Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kako mi je lep tiket sjebao RB Salzburg :(Uhvatio 2 na Monaco, Celtic, Slaviu P iz 1-1 i X2 na Vitoriu G. Jebem ti mene zasto sam i igrao kad sam video da kvota pada na njih. Isto bih prosao sa kvotom i da sam odigrao 1 umesto nesretnog X2 na jebenu Austriu.

Edited by crtamOrasi
Link to comment
Trebl @1,87Go Soeda uzima setAnderson 1Simon 1Simon - Hewitt 3-0 @1,95Dabl @1,81Barca (basket)Real (basket)Dabl @1,95RodaPartizan
Kakve sam loše izbore danas pravio, dobro sam i prošao. Povadih se na poslednji fudbalski dabl i odigrah live 2. set na Ferera u trenutku kada je gubio 3:0, tako da sam današnji gubitak sveo na minimum.
Link to comment

Bravo Nesh. :thumbup:Kod mene fudbal standardno, najbolje je kada ga ne igram. Trebao sam Catolicu u singlu, ali...Drugar mi kuka za nasu ligu. Ja mu kazem kako je najbolji deo fudbalske sezone(bar kada je o kladjenju rec), onaj kada se ista zavrsi. :lolol:Jedan MLB dabl prosao, glavni pao. Kako Dodgersi lose udaraju, a tek baserunning. Sa najboljim picerom konferencije(da ne kazem cele lige), nisu mogli do pobede. :isuse:Sada da iskombinujem tenis.

Link to comment
Jedan MLB dabl prosao, glavni pao. Kako Dodgersi lose udaraju, a tek baserunning. Sa najboljim picerom konferencije(da ne kazem cele lige), nisu mogli do pobede. :isuse:.
Meni sinoć prosao tiket sa 4 MLB-a, Detroit i SF fiksevi lagano i dva ludacka overa Toronto i Boston, digao sam ruke već na polovini oba meča kad ono ludilo u zadnjem iningu :DПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Od tenisa:Nadal 9- 1.setGulbis fixTsonga fixAlmagro fixSharapova 9- 1.setSchiavone fixFognini fixNishikori fixVinci fix

Link to comment

Zoki, sad gledam granice na sajtu Maxbeta. Povoljnije su: kod Berdiha je 36.5, kod Monaca 34.5, Haase 37.5. Odigracu promuckano sa ostalim radostima.EDIT: Isto je i u Socceru.

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...