Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Vijao sam Zvereva da uzme gem Federeru od kraja prvog do kraja meca, i zavrsilo 6:0 6:0. Posle puko jos hiljadu i po na Del Potra, jako uzasan dan :D

Link to comment
Dabl @2,02Schiavone uzima setBerdychMayer uzima set @1,85Mofils uzima set @1,70Hewitt uzima set @1,65Rybarikova @1,90Murray UNDER 20,5 @1,90Kudla +4,5 @1,90Kohlschreiber 2-0 @2,00
Obično prvo napravim širi spisak potencijalnih uplata, pa od toga napravim selekciju šta ću zaista da uplatim. E danas sam osećao da ću imati sreće, pa sam uplatio sve sa šireg spiska što se naravno pokazalo kao pogrešno. Mada, Marija i Berdiha bih odigrao u svakom slučaju, ali Kudlu i Kolšrajbera verovatno ne bih. Od sutra se vraćam na stari sistem.
Link to comment

Nema šanse da je Federer ovoliki favorit danas. Jeste on majstor za travu, ali i Has je. Jeste Federer dobio lako prethodna dva meča, ali protiv prilično slabih protivnika, dok je Haas pobedio dva igrača koja su u odličnoj formi - Gulbisa i Monfilsa. Obojica su experti za ovu podlogu i imaju odličan servis, tako da očekujem vrlo neizvestan meč u 3 seta. Po meni šanse su 50-50, a bukmejkeri očigledno još uvek previše respektuju Federerovo ime čim su postavili ovakve kvote. Mislim da je pobeda Hasa @3,70 odlična ponuda (pobedio ga je prošle godine na ovom turniru, pa zašto ne bi mogao i sada), mada ću se ja opredeliti za sigurniju varijantu Haas uzima set @2,10. Još sigurnija opklada je Haas (+3,5) @1,80, jer će vrlo verovatno bar jedan set otići u tie-break, tako da i ako Federer i dobije sa 2-0, Haas će pokriti ovaj hendikep.Pošto će verovatno biti vrlo malo brejkova, u opticaju su i sve opklade na veći broj gemova: 10+ prvi set @1,50 ili over 22,5 @1,75.Posle dva trening meča, ovo je prvi ozbiljniji test Federera na travi i moguće je da on ima rezerve koje nije pokazao u dosadašnjem delu turnira, pa može da se desi me demantuje danas, ali u svakom slučaju Haas ne zaslužuje ovakve kvote i takva ponuda se ne odbija.Hjuit je u fantastičnoj formi i on je po meni favorit danas. Čilić osim servisa nije pokazao ništa posebno do sada. Kreće se prilično sporo po travi što će iskusni Hjuit znati da iskoristi. Osim toga, motivacija je na strani Australijanca koji doživljava drugu mladost, a na kraju krajeva bolji je igrač od Čilića. Čilić će morati perfektno da servira danas, ako želi do pobede.Haas uzima set @2,10Hewitt @2,05Dabl @2,10Hewitt uzima setFederer 10+ prvi set

Edited by radar
Link to comment

Mislim da vredi i dabl Petković x Murray @2,17, ali ću sačekati sa tom opkladom, a privlačno mi deluje i Vekić @2,00, ali se ipak radi o šesnaestogodišnjakinji, a i Rybarikova je juče izdominirala, tako da ću to preskočiti.

Link to comment

Ja odigrah Federera drugi set vise. Kvota za fiks je totalno nerealna. Murray i Vekic u fiksu, mada je Rybarikova dobro odigrala do sada.Jedan propratni sa ovim kvalifikacijama, sa tim obicno imam srece.Prodje i jedan MLB dabl, za promenu. Na drugom pao najsigurniji par veceri.Ne umem tri recenice ispravno da napisem. :isuse:

Edited by Miljenko
Link to comment

MLB:Miami-St.Louis 2Minnesota-Detroit 2Atlanta-San Francisco 1Oakland-Seattle h2(+1.5)Na Marlins Parku, Koehler-Lynn. Koehler je 0-4, 3.91 ERA, do sada. Trenutna forma, 0-2, 4.95 ERA. Lynn je 8-1, 3.00 ERA, od starta sezone. Poslednja 3 starta, 1-0, 3.15 ERA. Sinoc domaci neocekivano dobili. Ne verujem da napad Marlinsa ima vece sanse protiv Lynna.Twins-Tigers, Deduno-Anibal Sanchez. Deduno je 1-2, 9.82 ERA protiv Detroita. Za sada, 2-1, 3.47 ERA. Trend forme, 2-0, 1.50 ERA. Sanchez 1-2, 2.56 ERA protiv Twinsa. Pocetak sezone, 6-5, 2.65 ERA. Prethodni nastupi, 2-1, 2.38 ERA. Deduno sve bolji, no pitanje je kako ce izaci na kraj protiv strasne postave Tigersa. Sanchez standardno dobar. Nadam se da ce imati dovoljnu podrsku.Na Turner Fieldu, Minor-Gaudin. Minor je 2-0, 1.93 ERA protiv Giantsa. Dosadasnji deo sezone, 8-2, 2.44 ERA. Pogled unazad, 2-0, 2.37 ERA. Gaudin 0-1, 7.78 ERA protiv Bravesa. Start sezone, 2-1, 2.32 ERA. Forma, 2-0, 3.00 ERA. Vreme je da Atlanta prekine seriju od 4 poraza.Athleticks-Mariners, A.J.Griffin-Felix Hernandez. Griffin je 3-0, 2.12 ERA protiv Marinersa. Za sada, 5-5, 3.78 ERA. Prethodna 3 starta, 0-2, 3.60 ERA. Felix 14-6, 2.70 ERA protiv Oaklanda. Sezonska statistika, 7-4, 2.49 ERA. Aktuelni nastupi, 2-0, 2.42 ERA. Najcesci Hernandezov problem jeste los napad njegovog tima. Zato i ograda sa hendikepom, inace bih igrao cistu dvojku.

Link to comment
Haas uzima set @2,10Hewitt @2,05Dabl @2,10Hewitt uzima setFederer 10+ prvi setDabl @2,17Hewitt uzima setPetkovićDabl @1,89Hewitt uzima setMurray
Jbg, nije mi žao ovo što sam promašio, sve mi je bilo logično, ali se zeznuh što preskočih Vekićevu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...