Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Evans ti je otprilike kao Ward. Anonimni predstavnik domaćina koji ume da pruži dobar otpor na travi. Uz već pomenutu kurcobolju Delpa, kao i činjenicu da je njemu trava najlošija podloga kontam da bi mogao ući taj over.Kad spomenuh Ward-a. Dobio je WC za Wimbi i preporučujem da se obrati pažnja na to prvo kolo. Može vrlo lako da padne nekom mnogo poznatijem igraču i da mu skine set na masnu kvotu.

Link to comment

Jel Ward bese onaj sto je namucio Dodiga? Taj uopste nije los, ima dobar servis i dobro se krece.Ja ne diram Del Potra ali bi' pre igrao manje, kontam da ce uzeti bar po jedan brejk u oba seta.

Link to comment

Da to je taj. Ward je na travi dobijao Lopeza i Wawrinku i jedne godine igrao SF, sve tamo u Queensu. Definitivno igrač kojeg vredi kladioničarski pratiti u ovom delu godine. Uteraće meč u neki over, uzeće set za hendikep, ponekog će dobiti i onda ga neće biti nigde narednih 11 meseci.

Link to comment

Prosao mi lagano brat Igor, dobio prekinut prvi set i prebio jadnog Istomina 6:1 u drugom. Sad cu da vijam brejkove na Del Potra u drugom (6:0 dobio prvi), krenuli lepo 2:2 a kontam da ce uzeti bar jedan.Prosao prvi, za 400 dindzi po 2.25. Vodi 3:2 i ima prednost brejka, ne igram dalje :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Prodje jucerasnji. Smlatio me neki stomacni virus, nije bilo sanse da izadjem da odigram. Od preostalog, recimo:Haas >23.5Jankovic fixOvo je izgleda nedelja glupih preokreta. Sinoc Detroit ispustio pobedu na 2 auta u 9. iningu.

Link to comment

Tja, tacno 23.Vecernji deo:Baltimore-Boston >9.5Oakland-NY Yankees h2(+1.5)Tampa-Kansas <8.5Minnesota-Philadephia 2Orioles-Red Sox, Gausman-Doubront. Gausman 0-3, 8.84 ERA, do sada. Forma, 0-2, 9.42 ERA. Doubront 0-2, 3.13 ERA protiv Oriolesa. Pocetak sezone, 4-3, 4.84 ERA. Poslednja 3 nastupa, 1-1, 3.00 ERA. Sjajni napadi. Gausman jos uvak pati od "decijih bolesti". Doubront dosta bolji, u odnosu na prvih mesec dana sezone.Athleticks-Yankees, Parker-Kuroda. Parker 1-0, 1.13 ERA protiv Yankeesa. Krenuo sa, 5-6, 4.68 ERA. Trend forme, 3-0, 1.77 ERA. Kuroda 1-2, 4.12 ERA protiv Oaklanda. Dosadasnji deo sezone, 6-5, 2.84 ERA. Aktuelni nastupi, 0-2, 3.38 ERA. Ocekujem da ako gosti vec ne sprece ciscenje, bar bude egal mec.Rays-Royals, Hellickson-Ervin Santana. Hellickson je 1-0, 2.66 ERA protiv Kansasa. Za sada, 4-2, 5.18 ERA. Prethodna 3 nastupa, 2-0, 4.41 ERA. Santana 5-6, 5.47 ERA protiv Tampe. Od starta sezone, 4-5, 2.99 ERA. Pogled unazad, 1-1, 2.53 ERA. Gosti imaju jedan od najkilavijih napada. Domaci su pri vrhu, po broju datih poen, no ako su Royalsi zadrzali Tigerse na onako malo poena, u 3 meca, zasto ne bi mogli i Rayse.Na Target Fieldu, Correia-Lee. Correia 1-3, 8.64 ERA protiv Philliesa. Do sada, 5-4, 4.11 ERA. Trend od 3 starta, 1-0, 4.74 ERA. Lee 8-4, 3.64 ERA protiv Twinsa. Sezonski bilans, 7-2, 2.55 ERA. Poslednji nastupi, 2-0, 2.78 ERA.

Link to comment
Dabl @2.04HewittKohlschreiberKudla @2.05Dabl @2.03FlipkensPetkovic
Petković se izvukla posle 0:1, ali Flipkens nije uspela. Da je iskoristila jednu od dve set lopte u prvom setu, možda se ne bi onako raspala u drugom. Muškarci ispoštovali :)
Link to comment

Petkovicka ispostovala posle izgubljenog prvog seta po 2.05 i posle jos jednom kod 0:2 u trecem na 3.2, ali sam skoro sve posle vratio na Flipkensovoj koja se raspala najstrasnije.Pojacao Majami za jos 20 evra dvojku @ 1.95 a imam i ovu Lucic protiv Lisicki po lepoj kvoti ali ipak nece izdrzati, verovatno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...