Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Wawrinka prvi set @5,60... ako to nema value ja ne znam šta ima. Bolje igrati ovo nego H2. Ako izgubi prvi set ja ne vidim magiju da ne bude 3-0 za Rafu.Đokovića standardno u ovoj fazi turnira gađam hendikep dvojku, kvota 2,00. Ako dođe 3-0 za Đokovića ja kao navijač zadovoljan. Ako Đoković izgubi imam novac. A lako se može desiti da budem sretan po oba parametra.

Link to comment
U Meridianu granica 35.5 na Đokovića, znači Haas treba da uzme 18 gemova za over, nema šanse... :D
Da su igrali u 1. ili 2. kolu granica bi bila maksimalno 30, ovo danas je bio poklon.. :fantom:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment
Dabl @2,01AzarenkaJanković (+5,5)Combo @1,55AzarenkaSharapovaĐokovićNadalPartizan - CZV under 147,5 @1,75CZV (+5,5) @1,85
Ovo poslednje sam promašio za dlaku :lolol: Edited by radar
Link to comment

MLB nisam mogao pogoditi, bilo kako da sam kombinovao meceve. Pokrio me kombinovani teniski:http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1312-2926218-1089Nemam neku ideju, kada je rec o zenskim polufinalima. Nesto za pracenje:Serena 9- 2.setSharapova 9- 2.set

Link to comment

Tenis je danas nezahvalan za igru, ali ću ipak odigrati na favorite. Azarenka vodi protiv Šarapove 7-5 (od toga su samo 2 puta igrale na šljaci i oba je dobila Šarapova, ali je oba puta Azarenka bila povređena, tako da ta statistika ne govori mnogo.), ali na ovom turniru ne igra baš na visokom nivou. Šarapova je uspela da se vrati protiv Jelene posle katastrofalnog prvog seta, a verujem da će danas krenuti mnogo koncetrisanije od prvog gema. U Max Bet-u je 1,85 na obe teniserke, a po mom mišljenju Šarapova je blagi favorit (u Mocartu su kvote realnije postavljene 1,75-1,95). Možda bih ovaj meč preskočio da je veća ponuda, ali danas ću uplatiti na Mariju. Dodaću braću Brajan da podignem kvotu preko 2 jer mislim da njihovi protivnici nemaju oružje da im se suprotstave. Serena je danas apsolutni favorit, ali su na nju kvote premale, a i hendikepi su dosta nisko postavljeni, tako da ne vidim ništa za igru - preskačem.Dabl @2,17SharapovaBryan/Bryan

Link to comment

Vecernji deo:Detroit-Tampa 1Washington-NY Mets 1Houston-Baltimore 2St.Louis-Arizona 1Colorado-San Diego 1Na Comerica Parku, Scherzer-Roberto Hernandez. Scherzer je 1-2, 3.04 ERA protiv Raysa. Ove sezone 7-0, 3.42 ERA. Trenutna forma, 2-0, 2.05 ERA. Hernandez protiv Tigersa, 8-6, 4.03 ERA. Do sada, 3-5, 4.87 ERA. Poslednja 3 nastupa, 1-1, 6.14 ERA. Sinoc gosti dobili tesan mec. Ocekujem da domaci veceras rese seriju u svoju korist, boljim izdanjem napada, pre svega.Nationals-Mets, Gio Gonzalez-Marcum. Gio je 3-1, 3.82 ERA protiv Metsa. Za sada, 3-3, 3.64 ERA. Aktuelni trend, 0-1, 2.70 ERA. Marcum 1-0, 2.77 ERA protiv Nationalsa. Od starta sezone, 0-6, 5.71 ERA. Trend od 3 starta, 0-2, 4.58 ERA. Gonzalez startuje umesto povredjenog Strasburga. U timu domacih nedostaju, Harper i Werth. Uprkos svim problemima, kada Gio baca, tim uvek ima realne sanse za pobedu.Na Minute Maid Parku, Norris-Miguel Gonzalez. Norris poceo sezonu sa 5-4, 3.39 ERA. Trenutna forma, 1-0, 0.95 ERA. Gonzalez 2-2, 4.33 ERA, u dosadasnjem delu sezone. Prethodna 3 nastupa, 0-0, 3.86 ERA. Vecerasnji duel resava pobednika serije. Napad gostiju bi trebalo da moze da da neki poen vise od domacih(sinoc su dali dosta, ali se to ipak pokazalo nedovoljno).Cardinals-Diamondbacks, Miller-Kennedy. Miller je 6-3, 1.82 ERA od starta sezone. Forma, 1-1, 3.00 ERA. Kennedy je 2-3, 7.14 ERA protiv Cardinalsa. Pocetak 3-3, 4.74 ERA. Tekuci trend, 2-0, 4.50 ERA. Na Cardinalse, za podelu plena(trenutno 1-2 u seriji), ali u opreznijoj varijanti.Rockies-Padres, Chacin-Cashner. Chacin je 4-1, 2.70 ERA protiv San Diega. Ukupni bilans, 3-3, 4.26 ERA. Prethodni nastupi, 0-0, 4.66 ERA. Cashner 0-1, 14.54 ERA protiv Colorada. Ove sezone 4-3, 3.65 ERA. Trend forme, 2-1, 5.30 ERA. U sezonskoj seriji je 6-0 za Colorado. Gosti imaju jos 13 duela, da zabeleze neku pobedu. Ovo je prvi mec tekuce vikend serije, gde ocekujem dobro izdanje napada domace ekipe.

Edited by Miljenko
Link to comment
Dabl @2,17SharapovaBryan/BryanDabl @1,85Spain-Russia 1Holland-Germany 2+
:thumbup:Sutra na Đokovića sigurno i možda na Ferera (mislim da je favorit, ali sam očekivao 1,75).
Link to comment

Bravo radare :thumbup: . Za nocas sam singlirao 11 eu na LA Kings.Za sutra planiram na Noleta, mozda na Partizan basket.Fudbal:Bosna 2, Srbija daje gol,Slovenija x2,Irska 3+,Crna gora 1x.

Link to comment

Nisam gledao Nadala protiv Vavrinke, ali na svim mečevima do četvrtfinala je bilo očigledno da ne može više da igra kao nekad. I Novak je ove godine igrao promenljivo, ali je čitavu sezonu podredio ovom turniru i ovo danas mu je sigurno najvažniji meč sezone. Očekujem neizvestan meč, a veliku prednost će imati igrač koji bude bolje servirao i tu vidim još jednu Novakovu prednost. U svakom slučaju 2,05 na Novaka prihvatam oberučke protiv bilo koga u bilo kojim uslovima pa makar to bio i Nadal u Parizu. Još jedna interesantna stvar. Novak i Nadal su do sada na šljaci odigrali ukupno 34 seta, a samo 5 puta su igrali tie-break. U Max Bet-u je kvota 2,10 na to da Nadal i Novak danas neće odigrati tie-break, pa će nekome možda i taj izbor biti interesantan.Osim toga, imam osećaj da će se meč završiti u 4 seta i to da će biti 3-1 za igrača koji prvi bude osvojio 2 seta, ali klađenje na to bi već bila lutrija, tako da ostajem na fiksu na Novaka.Bez obzira na odlične igre Conge na ovom turniru, a posebno protiv Federera, ipak je Ferer danas favorit, što kvote i pokazuju. Max Bet daje 1,70 što je malo bolje od ostalih naših kladionica i mislim da je to zadovoljavajuća kvota za ovaj singl (mada sam potajno očekivao i 1,75 posle Congine pobede nad Federerom). Conga će imati publiku uz sebe, ali to mu može biti i otežavajuća okolnost jer je i ranije pokazao da ume da se slomi pod pritiskom. Conga ove godine u Parizu igra odličan tenis, ali je i Ferer u fenomenalnoj formi, tako da je moj tip pobeda Španca.Sinlgovi:Đoković @2,05Ferrer @1,70

Edited by radar
Link to comment

Djokovic i Conga, obojica po 2.25, za hiljadu. Kvota 5.06, sasvim dovoljno a i zaradio sam od jutros vise pa nije frka i da puknem :DNego, Majami osvaja 1.90? :huh: Jebem mu, to mi dodje kao idealno za baciti 100 evra i uzeti 90 za dve nedelje ili kad vec bude gotovo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...