Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dabl @1.76Raonic 10+ prvi setMelzer 1Malisse uzima set @2,05Dabl @1,90Čilić 10+ prvi setLlodra 1Arvidsson uzima set @2,65
Promakla mi je ta visoka kvota na Malissa, mada koliko ovih dana nemam vremena od posla, super je da sam uopšte nešto odigrao danas. Pala samo Arvidsson, a Čilić je ostao za sutra.
Link to comment

Jebem ti, juce i danas sam uzeo 150 evra. Veceras uhvatio uzivo brata Del Potra i Barsu protiv Reala, i pojedinacno i u raznim kombinacijama. Juce oko 7 hiljada dobar, danas 9 :huh: Ocekujte neko nevreme ovih dana a i Majami sigurno duva za titulu, nema sanse da mi i to prodje.

Link to comment

Pfff, Paire gubi od igraca koji je van prvih 100. Gemovi su vec sreca, to me i ne nervira. Ostao jedan teniski od juce, mada sumnjam da ce sve doci. <_<Texas i Boston gube sa najboljim starterima, mada Boston posle i nije bio bitan. Bar su dosli Tigersi, da kazem da sam nesto pogodio.Sreca te izbegavam fudbal, inace bih se i tu usrecio.Jedan oprezniji:Nieminen fixCornet fixBerdych fixMurray fixTsonga fixHteo sam i Federera, ali je hendikep premali, a minus gemovi mi deluju nerezonski.

Link to comment

Tenis cu, nadam se, pokriti. Ostali Murray i Tsonga, Cilic lagano dobio, na popravnom tiketu.Vecernji deo:Kansas City-Detroit 2Chicago Cubs-Cincinnati 2Pittsburgh-San Francisco 1NY Mets-St.Louis 2Na Kauffman Stadiumu, Shields-Verlander. Shields je 5-1, 3.63 ERA protiv Detroita. Ove sezone, 2-6, 2.81 ERA. Poslednja 3 starta, 0-1, 4.05 ERA. Verlander je 15-2, 2.67 ERA protiv Royalsa. Do sada, 8-4, 3.71 ERA. Trenutna forma, 3-0, 3.86 ERA. Rezultat u seriji 1-1. Oba startera drze dobru formu od pocetka sezone. Gosti imaju mnogo bolji napad, te igram na njih.Cubs-Reds, Wood-Leake. Wood 0-2, 5.25 ERA protiv Redsa. Sezonski bilans, 5-4, 2.65 ERA. Prethodni nastupi, 1-2, 4.08 ERA. Leake 5-2, 3.44 ERA protiv Cubsa. Za sada, 5-3, 2.93 ERA. Trend forme, 1-1, 1.96 ERA. Cincinnati nema vecih problema protiv rivala iz divizije. Wood je najstabilniji starter domacih, no protiv bivse ekipe nije sjajan. Ocekujem da gosti rese seriju u svoju korist veceras, trecom pobedom.Na PNC Parku, Liriano-Zito. Liriano 4-2, 1.75 ERA, nakon oporavka. Prethodna 3 starta, 1-2, 2.50 ERA. Zito je 2-3, 3.73 ERA protiv Piratesa. Dosadasnji deo sezone, 4-4, 4.06 ERA. Tri starta unazad, 1-1, 4.50 ERA. Sandoval, a verovatno i Scutaro, nece biti u postavi Giantsa. Napad Pittsburgha nije pouzdan, ali tim igra dosta dobro i dalje.Na Citi Fieldu, Gee-Miller. Gee je 1-1, 4.50 ERA protiv Cardinalsa. Do sada, 4-6, 5.20 ERA. Tekuca forma, 2-1, 3.26 ERA. Miller 0-0, 0.00 ERA protiv Metsa(malo manje od 8 odigranih ininga). Sjajna seezona do sada, 7-3, 1.91 ERA. Forma, 2-0, 2.45 ERA. St.Louis je ozbiljna ekipa, za razliku od domacih. Metsi su napravili par izmena, kada je rec o igrackom kadru, videcemo kako ce to delovati.

Link to comment

Ja danas puko 10 evra na sitno, sve na tenis, i onda navratio veceras i uhvatio Zvezdu H1 +16.5, kucali kolega i ja po 1500. Videli ste kako je doslo, vise srece nego pameti.

Link to comment

Oprez sa Del Potrom. Gledao sam ceo mec protiv Malisa (koji je sasvim dobar igrac na travi i ima odlican servis) i brat Delpo je pokazao zavidan nivo kurcobolje do pred zadnjih par gemova, ali je opasno proigrao kad su ga sudije dva puta ostetile tj. kad je bio u pravu kod dva celendza pa popizdeo i poceo da igra kako zna. Ovog Evansa nikad nisam gledao ali kapiram da lako moze biti dva puta po 6:4 ili npr. 7:5 i 6:3, ako Del Potro ubaci u trecu brzinu.Na Sijslinga kod ovih mojih trenutno 2.44 kvota, pri 6:6 u prvom setu i 0:1 u tajbrejku, uz dva njegova servisa. Moram to odigrati keca za crvenu, Istomin nije nista posebno. Sve i da pukne prvi set, moze ga okrenuti posle.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...