Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Generalno WTA pratim malo slabije nego ATP. Cornet sam pratio na ovom turniru pa sam zato dao detaljniji komentar. Ovo ostalo što si napisao, na prvi pogled sve bi trebalo da dođe, ali nisam analizirao detaljnije.

Dabl @2,16Montanes uzima setPartizan 1
:thumbsup: Bio sam ubeđen da će Montanes da uzme bar set Monfilsu, ali onako otresanje u prvom setu :ziga:
Link to comment

Na kraju 34. Boston i 3+, uz dosta sreće.Tenis:Raonić fixSimon fixErrani 9- 1.setSerena 9- 1.setIvanović 9- 1.setFerrer h1(-2.5)Cirstea h2(+1.5)Pavlychenkova fix

Link to comment

Lazio - Roma crveni karton @ 2.00 vidi sliku :DBilbao - Levante 1 @ 1.45 Bilbao igra poslednju utakmicu na Sam Mames-u, sledeće godine se sele na novi stadionAtletiko Madrid - Majorka w2 @ 3.65 Majorka ima još šansi za opstanak, Atletiko završio sezonu kad su uzeli Kup, koliko vidim istoriju nema saradnje među klubovima ali Majorka ipak ima veći motiv :unsure:Espanjiol - Barsa GG3+ @ 1.60

Link to comment

Da probam i ja tenis: :fantom:Simon - Hjuit <36.5Hajek - Kudla >36.5 kvalifikanti obojica, sličnog kvalitetaTroicki - Blejk 3:0 - Da, znam, nisam normalan ali kvota je odlična :D Viktor je još u nekakvoj formi a Blejk mesec i po dana nije odigrao ni jedan meč... :unsure:Granoljers - Lopez >36.5 Granoljers jeste favorit i verovatno dobija ali očekujem bar jedan set od Lopeza

Link to comment

BSK na opste iznenadjenje vodi 1:0 na Karaburmi :)Lepo sam hteo da stavim kintu i na njih i na Radnicki i Pazarinace se ne kladim ali ovo je easy money

Link to comment

Sad su nasli da igraju posteno :dry:Za njih i nisam bio toliko ubedjen ali sam verovao da ce namestiti. BSK je dvojka ko vrata. I Radnicki ce verovatno dati gol ako im bude trebao.Ode Pazar u drugu ligu.edit: OFK: BSK 1:1Terzic hoce jos para :)

Edited by katamaran
Link to comment

U proslom kolu je Jagodina pobedila BSK iako im "nije trebalo nista" i svi su ocekivali namestaljku, a cini mi se i da su odigrali 0:0 protiv Radnickog u Kragujevcu kad je kvota na keca pala negde i ispod 1.5. Ima takvih "incidenata". :DEvo i Hajduk danas "neocekivano" vodi 2:0. Cini mi se da bi previse bilo da idu na prelaz i "tricu" Novog Pazara u drugom. Ali, ko bi ga znao...OFK izjednacio...

Link to comment

Prodje glavni teniski, sporedni se koprca i dalje.Vecernji deo:Bilbao-Levante bk1Valencia-Granada bk1Guimaraes-Benfica bk2Espanyol-Barcelona 3+San Marcos-U. Catolica 3+Detroit-Minnesota 1LA Dodgers-St.Louis 1Boston-Cleveland >9.5Washington-Philadelphia 1San Francisco-Colorado >7.5Arizona-San Diego <8.5MLB dabl fikseva za duplo vecu uplatu u odnosu na ostala dva.U Detroitu, Scherzer-Pelfrey. Scherzer je 4-2, 5.20 ERA protiv Twinsa. Ove sezone 6-0, 3.61 ERA. Pelfrey 1-2, 4.70 ERA protiv Tigersa. Do sada 3-4, 6.69 ERA. Trenutno 2-1 za Detroit. Ocekujem da domaci rese seriju u svoju korist, uz bolje izdanje napada.Dodgers-Cardinals, Kershaw-Miller. Kershaw je 4-3, 3.67 ERA protiv Cardinalsa. Za sada 5-2, 1.35 ERA. Miller 5-3, 1.74 ERA u dosadasnjem delu sezone. Kershaw je jedan od najpouzdanjih startera. Jedini problem moze biti slaba podrska.U Bostonu, Doubront-Kluber. Doubront 2-1, 4.11 ERA protiv Indiansa. Pocetak 3-2, 5.61 ERA. Kluber 0-1, 14.54 ERA protiv Red Soxa. Od starta sezone, 3-3, 5.19 ERA. Odlicne udaracke postave, ocekuje se utakmica "za poen vise".Na Nationals Parku, Strasburg-Hamels. Strasburg 0-1, 6.28 ERA protiv Philliesa. Do sada 2-5, 2.66 ERA. Prethodna 3 starta, 1-1, 0.90 ERA. Hamels 13-5, 2.57 ERA protiv Nationalsa. Krenuo sa, 1-7, 4.45 ERA. Tekuci trend, 0-3, 4.76 ERA. Tradicija na strani Hamelsa, no ovosezonska forma kaze 1.Na AT&T Parku, Cain-Garland. Cain je 16-7, 3.29 ERA protiv Rockiesa. Do sada 3-2, 5.12 ERA. Poslednja 3 nastupa, 2-0, 4.22 ERA. Garland 3-1, 3.41 ERA protiv Giantsa. Ove sezone 3-5, 5.19 ERA. Prethodna 3 meca, 0-3, 6.19 ERA.Arizona-San Diego, Corbin-Marquis. Corbin je 1-2, 3.92 ERA protiv Padresa. Fenomenalan do sada sa, 7-0, 1.44 ERA. Pogled unazad 3-0, 0.81 ERA. Marquis 3-7, 4.31 ERA protiv Arizone. Za sada, 6-2, 3.27 ERA. Trenutna forma, 3-0, 1.42 ERA. Sinoc je neocekivano dosao over. Veceras je granica ista. Imamo startne picere koji su u odlicnoj formi, lici na under.

Link to comment

Benfica stvarno ukleta. :isuse: Sreca te odigrah poluvreme ili kraj. :whistle:Cirstea nekako dobila set, a zatim i mec.Nadam se da ce vecernji deo biti makar korektan.Da "prezvacem" na vreme sutrasnje parove RG. Danas je bilo mnogo nerviranja, no bar su dosla oba tiketa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...