Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/2, NHL 0/2, WBC 0/1. Nemce retko igram, osim Dortmunda i sinoc se prevarih i odigrah Leverkusen. Bilo je sanse za prolaz, ali su promasili penal na kraju. Fiks retko igram jace, prosao je uz dosta srece na Juventusu. NHL razocaravajuce. Columbus dobija nekako, ali je Chicago ponovo porazen. Pittsburgh samo 2-2, u regularnih 60 minuta. WBC ni blizu; USA tesno dobija, Puerto Rico "oplevio" Venezuelu. Retko se desava da promasim sve sa kombo tiketa, no to se bas desilo juce. Srecom te se nisam zaletao, pa je nedeljni budzet i dalje dobar.

 

 

Fudbal

 

Santiago Wanderers-Colo Colo 2+

Monaco-Bordeaux 2+

Nacional Potosi-Jorge Wilstermann 2+

 

U. Catolica -Antofagasta 3+

 

Kvote, 1.63, 1.59.

Ne bas upecatljiva ponuda danas, pa sklopih samo dva tiketa. Santiago Wanderers i Colo Colo su prilicno oslabljeni danas, no gosti imaju kompletan napad, pa su dva gola prava mera. Monaco igra mec CL za par dana, pa se ni tu nisam zaletao. Bolivijce razmatrah za 3+, ali sam odustao na kraju. Catolica je odigrala dobro, u Copa Libertadores i ocekujem totalnu ofanzivu veceras.

 

Prateci tiket, Valencia 2+, Man City w2, Dinamo Zagreb 2+, Bayern P/K1, Dortmund 2+, Leipzig 2+, Newcastle 2+, Gillingham 2+, Peterborough 2+, Forest Green 2+, Aberdeen P/K1, Falkirk w2, Peterhead 2+, Annan 2+, Sevilla 2+, Galatasaray w1, Plzen 2+, Arsenal 3+, PSV P/K2, A. Madrid w2. Kvota 29.16.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Calgary 5+

 

Vancouver-Pittsburgh 5+

 

Kvote, 1.50, 1.47.

5+ trend, Winnipeg 8/10, Calgary 5/10, Vancouver 5/10, Pittsburgh 7/10.

 

Propratni tiket, Boston w1, San Jose w1, Toronto 5+, St. Louis 5+. Kvota 5.20.

 

NHL strelci, Marchand, Burns, Atkinson, Laine, Crosby, Ovechkin. Sistem 5/6. 

 

Nisam ni danas igrao jace, sutra ima veci broj zanimljivih meceva za golove, na fudbalu. U Meridianu jos nisu izbacili ponudu za WBC, pa danas odmaram od istog (kakvi su rezultati, bolje da i ne igram).

Edited by Miljenko
Link to comment

Nadam se da me čovek nije posluso

Ja odigrao live u 90.min keca iz zajebancije, na 7 kvotu :D Inace sam sinoc imao gomilu pogodaka uzivo, bas sam ih razvalio. Krenuo sa Las Palmasom da daje treci negde u 80tom, pa odmah Juve, zatim Cileanci, Paragvaci i ostali. Maltene sve sto sam pljampnuo mi uslo. Jedino sto sam smisleno igrao je Rubio Nu, gde mi uslo GG3+ i GG4+, a uzivo i 5+ i tacan rez  2:3 po kvoti 12. To je bio vrhunac veceri. Al sve sam sitno igrao, pa iako je ogroman plus nije ni blizu kakve sam sve kvote ispogadjao... A svakako live kladjenje  je glupost i sigurno nije da sam sinoc prvi put gurao ko debil. Cesce je epilog drugaciji :(

Edited by Timmy
Link to comment

Prođe jučerašnji tiket, lepo sam izbegao Lever i Nicu. Danas sam planirao nešto s jačim ulogom, ali sam se na kraju ipak odlučio za tri skromnija tiketa. 

 

 

Hal - Svonsi  GG

Lids - QPR  GG

Njukasl - Fulam  GG

-------------------

kvota: 5.66

ulog: 4/10

 

Trebalo bi da bude otvoren meč u Halu, domaćinu bodovi potrebniji i sigurno će napasti, a Svonsi u poslednje vreme igra efikasne mečeve.

U poslednjih pet mečeva QPR redovno igra GG, dok Lidsu to samo jednom nije pošlo za rukom. Očekujem da se trend nastavi.

I u Njukaslu bi obe ekipe mogle do gola, pošto je Fulam popravio golgetersku formu.

 

 

Herta - Dortmund  GG

Frajburg - Hofenhajm  GG

Monako - Bordo  3+

-------------------

kvota: 4.91

ulog: 4/10

 

Herta ima odličan skor na svom terenu, nedavno su odoleli i Bajernu i razmišljao sam najpre da odigram duplu šansu na njih, ali ipak se odlučih za GG, pošto sam očekivao manju kvotu od ponuđene. I drugi Bundes par miriše na efikasan meč, pa sam i njima dao šansu.

Monako mi je malo sumnjiv zbog duela sa Sitijem koji ih očekjue u sredu, ali ne bi smeli da se igraju titulom u prvenstvu. Bordo u dobroj formi, mogu da doprinesu broju golova. 

 

 

Gengan - Bastija  1

Monpelje - Nant  GG

Norvič - Blekburn  1

-------------------

kvota: 5.7

ulog: 3/10

 

Najsumnjiviji tiket, ali opet dosta realni parovi.

Link to comment

Preterali stvarno sa kvotom. Herta Ima kuci 9 1 1, primili samo 5 golova (sa Bajernom igrali 1:1). Dortmund na strani 4 4 4.  Bumo vidli sta ce biti.

Link to comment

Preterali stvarno sa kvotom. Herta Ima kuci 9 1 1, primili samo 5 golova (sa Bajernom igrali 1:1). Dortmund na strani 4 4 4.  Bumo vidli sta ce biti.

ko zna zna :fantom: :D

 

 

 

Cak mi se bas nimalo ne pizdi ali stvarno je ovaj Njukasl najprokletija ekipa ove sezone, dobiju u gostima Brajton i Hadersfild, kuci ne mogu da dobiju Bristol a sada ih Fulam puni 2:0 i drzi na 36% poseda.

ja sam se nasao pametan pa prepisao :D imas srece sto sam na tom tiketu masio jos svasta nesto pa nisi ti odgovoran sto nisam uzeo pare :fantom:

 

zato me nocas "miljenko ukanalio" sa edmontonom, iz nekog razloga mi se ucinilo kao dobar predlog, pa sam ga u varijantama 5+ i 6+ vezao na nekoliko tiketa sa (naravno pogodjenim) nba utakmicama  :isuse:

 

moracu prestati da prepisujem, kad ionako sam najbolje znam :fantom:

 

serem pijan naravno :) dajte ljudi dobrih meceva za veceras, nocas, spremio sam malo ozbiljniju sumu na online racun (ozbiljniju u odnosu na moj novcanik dabome), pare mi sutra trebaju kao retko kad, a ako se samo u sebe budem uzdao nece dobro izaci

 

ja ako smislim sta vredno pomena kasnije, kacim ovde

 

na prvi pogled sakramento denver deluje kao da moze pasti koseva koliko god da treba, ako je granica 300, bice 301 :)

salim se, ali gledao sam ih nocas i jedne i druge, trpaju nemilice, a za odbranu se i ne cimaju nesto posebno

ako ih iole bude sluzio sut, ovu granicu od 215,5 (mozzart) bez velike muke probijaju

slicna situacija je i sa portland vasington, mada je tu granica jos veca 223,5 (opet, mozzart) pa ce shodno tome i uplata biti niza

te dve ce ici i na dabl tiket, ali tu verovatno u varijantama mup+mup i vup+vup

Edited by pbg12345
Link to comment

Lids i QPR odigrali mrtvu nulu, a Norvič poveo, pa sa igračem manje stigao do boda.

Monako se uozbiljio na vreme, pa pogurao bar jedan tiket do prolaza što mi daje pozitivan skor i prostor za nove opklade. 

 

 

Gengan - Bastija  1

Monpelje - Nant  GG

Ren - Dižon  1

Nansi - Lil  w2

--------------

max kvota: 10,95

ulog: 4/10

 

Odigrah Francuze da imam šta da pratim večeras.

Bastija je tradicionalno loš gost, a ove sezone nisu dobri ni kao domaćini. Gengan posle serije nešto težih rivala ima priliku da opravda visoku poziciju na tabeli.

Monpelje i Nant prilično efikasni u poslednje vreme, pa očekujem da se upišu bar po jednom.

Dižon u očajnoj formi (1 pobeda i 5 poraza u poslednjih 6 mečeva), Ren solidan kao domaćin, morao bi da uzme tri boda ovde.

Nansi je ubedljivo najneefikasnija ekipa u Francuskoj, a na poslednjih 6 mečeva nisu postigli ni gol. Uz to imaju i nekih problema sa povredama. Lil u boljoj formi i u poslednje vreme nešto bolji na gostovanjima, pa sam odigrao malo opreznijeg winnera na njih.

Link to comment

Odigrah na malo jace oba bolivijska meca veceras, iste igre i iste uplate iako su kvote vece na prvom mecu. GG3+, GG4+, 5+, 6+ i GG GG. Samo singlovi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...