Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Drugar odigra obe 2-1, a obe dosle 1-2.

Ja sam uzeo oko 300 jura na nekoliko tiketa. Ocekivano kisa golova.

Cekam Westbrooka za jos 25000, za sad mu je skocila granica za jedan, sacekacu do pocetka meca pa mozda budem branio na sitno

Link to comment

Ko bi rekao da ce na Arsenalu biti ovoliko golova, ocekivao sam zatvoren mec, kao sto Bayern obicno igra, kada im ne treba. Real Madrid ok.

Link to comment

odigrao englesku drugu ligu (championship) veceras, sve utakmice. napravio neke vratolomije, dvoznake, 2+, od 1 do 4...i sve prošao. :)

 

doduše, pre nego što sam odradio tiket na mocartovom sajtu sam pogledao forme ekipa koje se sastaju, njihove medjusobne susrete i zadnjih 5  utakmica. na osnovu tih statističkih podataka sam napravio prognozu...i prošlo. :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Cekam Westbrooka za jos 25000, za sad mu je skocila granica za jedan, sacekacu do pocetka meca pa mozda budem branio na sitno

 

Nikad lakše

 

ja sam u poslednje vreme počeo da igram dublove za igrače. 5 dublova, 2 pogodiš u plusu si, 1 kad pogodiš nije veliki minus. noćas 3/5 to je već pristojan plus. 

Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 1/1, WBC 0/1, prodje i miks tiket. Fudbal ok, samo je Iquique zakazao, jedini gol je kasno pao. Nisam ocekivao golove u Londonu, dugo sam se premisljao i za 2+. U Edmontonu potrebnih 5 komada. WBC ne uspevam da uklopim, tesko je i proceniti, koliko je koji tim spreman. Na pratecem tiketu je svasta proslo, dovoljno za mali plus. 

 

 

Fudbal

 

Barcelona-PSG 3+

 

Dortmund-Benfica 3+

 

Man City-Stoke 3+

 

Kvote, 1.37, 1.51, 1.48.

Tu su oba danasnja meca CL, te utakmica PL; prilicno verovatni mecevi za golove.

Svi parovi su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Boston-Detroit w1

Winnipeg-Pittsburgh 5+

 

Kvota 1.78.

Fiks bilans, Boston 7-3 (6, 3), Detroit 3-7 (1, 6). 5+ trend, Winnipeg 8/10, Pittsburgh 7/10.

Ovaj dabl je na kombo tiketu.

 

NHL strelci, Marchand, Benn, Laine, Crosby. Sistem 3/4.

 

 

WBC

 

Chinese Taipei-Netherlands >10.5

 

Japan-Australia >9.5

 

Kvote, 1.72, 1.75.

Ispratih i danasnje WBC parove, ali ih smestih u slabiju grupu; ne bi me iznenadilo, da ponovo promasim oba meca.

 

 

NBA tiket, Atlanta w1, Houston >208.5, Toronto H2(+5.5), San Antonio H1(-12.5), Golden State >217.5. Kvota 8.08.

 

Miks tiket, Partizan 2+, Zvezda X2, Olimpia Asuncion 2+, Sao Paulo P/K1, CSKA w1, Ska St. Petersburg w1, Stavanger w1, Salzburg w1. Kvota 4.21.

 

 

 

Link to comment

Nikad lakše

 

ja sam u poslednje vreme počeo da igram dublove za igrače. 5 dublova, 2 pogodiš u plusu si, 1 kad pogodiš nije veliki minus. noćas 3/5 to je već pristojan plus.

Lagano Westbrook, ocekivano s obzirom kako Lilard brani protivnicke plejmejkere. Branio sam za 2000, ali sam na drugom prosao OKC +poeni i Dirk + kad sam cuo da mu treba malo za 30000 poena.

 

Probaj te dublove da igras u kladionicama gde su dozvoljene povezane igre. Npr, stavis DAJ i skokove i poene -, na deset nacina to moze da ti prodje i sigurno je veca sansa nego da igras dva razlicita igraca.

 

Ja sam to redovno igrao, i to na centre kojima ucinak realno zavisi i od ofanzivnog skoka.

Samo nisam primetio u poslednje vreme da izbacuju skokove za nba u socceru gde sam to igrao. A za EL sigurno moze.

Link to comment

Ko bi rekao da ce na Arsenalu biti ovoliko golova, ocekivao sam zatvoren mec, kao sto Bayern obicno igra, kada im ne treba. Real Madrid ok.

Pa kad su slepci napravili penal i crveni. Ne bi Bajern kidao sigurno, ovako se sami namestili. A veoma lako je to moglo da ostane 1:0 :(

Link to comment

Pa kad su slepci napravili penal i crveni. Ne bi Bajern kidao sigurno, ovako se sami namestili. A veoma lako je to moglo da ostane 1:0 :(

Hvala onom koji je skrivio penal ja igrao 3+

Link to comment

Nikad lakše

 

ja sam u poslednje vreme počeo da igram dublove za igrače. 5 dublova, 2 pogodiš u plusu si, 1 kad pogodiš nije veliki minus. noćas 3/5 to je već pristojan plus. 

 

Dobar je taj sistem igre, ali samo treba juriti andere... 55-45% statisticki dodje under sto je i logicno jer se krece od nule.

Link to comment

Dobar je taj sistem igre, ali samo treba juriti andere... 55-45% statisticki dodje under sto je i logicno jer se krece od nule.

 

Sve zavisi. Moje iskustvo na EL je mnogo pozitivnije sa underima. NBA je druga priča. Može na obe strane, zavisi od protivnika dosta u nba. Igrati undere na plejeve timova protiv kojih se iskače na piku recimo nije loša stvar nikako.

Edited by theanswer
Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 1/1, WBC 0/1, prodje i miks tiket. Fudbal ok, samo je Iquique zakazao, jedini gol je kasno pao. Nisam ocekivao golove u Londonu, dugo sam se premisljao i za 2+. U Edmontonu potrebnih 5 komada. WBC ne uspevam da uklopim, tesko je i proceniti, koliko je koji tim spreman. Na pratecem tiketu je svasta proslo, dovoljno za mali plus. 

 

 

Fudbal

 

Barcelona-PSG 3+

 

Dortmund-Benfica 3+

 

Man City-Stoke 3+

 

Kvote, 1.37, 1.51, 1.48.

Tu su oba danasnja meca CL, te utakmica PL; prilicno verovatni mecevi za golove.

Svi parovi su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Boston-Detroit w1

Winnipeg-Pittsburgh 5+

 

Kvota 1.78.

Fiks bilans, Boston 7-3 (6, 3), Detroit 3-7 (1, 6). 5+ trend, Winnipeg 8/10, Pittsburgh 7/10.

Ovaj dabl je na kombo tiketu.

 

NHL strelci, Marchand, Benn, Laine, Crosby. Sistem 3/4.

 

 

WBC

 

Chinese Taipei-Netherlands >10.5

 

Japan-Australia >9.5

 

Kvote, 1.72, 1.75.

Ispratih i danasnje WBC parove, ali ih smestih u slabiju grupu; ne bi me iznenadilo, da ponovo promasim oba meca.

 

 

NBA tiket, Atlanta w1, Houston >208.5, Toronto H2(+5.5), San Antonio H1(-12.5), Golden State >217.5. Kvota 8.08.

 

Miks tiket, Partizan 2+, Zvezda X2, Olimpia Asuncion 2+, Sao Paulo P/K1, CSKA w1, Ska St. Petersburg w1, Stavanger w1, Salzburg w1. Kvota 4.21.

I ja sam gadjao barsu danas 3+ :-)

 

U kombinaciji sa kiparskim kupom danas (prosao), igrao partizan cist kec, vosha-zvezda x2...I jos par tekmi.

Link to comment

Jučerašnji saldo: -10, zbog kljakavog Šefilda.

 

 

Barsa - PSŽ  GG3+

Man. Siti - Stouk  1

---------------

kvota: 2.08

ulog: 10/10

 

Tanka ponuda danas, pa odigrah po kvoti tanji tiket, za max ulog. 

 

 

Bonus - live tiket:

 

Neptunas - Ludvigzburg  2

Vojvodina - Zvezda  II2+

------------

kvota: 4.42

ulog: 4/10

 

Slučajno videh na lajvu par u košarkaškoj LŠ, pa probah na Nemce, pošto je mi deluju potcenjeno. Htedoh da vežem sa 2+ Zvezde u nastavku, ali mi kvota nije delovala primamljivo, pa radije odigrah zajedničkih 2+.

Edited by malistev
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...