Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Prodje glavni MLB dabl. Moglo je jos nesto, no nije lose ni ovako.Tenis:Haas fixDjokovic 9- 1.setAzarenka 9- 1.setKirilenko 9- 1.setDimitrov fixShvedova fixKirilenko fixPaire fixCornet fixKvitova fixYouzhny >39.5Wawrinka <31.5

Link to comment

Istumban tenis, glupa kisa.Vecernji deo:Indiana-Miami doh2(+0.5)Tampa-Miami 1Chicago White Sox-Chicago Cubs 1Houston-Colorado 2Detroit-Pittsburgh >8.5Milwaukee-Minnesota >8.5LA Dodgers-LA Angels >7.5Ocekujem jos jedno dobro izdanje sampiona. Ipak dodatni hendikep, ako dodje do produzetka.Na Tropicana Fieldu, Hellickson-Slowey. Hellickson je 0-0, 2.08 ERA protiv Marlinsa. Za sada 2-2, 5.37 ERA. Poslednji nastupi, 1-0, 6.45 ERA. Slowey 0-1, 6.75 ERA protiv Raysa. Pocetak 1-5, 3.30 ERA. Forma 0-3, 8.53 ERA. Sinoc gosti dali cak 6 poena, ne verujem da to mogu ponoviti veceras. Nije ni Tampa pouzdana kada je rec o napadu, no imaju boljeg startera tu nema zbora.White Sox-Cubs, Sale-Jackson. Sale 5-2, 2.53 ERA ove sezone. Tri vezana starta, 2-0, 0.38 ERA. Jackson 1-4, 6.60 ERA protiv White Soxa. Za sada 1-7, 6.11 ERA. Malcice popravio formu, 1-2, 5.40 ERA. Matchup startera potpuno na strani domace ekipe. Napadi jesu nepouzdani i kod jednih i kod drugih, mislim da vredi probati 1.Houston-Colorado, Lyles-De La Rosa. Lyles je 0-1, 8.53 ERA protiv Rockiesa. Ove sezone 2-1, 5.40 ERA. Prethodna 3 starta, 1-1, 6.00 ERA. De La Rosa 0-0, 6.00 ERA protiv Astrosa. Do sada 6-3, 3.40 ERA. Tekuci trend, 3-0, 3.12 ERA. Sinoc su se gosti obrukali, 13 hitova + 4 walka, samo 2 poena. De La Rosa dobro baca, pa ocekujem dvojku.Na Comerica Parku, Porcello-Gomez. Porcello 2-0, 0.60 ERA protiv Piratesa. Dosadasnji deo sezone, 2-2, 6.28 ERA. Poslednja 3 starta, 1-0, 4.32 ERA. Gomez 2-2, 7.82 ERA protiv Tigersa. Ove sezone, 2-0, 2.75 ERA. Pogled unazad, 0-0, 3.38 ERA. Porcello nesto bolji u poslednje vreme, no ako je sinoc mogao da dodje over, trebao bi doci i veceras. Gomez jeste dobar, ali je postava Tigersa jedna od najboljih u ligi(ofanzivno).Na Miller Parku, Figaro-Diamond. Figaro 0-0, 3.46 ERA do sada. Diamond 1-0, 5.06 ERA protiv Brewersa. Od starta sezone 3-4, 4.96 ERA. Trenutna forma, 0-2, 8.62 ERA. Veceras je granica manja. Napadi dobri, te ocekujem over.Dodgers-Angels, Ryu-Blanton. Ryu 5-2, 3.30 ERA u ruki sezoni. Poslednji startovi 2-0, 2.37 ERA. Blanton 2-0, 3.26 ERA protiv Dodgersa. Start sezone 1-7, 6.19 ERA. Tekuci trend, 1-1, 7.63 ERA. Sinoc je neocekivano dosao over, kada su nastupili vrhunski starteri. Veceras je verovatniji, posto Blanton nije previse pouzdan.Djokovic pemzija. Ovoliko gemova gubi protiv Goffina. :isuse:

Edited by Miljenko
Link to comment
Djokovic pemzija. Ovoliko gemova gubi protiv Goffina. :isuse:
Ja igrao brejkove na njega od drugog seta, ono kao progresija i taj fazon jer je prvi bio bez brejkova. Kvote bile 2.6 - 2.7, sasvim korektne. U drugom setu sam bio par stotina dinara u plusu i onda sam u trecem usao 8 hiljada pre nego sto je uzeo brejk na 5:5. Da je to izgubio, bila bi totalna banana a ovako sam zavrsio mozda 10 evra u plusu :mellow:
Link to comment
Dabl @1,98 Andujar Dimitrov
Andujar puko, Dimitrov poništen.
Combo @1,93KanepiPaireKvitovaCornet
Ovaj tiket ostaje za sutra. Cornet završila posao, Paire je na dobrom putu, a ostali nisu ni počeli.
Dabl @2,35 Lu Y.H.Partizan (-12,5)
Dobitan, šteta što je Boleli predao u trenutku kada je gubio 2:0 u setovima pa je poništen, tako da mi je dobitna kvota sa 2,35 spuštena samo na Partizanovih 1,60.Kakav mi je ukupan današnji skor, znaću tek kada se završe ovi sutrašnji mečevi.
Link to comment

Sportingbet.rs prestaje sa radom, nije proslo ni godinu dana od kada su poceli da rade.Dragi igrači,Obaveštavamo vas da će uskoro doći do prestanka rada sajta Sportingbet.rsTo zapravo znači da će mogućnost igranja (klađenja), uplate i registracije novih igrača biti onemogućeno od 28.05.2013.Vaš Sportingbet nalog će biti konačno zatvoren 28.06.2013. godine. Stoga bismo vas zamolili da ukoliko imate novac na vašem Sportingbet nalogu isti povučete na vaš tekući račun do 28.06.2013 godine. Ukoliko nemate registrovan tekući račun u banci i imate novac na vašem Sportingbet nalogu zamolili bismo vas da što pre registrujete tekući račun u banci i povučete novac do 28.06.2013 godine.Svaka otvorena opklada posle 28.05.2013 će biti opozvana i novac će biti vraćen na račun igrača.Ukoliko imate neki neiskorišćeni bonus isti će biti poništen. Međutim, ukoliko imate dobitke generisane od strane bonusa, isti će vam biti isplaćeni na vaš tekući račun.Ukoliko imate neiskorišćeni Sportingbet vaučer molimo vas da se javite našem Korisničkom centru.Ukoliko budete imali pitanja kontaktirajte naš Korisnički centar. Besplatan poziv možete uputiti na mail administracija@sportingbet.rsHvala što ste bili sa nama sve ovo vreme.Srdačan pozdrav,Vaš Sportingbet timSad mozemo da se prepustimo stranim sajtovima za kladjenje i domacim kvoterima Meridiana, Mozzarta i ostalih betova (Bakana, Brazila itd.)

Link to comment

šteta, mada su i oni ušli na neku mutljavinu. jedino što sam se navikao na konfor online kladjenja pa ću sada morati da potražim neku drugu

Link to comment
sad definitivno i hoću, nego sam ranije bio lenj da otvaram kartice za internet i slično
Probaj Meridian online, samo na sajtu otvoriš nalog i u bilo kojem njihovom lokalu uplatiš avans, tako isto i za isplatu, nisi vezan za jedno uplatno mesto kao kod Mozzarta...
Link to comment
Probaj Meridian online, samo na sajtu otvoriš nalog i u bilo kojem njihovom lokalu uplatiš avans, tako isto i za isplatu, nisi vezan za jedno uplatno mesto kao kod Mozzarta...
Jel znas mozda koja je minimalna uplata za on-line tiket kod Meridiana?
Link to comment

Evo ga tenski tiket:Troicki - Gimeno Traver 2Gulbis - Monfils >38.5Querrey - Hajek >37.5Simon - Cuevas 3:0Simon ne bi trebalo da ima problema, ovaj Cuevas je 742. na listi, do sada je odigrao čitavih 6 mečeva u 2013 godini i to na 2 čelendžera... Kod oba overa verujem da će biti bar 4 seta... A iskreno me čudi zašto je Troicki favorit... :unsure: Em je Gimeno bolje rangiran em je šljakaš...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...