Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Prodjose oba singla lagano.Vecernji deo:Detroit-Cleveland 1Milwaukee-Philadelphia 2Tampa-Baltimore h2(+1.5)Chicago White Sox-Oakland h2(+1.5)LA Dodgers-Atlanta 1U Detroitu, Verlander-Jimenez. Verlander je 15-14, 4.68 ERA protiv Indiansa. Ove sezone 7-4, 3.70 ERA. Trenutna forma, 3-0, 5.21 ERA. Jimenez 5-8, 5.19 ERA protiv Tigersa. Pocetak 4-3, 4.83 ERA. Poslednja 3 starta, 1-1, 3.79 ERA. Dva odlicna napada. Verlander mi je jedan od omiljenih picera, na koga skoro uvek igram. Nije tako dobar u poslednje vreme, ali ga udaraci pokrivaju.Na Miller Parku, Figaro-Lee. Figaro 0-0, 3.67 ERA do sada. Veceras ce imati drugi start. Lee 1-1, 4.79 ERA protiv Brewersa. Za sada 7-2, 2.45 ERA. Tekuci trend, 3-0, 1.46 ERA. Phillies napadacki nepouzdani, no imaju seriju pobeda, a i Lee je u odlicnoj formi.Na Tropicana Fieldu, Archer-Hammel. Archer je 0-1, 11.25 ERA ove sezone. Hammel 1-1, 6.91 ERA protiv Raysa. Krenuo sa 7-3, 5.43 ERA. Poslednji nastupi, 2-1, 4.58 ERA. Archer se nije proslavio protiv Indiansa. Pitanje je kako ce se snaci, protiv jos jedne sjajne udaracke postave. Hammel ima dobru podrsku, skoro cele sezone, te ima dobar odnos pobede-porazi. Zanimljiv mec u najavi i mislim da gosti mogu da odigraju egal.White Sox-Athletics, Sale-Parker. Sale 2-1, 3.24 ERA protiv Oaklanda. Od starta sezone, 5-3, 2.44 ERA. Trend od 3 starta, 2-1, 0.40 ERA. Parker 1-0, 0.71 ERA protiv White Soxa. Sezonski bilans, 4-6, 4.90 ERA. Forma, 2-1, 2.21 ERA. Sale fenomenalan, Parker sve bolji. Napad Oaklanda je eksplozivniji, te cu ih probati, makar sa hendikepom.Na Dodger Stadiumu, Ryu-Maholm. Ryu je 0-0, 3.60 ERA protiv Bravesa. U ruki sezoni ima skor, 6-2, 2.89 ERA. Prethodna 3 nastupa, 2-0, 1.69 ERA. Maholm 2-5, 4.72 ERA protiv Dodgersa. Pocetni deo sezone, 7-4, 3.68 ERA. Pogled unazad, 2-0, 3.26 ERA. Ryu se vraca, nakon problema sa povredom. Napad domacih anemican, mozda ih ruki Puig razbudi. Sinoc je resio mec grand slamom. Atlanta jedan od najboljih timova lige. Sinoc propustili par odlicnih prilika za poentiranje, inace su dosta losiji u gostima.

Link to comment
Đoković @2,05Ferrer @1,70Dabl @2,02Hrvatska 1Belgija 1
Đoković je bio blizu i pored svih grešaka, ali zato Hrvatska :isuse:Najmanje volim da se kladim za fudbal, ali da probam još jedan noćni uz jutarnji tenis.Dabl @1,97Argentina 1Bryan/Bryan 1 Edited by radar
Link to comment

Ne mogu da pogodim oba MLB singla, no prosao je tiket, te je i tu uzeto nesto.Nemam neku posebnu ideju, kada je rec o tenisu. Jedan miks tiket sa Halle i Queen`s kvalifikacijama. Serenu cu na gemove, ali jos nisam siguran sta.Probacu Zambiu 3+, 5+. Veceras igra jedan od timova, koji mi redovno donosi novac, Equatorial Guinea. Cape Verde cesto ide u 3+. Prvi mec ovih timova je zavrsen rezultatom 4-3. Vidim da su kvote odlicne i za vecerasnju tekmu, vljda niko ne ocekuje, da mogu da ponove goleadu. 3+ nadjoh na 2.10 u Milleniumu, 5+ 8.00 Mozzart, 7+ 37.00 Millenium.

Edited by Miljenko
Link to comment

Promaših i Argentinu, jebo me fudbal :frust:Uz sve greške koje je pravila protiv Jelene i Azarenke, Šarapova nema danas šta da traži u finalu. Ne očekujem da osvoji više od 6 gemova u najboljem slučaju. MaxBet nudi kombinaciju 1 i under 19,5 gemova @2,01 što mislim da je pravi poklon. Od 19 međusobnih susreta, Šarapova je pobedila samo 2 puta, poslednji put 2005. godine, a na poslednjih 8 mečeva samo je ove godine u Majamiju uspela da uzme set. Poslednja dva susreta na šljaci su odigrale u Madridu ove i prethodne godine i tada se meč završio u 17, odnosno 16 gemova. Gledajući statistiku i trenutnu formu, sve opklade koje uključuju ubedljivu pobedu Serene su ziceri, samo treba pronaći one kvote koje najviše plaćaju.Llodra i Mahut imaju veliku šansu danas da postignu izvanredan rezultat, ali ne verujem da mogu da izvuku nešto protiv braće Bryan. Mislim da će se i taj meč završiti u dva seta, ali dubl je uvek rizičan za igru na hendikep tako da ću to samo odigrati samo kao dodatak za dabl sa Serenom.Williams 1&-19,5 @2,01Dabl @1,81Williams 2-0Bryan/Bryan 1

Link to comment

Dodje Zambia 3+. Peti nije pao, no da se ne bunim. ^_^Vecernji deo:Detroit-Cleveland >8.5Chicago Cubs-Pittsburgh <7.5Washington-Minnesota 1Tampa-Baltimore >8.5Na Comerica Parku, Porcello-Masterson. Porcello 5-3, 4.03 ERA protiv Indiansa. Za sada, 2-3, 5.21 ERA. Prethodna 3 starta, 0-1, 3.79 ERA. Masterson 2-6, 5.09 ERA protiv Tigersa. Od starta sezone, 8-4, 3.57 ERA. Forma, 1-2, 6.38 ERA. Porcello mnogo bolji, u odnosu na start sezone, sto se ne bi moglo reci i za Mastersona. Odlicni napadi na obe strane.Na Wrigley Fieldu, Samardzija-A.J.Burnett. Samardzija 4-1, 0.98 ERA protiv Piratesa. Do sada 3-6, 2.96 ERA. Tekuci trend, 1-1, 1.61 ERA. Burnett 5-2, 3.21 ERA protiv Cubsa. Pocetak sezone, 3-6, 3.22 ERA. U padu forme, 0-2, 5.50 ERA. Oba napada potpuno nepredvidljiva. Po starterima lici na minus.Nationals-Twins, Gio Gonzalez-Correia. Gio 2-3, 7.80 ERA protiv Twinsa. Dosadasnji deo sezone, 3-3, 3.64 ERA.Tekuci trend, 0-1, 2.70 ERA. Correia 3-3, 3.33 ERA protiv Washingtona. Do sada, 5-4, 4.09 ERA. Poslednji nastupi, 1-1, 6.48 ERA. Gosti imaju bolje udarace, domaci boljeg startera. Ovo je otislo medju sumnjive parove, zbog lose tradicije Gonzaleza protiv Minnesote.Rays-Orioles, Hellickson-Gausman. Hellickson 7-3, 3.31 ERA protiv Oriolesa. Krenuo sa 3-2, 5.59 ERA. Tri nastupa unazad, 1-0, 4.91 ERA. Gausman do sada, 0-2, 7.20 ERA. Veceras ce imati cetvrti start.Dobro se pokazao protiv Detroita, kada je primio samo jedan run. Sinoc(neocekivano) odigran mec sa malo poena. Ne verujem da se to moze ponoviti i veceras.Los izbor veceras(matchup startera, odnosno timova), pa sam na kraju minimalizovao igru.

Link to comment
Williams 1&-19,5 @2,01Dabl @1,81Williams 2-0Bryan/Bryan 1
Realizacija brejk lopti: Serena 4/15, Šarapova 2/2. Neverovatno da nije napravila bar još jedan brejk.
Link to comment

Mozda uzme set, ali ne verujem da moze da pobedi.Razmisljao sam o minus gemovima(ceo mec 35.5), no verovatno necu dirati.Afrikanci opravdali poverenje juce, kao i Detroit.Ostaje mi da izmantam neki MLB za veceras.

Link to comment

Bez potrebe sam se plasio, pfff. Imao je Ferrer dosta brejk lopti(12), ali je realizacija bila losa.Vecernji deo:Chicago White Sox-Oakland 2Cincinnati-St.Louis 2Boston-LA Angels >10.5Seattle-NY Yankees 1Arizona-San Francisco >8.5White Sox-Athlectics, Santiago-A.J.Griffin. Santiago ima samo 2 odigrana ininga protiv Oaklanda, gde se nije proslavio. Ove sezone, 1-4, 3.35 ERA. Griffin je 5-4, 3.67 ERA, od starta sezone. Trenutna forma, 1-1, 3.93 ERA. Za razliku od domacih, gosti deluju kao ozbiljna ekipa. Sinoc je bullpen Oaklanda trokirao. Ocekujem da veceras daju neki poen vise i rese pitanje pobednika serije.Reds-Cardinals, Arroyo-Lynn. Arroyo je 8-15, 4.54 ERA protiv Cardinalsa. Do sada, 6-5, 3.38 ERA. Poslednja 3 nastupa, 2-1, 3.66 ERA. Lynn 2-0, 3.32 ERA protiv Redsa. Za sada briljantan ucinak, 8-1, 2.76 ERA. Tekuci trend, 2-0, 1.35 ERA. St.Louis ima nesto boljeg startera, bolji napad, probacu na njih u ovom duelu.Na Fenway Parku, Dempster-Blanton. Dempster je 0-2, 11.20 ERA protiv Angelsa. Pocetak sezone, 3-6, 4.39 ERA. Prethodna 3 nastupa, 1-2, 4.76 ERA. Blanton 3-4, 5.21 ERA protiv Bostona. Dosadasnji deo sezone, 1-9, 5.53 ERA. Aktuelni trend forme, 1-2, 2.95 ERA. Udaraci Red Soxa standardno dobri. Gosti dali dosta poena sinoc, ocekujem nastavak tog trenda i veceras, protiv nesigurnog Dempstera. Granica je dosta visoka, pa je zato i zavrsilo u okviru tiketa.Na Safeco Fieldu, Felix Hernandez-Phelps. Felix 8-5, 2.99 ERA protiv Yankeesa. Ucinak u sezoni, 7-4, 2.58 ERA. Tri meca unazad, 2-1, 4.29 ERA. Phelps 4-3, 4.15 ERA ove sezone. Nema previse iskustva protiv Marinersa. Trend forme, 2-1, 5.14 ERA. Hernandez ima jos jednu odlicnu sezonu. Protiv Yankeesa dobar. Jedini problem moze biti podrska. Desavalo se da ne pusti run, ali i ne zabelezi pobedu.Na Chase Fieldu, Skaggs-Gaudin. Skaggs 0-1, 11.25 ERA protiv Giantsa(4 odigrana ininga). Ove sezone 1-0, 3.86 ERA. Ovo ce mu biti treci start u dresu Diamondbacksa. Gaudin je 1-2, 5.60 ERA protiv Arizone. Do sada, 1-1, 2.21 ERA. Prosle nedelje je imao prvi start jos od 2009. Ocekuje se da Sandoval ne bude u postavi Giantsa veceras. Uprkos tome, mislim da bi ovde moglo biti poena. Napad domacih dobar, veceras se resava i pobednik serije.

Link to comment

Gde ima da se igra da Majami osvaja titulu i gde je najveca kvota? Ovi mosi rusili sa 1.9 na 1.85, a danas i na mizernih 1.77 pa sam ispizdeo.

Link to comment

Dodjose bar Cardinalsi. Nedeljom je uvek tesko probrati MLB meceve. U jednom trenutku je izgledalo da ce i St.Louis pasti.Dnevni ziheraski teniski:Youzhny fixPaire fixDimitrov fixuz jos 2 egzbiciona sa dosta parova.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...