio mec, gde je imao podrsku od cak 8 poena. Ja se ne secam da se to njemu ikada desilo .Malo tenisa za prezivljavanje vrucine:Wawrinka fixSimon 10+ 2.setDodig 10+ 1.setMalisse 10+ 1.set

Link to comment

Ovoliko minusa na travi, neverovatno.Ponovo ADSL problemi. Navešću samo parove:Toronto-Baltimore >8.5Milwaukee-Atlanta 2San Diego-LA Dodgers 2Kansas City-Chicago White Sox <8.5

Link to comment

Ipak sam prosao na Majami. Castili me bajsom, nije lose ispalo na kraju :DMislim da cu sutra probati Cikago protiv Bostona, tacan rezultat 4:2 u seriji. Kvota 3.55, bas mi je to primamljivo jer mislim da mogu opusteno da dobiju obe do kraja.

Link to comment

Jedino što je dobro, je to da nisam mogao odabrati bolje. Od tri meča koja sam škartirao, nije došao nijedan.Idemo dalje, danas je novi dan.Više me nerviraju problemi sa netom, nego ova dvodnevna loša serija.Tenis:Simon 10+ 1.setWawrinka 10+ 1.setDa li može biti golova na meču Brazil-Italija? Brazilci me razočarali ovom kukavičkom taktikom. Bar su oni uvek igrali lepršavo. Italijani imali neočekivanu goleadu protiv Japana, ako večeras povedu prvi možda i dodje 3+ ili nešto više.

Link to comment

Polovično.Večernji deo:Toronto-Baltimore >9.5Kansas City-Chicago White Sox <9.5Detroit-Boston 1Arizona-Cincinnati <8.5Odlični napadi u Torontu. Ne verujem da White Soxi mogu ponoviti kanonadu od sinoć. Dva kilava napada, na 9.5, deluje izgledno. Scherzer za Tigerse, u poteri za 11. pobedom. Corbin i Leake na Chase Fieldu. Sinoć palo dosta poena, večeras očekujem bolje nastupe startera.

Link to comment
Jel zna neko da li u MaxBetu primaju dablove na konačne pobednike. Ako primaju, odigraću Novak x Serena @3,23. Na 50€ dobitak 161€.
Ja eksperimentalno ukucao ovo kao brzi tiket i ne prijavljuje nista neobicno. Dakle, verovatno moze da se igra.
Link to comment

Ovo je već bolje. MLB 34, došao i 3+ na Brazil.Tahiti prvo izgubio sa 5 golova razlike, zatim i sa 10. Vidim da je večeras hendikep 7. Još se nisam odlučio. Španija protiv Nigerije. Španci i njihovo davljenje mi uvek unose nespokoj, kada je reč o golovima(3+).Sutra kreće W, a meni ADSL ne radi skoro 30 sati. Jedva čekam jutro da odem do Telekoma. Nisam mogao ni Chicago-Boston noćas da odgledam.

Link to comment

Da probam ovako večeras:Detroit-Boston >8.5NY Yankees-Tampa >9.5San Francisco-Miami <7.5St.Louis-Texas 1Verlander baca nešto lošije u odnosu na svoje standarde. Nova-Archer na meču Yankees-Tampa. Archer i dalje oscilira, te zato i očekujem dosta poena.Cain nastupa za Giantse, Eovaldi za Marlinse. Domaći pokušavaju da dodju do izjednačenja u seriji. Sandovala neće biti ni danas, pa je učinak napada upitan i dalje.Wainwright za Cardinalse. Odličan cele sezone i očekujem da prekine seriju pobeda Rangersa.

Link to comment

Obožavam ove Vimbldonske granice preko 40 gemova i više ali šta je tu je, igram overe... :DRosol - Reister >39.5Isner - Donskoy >41.5Lorenzi - de Schepper >39.5Malisse - Verdasco >40.5

Link to comment

Španija nekako dodje 3+, zato MLB kilavo. Giantse bih promašio i na fiks. St.Louis još jedan poraz. Texas pomaže kladionice u poslednje 2 nedelje.Tenis:Azarenka 9- 1.set Sharapova 9- 2.setIvanović fixIsner fixJanowicz fixFederer h1(-2.5)Gulbis fixMurray h1(-2.5)Paire fixStakhovsky fixYouzhny fixKvitova fixSharapova fixMurray fixMinus gemovi na Nadalu i Murrayu su još u fazi razmatranja. 27.5 na Federera mi deluje premalo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...