Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Puce Agnjeska ali je bilo 2.10 na Serenu kod 0:2 u trecem i brejk lopte za Kuznjecovu pa sam to lepo ispratio. Idemo sad Conga, jebi Rodzera pedera.

Link to comment
Puce Agnjeska ali je bilo 2.10 na Serenu kod 0:2 u trecem i brejk lopte za Kuznjecovu pa sam to lepo ispratio. Idemo sad Conga, jebi Rodzera pedera.
kud bre na Radwansku, Errani je bila fiks. Igro sam je bez razmisljanja ali dzaba kad me sjebase braca Japanci :isuse:
Link to comment

Zasto nisam singlirao hendikep na Ferrera, ne znam ni sam. Zato je ovo proslo(postaje tradicija polako):http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1312-1284610-1089

Link to comment

Vecernji deo:Houston-Baltimore 2Milwaukee-Oakland >8.5Washington-NY Mets 1Boston-Texas h2(+1.5)San Francisco-Toronto >7.5Astros-Orioles, Harrell-Tillman. Harrell je 4-6, 5.37 ERA ove sezone. Tekuci trend, 1-2, 6.28 ERA. Tillman 4-2, 4.26 ERA do sada. Poslednja 3 starta, 1-1, 6.89 ERA. Houston se vraca kuci sa serijom od 6 pobeda. Dolazi im u goste ekipa sjajnih udaraca, te mislim da je vreme za prekid njihove serije. Nije Tillman u nekoj formi, no ocekujem da napad Oriolesa, da vise nego sto ce on primiti.Na Miller Parku, Lohse-A.J.Griffin. Lohse 1-3, 5.54 ERA protiv Athleticsa. Od starta sezone, 1-6, 4.37 ERA. Trenutna forma, 0-2, 6.61 ERA. Griffin poceo sezonu sa 5-4, 4.04 ERA. Prethodna 3 nastupa, 1-1, 5.71 ERA. Sinoc dosao over lagano, nadam se slicnom scenariju i veceras. Napad domacih bi mogao da se pokaze u boljem svetlu, sto bi moglo da omoguci efikasan mec.Nationals-Mets, Zimmermann-Hefner. Zimmermann je 3-3, 3.05 ERA protiv Metsa. Krenuo sa 8-3, 2.37 ERA. Tekuci trend, 1-2, 4.29 ERA. Hefner 0-3, 5.57 ERA protiv Nationalsa. U dosadasnjem delu sezone, 1-5, 4.74 ERA. Forma 1-1, 5.06 ERA. Matchup startera na strani domace ekipe. Zimmermann u blagom padu forme. Domaci napad igra toplo-hladno, pa ipak ide na mini tiket.Na Fenway Parku, Dempster-Grimm. Dempster je 2-6, 4.45 ERA ove sezone. Nije bas u idealnoj formi, 0-2, 6.75 ERA. Grimm do sada, 5-3, 3.93 ERA. Poslednja 3 starta, 3-0, 3.32 ERA. Dva odlicna napada. Mislim da je realno da gosti odigraju egal mec, moguce je i cista dvojka da dodje lagano.Giants-Blue Jays, Lincecum-Johnson. Lincecum 0-1, 17.18 ERA protiv Toronta. Turbulentna sezona, 3-5, 5.12 ERA. Aktuelni nastupi, 0-3, 8.27 ERA. Johnson 0-3, 3.46 ERA protiv San Francisca. Do sada, 0-1, 6.86 ERA. Lincecum ne deluje ubedljivo. Od Toronta se ocekivalo da se bori za vrh divizije, ali se to nije desilo(bar ne do sada). Picerska pojacanja nisu opravdala ulozen novac. Gosti imaju odlicne udarace. Fiks je tezak za procenu, no na 7.5 bi se mogao probati over.

Link to comment

opasno iskusno sam ubo Congu danas 3:0, moram malo da se kurcim.Cekam jos jedan dubl sa kvotom 100 gde isto imam Congu -2.5 i Vavrinku. Nemam neke iluzije ali ako kojim slucajem dobije prvi set mozda cu moci da branim.

Link to comment
Dabl @2,33Radwanska 1Ferrer 3-0Dabl @2,15Federer over 40,5Real 2Tsonga (+1,5 set) @1,75
Opet jedan pogodak i dva promašaja. Žešće sam pogrešio za Erani. Tsongu sam dobro prognozirao, ali sam od svih opklada izabrao over kao najsigurniju :isuse: i singl sa hendikepom, a sve to zbog gubitka samopouzdanja posle poraza Radvanske, inače bih lupio čistu dvojku.Živo me interesuje kakve će kvote da postave na polufinale Ferrer - Tsonga. Inače, za sutra treba probati CZV na 3,05 ili bar sa hendikepom. Jeste Partizan favorit, ali ne toliki koliko kvote pokazuju.
Link to comment
Živo me interesuje kakve će kvote da postave na polufinale Ferrer - Tsonga. Inače, za sutra treba probati CZV na 3,05 ili bar sa hendikepom. Jeste Partizan favorit, ali ne toliki koliko kvote pokazuju.
I meni nije jasno sto su dali toliku kvotu. Probacu na nekom mesanom tiketu.Miljenko, sta mislis oce li Boston da nastavi da delje ove nase?
Link to comment

Jao, nemoj da mi stajes na muku. Uzasna igra Pingvina, na drugom mecu serije. Necu dirati, jer cu odigrati navijacki. :lolol:

Link to comment

Sto se tice tenisa:Azarenka fixSharapova 9- 2.setDjokovic 9- 2.setNadal h1(-2.5)Bez preteranog izletanja sa uplatom, posto obicno pada ono sto mi je najsigurnije.Jeste da Nadal nije previse ubedljiv, no Wawrinka ima tendenciju da se preda protiv pojedinih igraca. Nikada nije uzeo set protiv Nadala, pa da probam ovo.

Link to comment

MLB, 1 singl prosao, jedan pao, tiket nije imao sansu. Ovako je ispalo najbolje, posto je gubitak smanjen.Ako nesto mrzim, to je jedan pogodjen par na dablu. Ovo mi je prihvatljivija varijanta.Da napisem i vecernji deo:Cincinnati-Colorado 1Detroit-Tampa 1LA Angels-Chicago Cubs 1LA Dodgers-San Diego 1Houston-Baltimore 2Reds-Rockies, Cueto-Garland. Cueto je 2-2, 4.05 ERA protiv Colorada. Do sada, 3-0, 2.17 ERA. Trend od 3 meca, 2-0, 1.80 ERA. Garland 1-2, 4.56 ERA protiv Redsa. Ove sezone 3-6, 5.81 ERA. Poslednji nastupi, 0-2, 8.44 ERA. Skor u seriji 1-1, domaci imaju startera koji je u dosta boljoj formi, te je kec izgledan.U Detroitu, Fister-Cobb. Fister je 2-2, 2.77 ERA protiv Raysa. Za sada, 5-2, 3.28 ERA. Trenutna forma, 0-1, 3.86 ERA. Cobb je 0-1, 4.09 ERA protiv Tigersa. Krenuo sa 6-2, 2.66 ERA. Trend od 3 starta, 2-0, 1.71 ERA. Sinoc je neporazeni Moore nadrljao protiv Tigersa. Fister je pouzdan. Domaci imaju jedan od najboljih napada, pa ocekujem probleme i za Cobba.Angels-Cubs, Vargas-Garza. Vargas 2-0, 3.46 ERA protiv Cubsa. Od starta sezone, 5-3, 3.34 ERA. Aktuelni trend, 3-0, 1.69 ERA. Garza 0-1, 5.87 ERA protiv Angelsa. Garza ce imati cetvrti start u sezoni, do sada je 1-0, 3.38 ERA. Angelsi potpuno nepredvidljivi. Cisti ih slabasni Houston, sinoc dobiju nesto bolje Cubse. Vargas je u formi, pa da probam 1 na tiketu.Dodgers-Padres, Kershaw-Marquis. Kershaw je 8-4, 2.41 ERA protiv San Diega. Pocetak, 5-3, 1.85 ERA. Blagi pad forme(za njegove standarde), 1-1, 3.13 ERA. Marquis 7-4, 2.53 ERA protiv Dodgersa. Za sada, 6-2, 3.82 ERA. Poslednji startovi, 1-0, 4.91 ERA. Ne volim da igram na tim koji je vec dobio seriju. Marquis je u ok formi. Probacu jer baca Kershaw za domace, ali na tiketu.Astros-Orioles, Keuchel-Garcia. Keuchel ima ukupni skor 2-2, 5.10 ERA. Garcia 0-1, 3.38 ERA protiv Astrosa. Ovosezonski bilans, 2-2, 3.57 ERA. Prethodna 3 nastupa, 2-0, 1.89 ERA. Markakis ce biti van postave na naredna 2 meca. Gosti jesu veliki favoriti, no ipak oprez.

Link to comment

Danas očekujem da Jelena pruži malo veći otpor Šarapovoj. Ne verujem da može da pobedi, ali mislim da je realno da ostane u granici hendikepa, a možda uzme i set. Odigraću i jedan combo na sve favorite. Čini mi se da sva 4 protivnika mogu da zadaju solidne muke favoritima, ali ne očekujem iznenađenja.Dabl @2,01AzarenkaJanković (+5,5)Combo @1,55AzarenkaSharapovaĐokovićNadal

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...