Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Zoki, sad gledam granice na sajtu Maxbeta. Povoljnije su: kod Berdiha je 36.5, kod Monaca 34.5, Haase 37.5. Odigracu promuckano sa ostalim radostima.EDIT: Isto je i u Socceru.
U jbt, dva gema manje kod Berdiha i Monaka, to je baš velika razlika... Ovo moje je iz Meridiana, igram online kod njih...
Link to comment

Kada je rec o vecernjem delu:Detroit-Pittsburgh 1Kansas City-St.Louis 2Houston-Colorado >8.5Milwaukee-Minnesota >9.5Chicago White Sox-Chicago Cubs <7.5LA Dodgers-LA Angels <7.5Na Comerica Parku, Verlander-Liriano. Verlander je 3-0, 1.44 ERA protiv Piratesa. Ove sezone 5-4, 3.66 ERA. Trenutna forma, 1-2, 11.37 ERA. Liriano 5-7, 5.93 ERA protiv Tigersa. Do sada 3-0, 1.00 ERA. Verlander u padu forme, no bolja udaracka postava domacih me navodi na 1.Royals-Cardinals, Shields-Wainwright. Shields je poceo sezonu sa 2-5, 2.47 ERA. Prethodna 3 starta, 0-3, 2.35 ERA. Wainwright 3-1, 3.18 ERA protiv Kansasa. Pocetak 6-3, 2.38 ERA. Poslednja 3 nastupa, 2-1, 1.61 ERA. Domaci u ocajnoj seriji. Starteri su korektni, no napad igra izuzetno lose. Dosta hitova, ali bez poena. Ne dajem im vece sanse ni veceras.Na Minute Maid Parku, Norris-Chacin. Norris 0-1, 9.88 ERA protiv Colorada. Krenuo sa 4-4, 3.86 ERA. Tekuci trend 1-1, .79 ERA. Chacin 1-1, 3.46 ERA protiv Astrosa. Od pocetka sezone 3-3, 4.10 ERA. Poslednja 3 starta, 0-2, 7.02 ERA. Udaraci Colorada bi mogli da prorade tokom ove serije, nakon par nezgodnih gostovanja(tereni koji pogoduju picerima).Brewers-Twins, Peralta-Correia. Peralta 3-5, 6.45 ERA, u dosadasnjem delu sezone. Pogled unazad, 0-3, 9.24 ERA. Correia 4-6, 4.58 ERA protiv Brewersa. Do sada 4-4, 3.90 ERA. Poslednji nastupi, 1-2, 6.61 ERA. Nesigurni starteri, dobre udaracke postave, lici na over.White Sox-Cubs, Quintana-Samardzija. Quintana 3-1, 3.48 ERA, od starta sezone. Prethodna 3 starta, 1-1, 2.84 ERA. Samardzija 0-2, 3.27 ERA protiv komsija. Ove sezone 2-6, 3.25 ERA. Tri starta inazad, 1-2, 3.60 ERA. Quintana pouzdan. Samardzija baca dobro, no ima ocajnu podrsku. Desavalo se da primi samo jedan poen i ubelezi poraz. Nepouzdani napadi, te sam probao under.Dodgers-Angels, Greinke-C.J.Wilson. Greinke 1-4, 3.70 ERA protiv Angelsa. Za sada 2-1, 3.48 ERA. Forma 1-1, 5.02 ERA. Wilson 0-0, 1.13 ERA protiv Dodgersa. Pocetak 4-3, 3.39 ERA. Poslednji nastupi, 1-2, 2.49 ERA. Vrhunski starteri. Greinke jos trazi formu nakon povrede. Napad domacih(izuzetak Gonzalez), katastrofalan. Sinoc su imali 2 puta tri pune baze i 1 aut i nista. Gosti probudjeni, vezali 8 pobeda.

Link to comment
Haase - De Schepper >37.5Berdych - Monfils >38.5Monaco - Gimeno Traver >36.5Montanes - Johnson 3:0
Sva tri plusa došla lagano ali je Montanes zajebao stvar :(Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Upravo sam to gledao. Ja odigrao bez Berdiha i Montanesa, pomesao sa fudbalom, ali dodao i plus na Wozniacki. Sve u svemu, korpa za otpatke se obradovala novopridoslom papiricu. :sleep:

Edited by Nesh
Link to comment

Što je još gore Montanesa sam stavio na tiket umesto overa na Nieminena jer sam mislio da nema sanse da pogodim 4 overa :isuse:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Lepo si našao overe. Ja da sam ih igrao danas, probao bih Berlocq-Isner, što naravno nije došlo.Sanirah dnevni deo, pošto je Sharapova rutinski dobila prvi set.Kod žena ponovo bilo dosta minusa prvi set, ali nisam uspeo da uklopim egzibicioni.

Link to comment

Granica na Đokoviću 25.5, premalo je to po meni, Goffin je sasvim solidan, na prošlom RG je dogurao do 4. kola i tu uzeo set Federeru, mislim da će sigurno uzeti tih 8 gemova sutra... :unsure:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...