Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Evo ga tenski tiket:Troicki - Gimeno Traver 2Gulbis - Monfils >38.5Querrey - Hajek >37.5Simon - Cuevas 3:0Simon ne bi trebalo da ima problema, ovaj Cuevas je 742. na listi, do sada je odigrao čitavih 6 mečeva u 2013 godini i to na 2 čelendžera... Kod oba overa verujem da će biti bar 4 seta... A iskreno me čudi zašto je Troicki favorit... :unsure: Em je Gimeno bolje rangiran em je šljakaš...
Sad kod tebe nize granice. U Mozzartu i Maxbetu Gulbis 40.5, Querry 38.5. :mad:A mrzi me da idem do Meridiana.Protiv Troickog cu igrati i ja. Edited by Nesh
Link to comment

Nocni deo mogao i bolje. Miami neprijatno iznenadio. MLB i nisam lose pogodio.Za pocetak:Ferrer fixAnderson fixAlmagro fixErrani fixIvanovic fixSerena 9- 1.setIvanovic 9- 1.setCekam jos nesto od juce, pa da vidimo kako ce i to da prodje.Preterase sa granicama za gemove. Bas da ne odigram over na 40.5.

Edited by Miljenko
Link to comment

Juce se pogodih Bartoli i cekam jos Kanepi i Ursulu Radwansku. I naravno ova zadnja zajebe stvar. Dobije Venus Wiliams a izgubi od neke anonimne Nemice :frust:Nista za sutra igram na:Li Na-Mattek Sands 1 (1.20)Jelena Jankovic-Muguruza 1 (1.22)Mladenovic-Stosur 2 (1.20)Žemlja-Nishikori 2 ( 1.17)

Link to comment
Robredo-Sijsling over 36,5 nije uopšte preterano. Sijsling je u odličnoj formi i uzeće mu bar set.
Ja igrao hiljadu na njega po kvoti 3.80 :huh: Stitio sam ga na 2:0 u setovima za 800 po kvoti 4 pa mi je sad skoro pa svejedno ko ce dobiti, mada ne kontam na koju foru je matori Robredo bio toliki favorit.Na tiketu za 200 din sam naslagao 10 parova i za 3 100 cekam Raonica, Sepija i Vinci. Neko ce sjebati od ove dvojice.
Link to comment
Ja igrao hiljadu na njega po kvoti 3.80 :huh: Stitio sam ga na 2:0 u setovima za 800 po kvoti 4 pa mi je sad skoro pa svejedno ko ce dobiti, mada ne kontam na koju foru je matori Robredo bio toliki favorit.Na tiketu za 200 din sam naslagao 10 parova i za 3 100 cekam Raonica, Sepija i Vinci. Neko ce sjebati od ove dvojice.
I ja isto crvenu na Sijslinga ali padam. Umesto da udarim jače po overu ili hendikep dvojci kao što sam nameravao.Nisam bio pri kompu da branim na 2-0
Link to comment

Pfff, nista od Gulbisa. Mada i ovog Monfilsa kenja za medalju. Ne umem da ukombinujem siri tiket.Proci ce nesto, ali...Vecernji deo:NY Yankees-NY Mets 1St.Louis-Kansas City 1Minnesota-Milwaukee >8.5Colorado-Houston 1Baltimore-Washington <8.5Pittsburgh-Detroit >6.5Na Yankee Stadiumu, Phelps-Hefner. Phelps 3-2, 3.96 ERA ove sezone. Prethodna 3 starta, 2-1, 2.53 ERA. Hefner 0-5, 4.76 od starta sezone. Trenutna forma, 0-1, 5.06 ERA. Vreme je da Metsi dozive poraz. Domaci imaju boljeg startera, bolje udarace.Na Busch Stadiumu, Lynn-Mendoza. Lynn je 0-0, 10.13 ERA protiv Royalsa. Pocetak 7-1, 2.95 ERA. Poslednji nastupi, 2-0, 3.50 ERA. Mendoza 0-1, 5.23 ERA protiv Cardinalsa. U dosadasnjem delu sezone, 1-2, 5.05 ERA. Pogled na 3 zadnja starta, 1-0, 3.18 ERA. Mendoza popravio formu, Lynn odlican od starta sezone. Domaci imaju dosta bolji napad, te je 1 izvestan.Na Target Fieldu, Deduno-Estrada. Deduno imao jedan start ove sezone, 0-1, 10.13 ERA. Estrada 0-1, 6.75 ERA protiv Twinsa. Ove sezone 4-2, 4.94 ERA. Trenutna forma, 2-0, 2.75 ERA. Dva dobra napada na delu, neubedljivi starteri, lici na over.Na Coors Fieldu, Chatwood-Bedard. Chatwood 3-0, 1.90 ERA ove sezone. Poslednja 3 starta, 3-0, 0.51 ERA. Bedard 1-1, 2.31 ERA protiv Rockiesa. Do sada 0-2, 5.68 ERA. Trend 3 nastupa, 0-0, 3.38 ERA. Udaraci Colorada stagniraju. Rotacija im je solidna, sto ranijih sezone nije bio slucaj. Mozda povratak kuci povrati i napadu samopouzdanje.Orioles-Nationals, Tillman-Zimmermann. Tillman 0-0, 1.80 ERA protiv Washingtona. Za sada 4-2, 3.68 ERA. Prethodna 3 nastupa, 1-1, 3.50 ERA. Zimmermann 1-2, 2.70 ERA protiv Oriolesa. Fenomenalan ove sezone sa 8-2, 1.71 ERA. Forma, 2-1, 1.99 ERA. Sjajni Zimmermann, nepouzdan napad gostiju. Ne volim da igram minuse na Baltimore, no kada je vec granica 8.5, da probam.Pirates-Tigers, A.J.Burnett-Anibal Sanchez. Burnett 6-2, 5.27 ERA protiv Detroita. Do sada 3-5, 2.57 ERA. Poslednji startovi, 0-2, 2.57 ERA. Sanchez 2-3, 2.50 ERA protiv Pittsburgha. Pocetak sezone 5-4, 2.38 ERA. Pogled na 3 meca, 2-1, 3.38 ERA. Ne verujem da bilo ko moze da zadrzi strasan napad Tigersa dve uzastopne veceri. Na 6.5, mislim da vredi probati over.Prvi dabl duplo u odnosu na ostala dva.

Link to comment

Prošao ovaj zaostali od juče.

Combo @1,93KanepiPaireKvitovaCornet
A nije loše bilo ni danas. :thumbsup:
Dabl @2,48QuerrySimon 3-0Dabl @ 2,15Gulbis 10+ prvi setSerena 9- prvi setTrebl @1,91ErraniQuerreyVinci
Simon izgubio prvi set, a naredna tri dobio 6-1; 6-1; 6-1, samo da bi meni sjebao jack pot :D
Link to comment

Interliga(mecevi timova izmedju konferencija), uvek teska za igru. Ne bih bolje prosao sa singlovima.Da vidimo tenis, da li tu mogu da iscackam nesto.

Link to comment

I nemam neku posebnu ideju za tenis. Osim 2 egzibiciona, recimo:Nishikori fixDimitrov fixLi Na fixStosur fixCibulkova fixNadal 9- 1.setDjokovic 9- 1.setAzarenka 9- 1.setSharapova 9- 1.set

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...