Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bolje biram MLB meceve, tokom prethodna dva dana. Mogu jednom i sva 4 para da dodju, no da ne kukam.Dnevni deo:Murray fixFederer fixVekic uzima set

Link to comment

Copy- paste

Zimbabwe national football team plagued before the World Cup qualifier in Guinea on Sunday massive injury worries. Due to a financial crunch in theAssociation Checkout only 14 people were able to get on the plane to an away game. Besides the German coach Dieter Pagels and the team doctor, these were ten field players and two goalkeepers. During a stopover in Nairobi, but a fielder lost his passport and could not fly then. Zimbabwe's team now face the strange case that you have to muster eventhe substitute goalkeeper in Conakry. The association is now trying to make it to the kick-off even one or two players to Guinea.first match Zimbabwa 0-1 Guinea,now Guinea is on home ground + Zimbabwe will be very weakned so we should expect easy home win because this is their last match in front of their fans on this qualifications.
Kec je samo 1.3, H1 je 1.95.. :unsure:
Link to comment

Ja cu tu i na Equatorial Guinea-Tunisia, probati 3+. Verovatno cu razvuci standardni 5+, 7+ sistem.Vidim da je fiks ponegde vec 1.2.

Link to comment

Vekic ipak nije uspela da uzme set, mada joj se nema sta prigovoriti. Lajovic prodao egzibicioni. Najpre se iscupao, zatim nije iskoristio mec loptu i onda pao u taj breku. Uzeh nesto na fudbalu, ali...Odigrao dva pomenuta meca na golove(3+, 5+).MLB:Miami-St.Louis >7.5Oakland-Seattle <7.5Minnesota-Detroit 2Texas-Toronto 1Na Marlins Parku, Nolasco-Lyons. Nolasco 1-4, 4.59 ERA protiv Cardinalsa. Do sada, 3-7, 3.80 ERA. Prethodna 3 starta, 0-2, 4.34 ERA. Lyons je 2-2, 3.51 ERA, od starta sezone. Tekuci trend, 1-2, 4.34 ERA. Povratak Stantona se odmah odrazio na bolje izdanje napada domacih(odlican na 5 odigranih meceva nakon oporavka). St.Louis ima odlicne udarace, te poeni ne bi trebalo da izostanu.Oakland-Seattle, Colon-Iwakuma. Colon je 16-9, 3.65 ERA protiv Marinersa. Pocetak sezone, 8-2, 2.92 ERA. Pogled unazad, 3-0, 0.41 ERA. Iwakuma 2-2, 3.54 ERA protiv Oaklanda. Krenuo sa, 7-1, 1.79 ERA. Poslednji nastupi, 2-0, 0.00 ERA. Odlicni starteri. I dok napad domacih i ume da da dosta poena, to se za goste ne bi moglo reci. Trebao bi da dodje lagani under.Na Target Fieldu, Walters-Fister. Walters je 2-1, 3.16 ERA protiv Detroita. Dosadasnji deo sezone, 2-1, 2.49 ERA. Trend od 3 nastupa, 1-1, 2.33 ERA. Fister 3-7, 3.21 ERA protiv Twinsa. Do sada, 54-, 3.28 ERA. Poslednja 3 starta, 0-2, 2.31 ERA. Vreme je da Fister dobije odgovarajucu podrsku na jednom mecu.Baca odlicno iz meca u mec, ali je tim dao samo 4 poena na njegova poslednja 4 starta.Texas-Toronto, Holland-Wang. Holland je 3-1, 4.83 ERA protiv Blue Jaysa. Sezonski skor, 5-3, 3.11 ERA. Tri starta unazad, 1-1, 3.63 ERA. Wang 2-1, 5.67 ERA protiv Rangersa. Odigrao nesto preko sedam ininga u novoj sezoni, 0-0, 6.14 ERA. Domaci su vezali 5 poraza. Ukupno 2 data poena, na prethodna 3 meca protiv Toronta. Ako ni protiv Wanga ne proradi napad, ja stvarno ne znam, kada ce se to desiti.

Link to comment

Vezao Barsu 1 i Majami 2 za hiljadu, cekam tu 3 crvene, a imam i onih 100 ojra da Majami osvaja i veceras mi treba pobeda Lebrona i kompanije k'o ozeblom sunce.

Link to comment
Vezao Barsu 1 i Majami 2 za hiljadu, cekam tu 3 crvene, a imam i onih 100 ojra da Majami osvaja i veceras mi treba pobeda Lebrona i kompanije k'o ozeblom sunce.
Klolika je sad kvota da San Antonio osvaja?EDIT: Sad nadjoh u Meridianu 2.00. Dakle, mozes da vratis svoje pare svakako, ako sumnjas u Majami. Edited by Nesh
Link to comment

Ma kakvi. Imao sam 3.10 do ovog meca sinoc ali ne pada mi na pamet, ostavicu pa sta bude. Krivo mi je samo sto su me sinoc sjebali na ovom sa Barsom ali sta da se radi, danas je novi dan :D

Link to comment

Nadam se da ce ova nedelja biti uspesnija. Afrikanci trokirali sa golovima juce. Napad Texasa zamro. Na mecu u Oaklandu, gde se ocekivalo plafon 3-4 poena, palo 12. :lolol:Dnevni deo:Hampton fixIvanovic fixBaghdatis fixIsner fixDe Schepper fixIskombinovao Wimbledon kvalifikacije na 2 tiketa. Ukupne kvote, 4 i 11, mozda to prodje dobro.

Link to comment
Donskoj uzima set Izneru @3,45 singl.
:thumbup: Bravo!
Dabl @1,97HamptonSeppiZemlja @2,00Lepchenko @1,80Dabl @1,96Zemlja uzima setBlake
Prodade Grega, a bio mi je uz Sepija sigurica dana.
Link to comment

Od ovih vecih turnira, nisam ni ocekivao previse. Wimbledon kvalifikacije su pak bile neprijatno iznenadjenje. Ostvarili su pobede igraci, koji su do danas bili bez trijumfa na travi u singlu(Naso i Pasanski). :isuse: :lolol:Videcemo kada krenu i kvalifikacije kod zena. Nadam se da ce biti manje iznenadjenja.Vecerasnja zanimacija:Toronto-Colorado >8.5LA Angels-Seattle 1Cincinnati-Pittsburgh <8.5Texas-Oakland h2(+1.5)St.Louis-Chicago Cubs 1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...