Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja jesam uplatio Zvezdu na pocetku drugog, bilo 2.60 kad su gubili 36:46, ali sam stavio samo hiljadu jer sam sisa mlitava i gorecu u paklu.

Link to comment

:lolol:Mene drug navlacio na zivo kladjenje, no izbegavam. Samo mi jos to treba.Cudan dan. Promasim dve stvari za koje sam bio ubedjen. Izvucem se sa 2 egzibiciona tiketa. Jedino je MLB dosao normalno. Prodje singl, dabl pao.Nisam uzeo previse, no da se ne bunim.

Link to comment

Za pocetak:Azarenka fixDjokovic h1(-2.5)Haas 10+ 1.setAzarenka 9- 2.setDjokovic 9- 2.setNadala ne znam sta bih igrao, kao ni Wawrinka-Gasquet.Mozda probam Jelenu fix i Sharapovu manje drugi set, no za to ima vremena.

Link to comment

Uh sto lose dolazi muski deo zreba na RG. Nepogodljivo. Ova indijanac uzima set protiv Djokovica, neverovatno. :isuse:Ponovio nesto na gemove, a posle cu opreznije i:Jankovic fixSharapova h1(-1.5)

Link to comment

Nije Kolsrajber indijanac, niposto, sto sam ja iskoristio i pogodio prvi set @5.5 uzivo za 300 dindzi :D Imam ovaj treci vise od 9.5 po 2.25, za 500, i bice skroz napeto da ne dodje 6:3 jer se Novak nesto naostrio.Za hiljadu cu vezati Vavrinku i Jankovicku, iako je na nju kvota prejadna ali zajedno imam preko 2.

Link to comment

Sharapova jedva isterala minus u drugom setu, tako da je prosao najsumnjiviji tiket, tradicionalno. Jelena dobro krenula, mogao bi i dabl da izadje.Nocni deo:St.Louis-Arizona 1Milwaukee-Oakland >8.5Cincinnati-Colorado >8.5LA Dodgers-San Diego >7.5Cardinals-Diamondbacks, Lynn-Cahill. Lynn 1-0, 3.00 ERA protiv Arizone. Do sada 7-1, 2.91 ERA. Forma 1-0, 3.00 ERA. Cahill 0-1, 3.06 ERA protiv Cardinalsa. Ove sezone, 3-5, 2.88 ERA. Aktuelni trend, 1-1, 3.27 ERA. Gosti nisu za potcenjivanje. Imaju fin skor. Domaci boljeg startera, pa i lineup, te ocekujem dobar pocetak serije od 4 meca.Brewers-Athletics, Estrada-Milone. Estrada je 4-3, 4.96 ERA, u dosadasnjem delu sezone. Poslednja 3 nastupa, 1-1, 4.12 ERA. Milone 5-5, 4.04 ERA, za sada. Prethodna 3 starta, 2-0, 5.00 ERA. Brewersi standarno efikasni. Napad Oaklanda bi mogao da se pokaze na gostovanju. Ovo je jedan od stadiona, gde su overi cesti.Na Great American Ball Parku, Arroyo-Chatwood. Arroyo je 3-3, 4.98 ERA protiv Rockiesa. Krenuo sa, 5-5, 3.75 ERA. Trenutna forma, 2-1, 3.72 ERA. Chatwood poceo sezonu sa, 3-0, 2.12 ERA. Aktuelni nastupi, 2-0, 1.53 ERA. Neprijatno gostovanje za svaki tim. Chatwood jeste u formi, ali ce ovo biti pravi test za njega. Sjajni udaraci gostujuce ekipe se i nisu previse istakli tokom prosle nedelje. Mozda prorade bas veceras.Dodgers-Padres, Capuano-Stults. Capuano 5-5, 3.88 ERA protiv San Diega. Start sezone, 1-4, 5.45 ERA. Tekuci trend forme, 0-2, 4.50 ERA. Stults 1-1, 4.24 ERA protiv Dodgersa. Ukupna statistika, 4-4, 3.86 ERA. Poslednji nastupi, 1-1, 2.42 ERA. Dodgersi i dalje neocekivano losi. Tim daje premalo poena, ako uzmemo u obzir ko sve igra za njih. Padresi su tu negde gde se i ocekivalo da budu. Capuano nesiguran. Sumnjiv over, no mogu i domaci da daju neki poen.Oprezna uplata na kraju, sutra cu imati veci izbor.

Link to comment

Prodje glavni MLB dabl, fino.Od tenisa probah:Ferrer h1(-2.5)Serena h1(-1.5)Federer >40.5Serena 9- 1.setDruga kombinacija za oprezniju uplatu. Nisam nacisto sa mecom Tsonga-Federer, ali da probam gemove.Koja je ovo igra kod prvog para. :huh:

Link to comment
Youzhny @1,90Dabl @1,78AzarenkaKirilenkoGasquet @2,10
Gasquet za dlaku, Youzhny ni blizu.Svaka čast Robredu za ovo do sada, ali ne verujem da mu je ostalo dovoljno goriva da osvoji još jedan set. Posebno ne protiv Ferera koji će ga naterati da pretrči kilometre. U GS četvrtfinalu nije zahvalno igrati -2,5 seta hendikep, ali mislim da će danas doći bez problema.Gledajući Erani i Radvansku u prethodnom kolu, ne vidim ni jedan drugi ishod osim pobede Radvanske. Ako se tome doda njihov međusobni skor od 6-1 za Poljakinju (14-3 u setovima) i to da je Erani imala probleme sa disanjem protiv Suarez-Navaro (a kažu i da posle meča nije bila baš u najbojlem stanju), vrlo lako može doći -1,5 hendikep set @2,45 / -2,5 hendikep gem @1,85 / under 21,5 @1,90, ali pošto stavljam u dabl, odigraću samo čistu pobedu.Što se tiče Federera i Tsonge, cenim da su im šanse za pobedu u najmanju ruku 50-50, a ako bih morao da odaberem blagog favorita, to bi bio Tsonga (ovom logikom sam se rukovodio i juče kada sam tipovao na Gaskea :) ). Nisam još siguran šta ću uplatiti ali su u opticaju: Tsonga fix @2,40 / Tsonga (+1,5 set) @1,75 / Tsonga (+3,5 gema) @1,80 / over 40,5 @ 1,75.Dabl @2,33Radwanska 1Ferrer 3-0
Link to comment

Conga 2.40 + Agnjeska 1.57, za 700. Toliko sam napravio na uzivo kladjenju od jutros (prvi set na Brianti i Bouchard dok su gubile obe) pa mogu da prezalim opusteno ako padnem :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...