Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Oko 15 minuta pred pocetak utakmice mi se javilo™Bosh daje prvi kos na utakmici @ 9.50 (uplatio i Dankana @ 6, apisano™ je neko pravilo da lopta ide pod kos u prvom napadu).Parker under 21.5LeBron over 26.5LeBron 28+ i pobjeda Majamija spec. ponuda @ 2.5 na WHi sve doslo :ph34r:Miami.jpgZa Bosha sugav neki stejtment na PP, ne moze da se uslika a to mi je daleko najzanimljivija opklada ove godine :isuse:

Edited by Feindouno
Link to comment

Vezao juce Australiju uzivo pred kraj sa Hantuhovom, ovi zabili a drolja predala. Kasnije napravim ekstra tiket za 500 dindzi: Klizan 2 (kvota 3 protiv mrtvog Troickog, ne znam zasto), Stosur 1 protiv babe Petrove, Dodig 1 protiv drogosa Istomina i Ribarikova protiv mladje Radvanske. Naravno, povela je 3:1 i povredila se, izgubila 3 gema i predala kod 3:4 u prvom setu. Sve to u par sati razlike. Posto ovi moji racunaju predaju kao poraz, poduvao sam na oba.Sreca pa se Majami nekako izvukao sinoc pa sad cekam da osvoje da mi prodje onaj singl. Valjda nece usrati zadnju.

Link to comment

MLB 3/4, fino. Cubsi dobili na jedini moguci nacin, Samardzija bacao skoro celu tekmu. :lolol: -_-Teski parovi kvalifikacija danas. Kod zena manje vise(sto je i razumljivo, jer je drugo kolo u pitanju), kod muskaraca bas tesko za odluciti. Da imam mogucnost igranja na gemove, to bi bilo resenje.Prvo sam hteo tiket sa 4 para. Na kraju Majeric i Dushevina odose na egzibicioni. Ostao dabl, koji vidim da je odigrao postovani kolega, sa jednog drugog mesta(foruma).Tomljanovic fixO.Rochus fix

Link to comment

Narode! Zadnje kolo kvala za W se uvek igralo u tri dobijena ( jedino ako nisu nešto promenili ). Svi hendikepi setova u Mozzartu su setovani na 1,5. Treba tražiti one koji mogu da pobede 3-0 ili 3-1 jer su kvote postavljene kao da se traži pobeda od 2-0

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
Narode! Zadnje kolo kvala za W se uvek igralo u tri dobijena ( jedino ako nisu nešto promenili ). Svi hendikepi setova u Mozzartu su setovani na 1,5. Treba tražiti one koji mogu da pobede 3-0 ili 3-1 jer su kvote postavljene kao da se traži pobeda od 2-0
U Socceru se nude tacni rezultati 3:0, 3:1 itd, tako da oni "veruju" da se igra u tri seta. Moguce da ce ova ponuda u Mozzartu da bude nevazeca ili ce prilikom uplate da podignu hendikep na 2.5. Ako neko uplati, nek javi.
Link to comment

Rochus predao, te dobitak i nije nesto.Vecernji mecevi:Atlanta-NY Mets 1Cincinnati-Pittsburgh <8.5Texas-Oakland h2(+1.5)Philadelphia-Washington 2U Atlanti, Medlen-Marcum. Medlen 3-0, 1.92 ERA protiv Metsa. Ove sezone, 3-7, 3.09 ERA. Prethodna 3 starta, 2-1, 1.83 ERA. Marcum je 1-1, 2.87 ERA protiv Bravesa. Do sada, 0-8, 5.43 ERA. Pogled unazad, 0-3, 4.87 ERA. Skor u seriji 2-1 za Metse, ocekujem izjednacenje veceras.Reds-Pirates, Arroyo-Locke. Arroyo je 6-7, 3.88 ERA protiv Pittsburgha. Dosadasnji deo sezone, 6-5, 3.27 ERA. Forma, 1-0, 1.66 ERA. Locke 1-0, 1.86 ERA protiv Redsa. Sjajan do sada sa, 6-1, 2.19 ERA. Trend od 3 starta, 1-0, 1.96 ERA. Prvi mec su dobili domacini, sinoc gosti poravnali. Oba meca su otisla u minus. Predvidjam jos jednu tvrdu tekmu i novi under.U Arlingtonu, Grimm-Milone. Grimm je 0-1, 6.75 ERA protiv Athleticksa. Sezonski bilans, 5-5, 5.59 ERA. Aktuelni nastupi, 0-2, 11.40 ERA. Milone 0-2, 2.50 ERA protiv Rangersa. Krenuo sa, 6-6, 3.61 ERA. Poslednji nastupi, 1-1, 2.18 ERA. Texas tezak za procenu. Napad bljesnuo prekjuce, sinoc se vratili u kolotecinu. Mislim da su gosti blizi pobedi, no da se ogradim hendikepom.Na Citizens Bank Parku, Kendrick-Gio Gonzalez. Kendrick je 4-6, 4.90 ERA protiv Washingtona. Do sada, 6-4, 3.76 ERA. Trend forme, 1-1, 5.59 ERA. Gio 3-1, 2.52 ERA protiv Philliesa. Tekuca sezona, 3-3, 3.40 ERA. Prethodna 3 starta, 0-0, 1.80 ERA. Fila dobila prva dva meca serije. Gonzalez ima problema zbog lose podrske. Baca odlicno, ali se to ne vidi kada se pogledaju pobede. Egal mec u najavi, gde dajem prednost gostujucoj ekipi.

Link to comment
Narode! Zadnje kolo kvala za W se uvek igralo u tri dobijena ( jedino ako nisu nešto promenili ). Svi hendikepi setova u Mozzartu su setovani na 1,5. Treba tražiti one koji mogu da pobede 3-0 ili 3-1 jer su kvote postavljene kao da se traži pobeda od 2-0
U Socceru se nude tacni rezultati 3:0, 3:1 itd, tako da oni "veruju" da se igra u tri seta. Moguce da ce ova ponuda u Mozzartu da bude nevazeca ili ce prilikom uplate da podignu hendikep na 2.5. Ako neko uplati, nek javi.
Ja uplatio online u Mozzartu, sve sa hendikepima od 1,5 što je nerealno, ima tu favorita za 3-0
Na kraju prošao tiket Soeda, Wang i Brown H1 sa kvotama koje su odlične čak i za hendikep -1,5 na igru u best of three dok na igru best of five postaju pokloni par exelance. Na tiketu je bio i Rohus al se povredio pa je ispalo nevažeće. ( mada sam siguran da bi i to prošlo da nije bilo toga )
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...