Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja koristim aplikaciju Sofascore na telefonu, zavrsava mk posao. Mislim da bih batalio da igram igrace da moram da pratim na nba.com

Link to comment

Porzingis mi ubaci 14 na pola treće, fali mu 5 poena. Čak i šutira solidnih 6-11, izađe na pola treće i ne vrati se do kraja jer rezerve sa likovima poput Česona Rendla naprave seriju. Jebotebog.

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/1 (uz jednu kvotu 1), WBC 0/1, NBA 0/1. Fudbal rutinski; nakon brzih 1-1, na O`Higgins-U. de Concepcion, nervirao sam se sto nisam odigrao 3+, medjutim nista do kraja. Capitalsi su ponovo porazeni od Starsa, uz over; U Tampi 0-0, u regularnom toku, dovoljno za povracaj. Na WBC startu, Korea je razocarala, u 2-1 porazu od Israela. Sta tek reci za NBA deo, gde se skoro nista ne moze pogoditi; Memphis gubi kod kuce, od ekipe sa 10 pobeda (da ne budem sada teoreticar zavere, ali skroz sumnjiv mec). Kada udjem u losu seriju, desi se da potraje. Srecom te smanjih uloge, pa ni steta nije velika.

 

 

Fudbal

 

Napoli-Real Madrid 3+

 

Arsenal-Bayern 2+

Iquique-Guarani 2+

 

Jorge Wilstermann-Penarol 2+

A. Paranaense-U. Catolica 2+

 

Kvote, 1.46, 1.48, 1.77.

CL i Copa Libertadores su u kombinaciji. Arsenal-Bayern je resen duel, te se tu nisam zaletao. Napoli-Real Madrid deluje privlacnije. Mecevi iz Copa Libertadores, nikada nisu sigurica, no kvote za 2+ su dobre, te probah na timove, koje inace i igram.

Svi tiketi su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Edmonton-NY Islanders 5+

 

Kvota 1.47.

Trend overa, Edmonton 7/10, Islanders 7/10.

Kombo tiket.

 

NHL strelci, Atkinson, Kreider, Matthews, Tarasenko, McDavid, Rakell. Kvota 238.05.

 

 

WBC

 

Netherland-Korea Rep. H2(+1.5)

Japan-Cuba 1

 

Kvota 1.94.

Pojedine reprezentacije, ne igraju u najboljim sastavima, pa je bolje ne zaletati se ovde (plus su igraci jos u pripremnom periodu).

Slabija grupa.

 

Miks tiket, Plymouth 2+, Bristol City 2+, Fulham 2+, Crawley Town 2+, Brynas w1, Munich w1, Davos w1, Columbus w1, Toronto 5+. Kvota 10.19.

 

I danas nisam pojacavao uloge, slicno kao i juce.

Edited by Miljenko
Link to comment

znači koliko me izluđuju box scoreovi za nba. nema nijedan prost jednostavan da ne zapuca nekad

Ako gledas sa telefona, samo NBA aplikacija radi posao.

Link to comment

Porzingis mi ubaci 14 na pola treće, fali mu 5 poena. Čak i šutira solidnih 6-11, izađe na pola treće i ne vrati se do kraja jer rezerve sa likovima poput Česona Rendla naprave seriju. Jebotebog.

 

ova sezona je smrt za igranje na igrace. prestao sam nedavno. mislio sam da ce od februara biti lakse za pogoditi kao ranijih sezona ali nije to slucaj sada. jebeno je neverovatno kakvi tripovi se desavaju.

Link to comment

Oborili su i prvoGG i drugoGG, a povecali GG GG, pa sam poceo samo to da igram. Inace Cilenci krenuli savrseno, penal za goste posle 40 sekundi :)

 

 

Koja kladza sad ima jace kvote od njih na ove igre? Mocart je imao manje... ne znam za planet i sl.

Link to comment

Jučerašnji slado: -4

 

 

Napoli - Real  GG3+

Šefild - Barton  1

---------------

kvota: 2.89

ulog: 10/10

 

Jednostavan dubl za danas, za maksimalni ulog, bez mnogo mudrovanja. Bedne kvote na golove u Napulju, ali ovo mi se čini izgledno, pa ne bih da propustim. Uz to i najverovatniji kec iz Čempionšipa. 

Link to comment

Jos veceras jako, pa ako zaserem, malo cu da iskuliram. Upao sam u losu seriju, pa je red da je veceras zavrsim :)

 
Arsenal-Bajern, ocekujem da Bajernovce zabole da se ista cimaju. Zatvorice se od pocetka i nece se uzbudjivati ako i prime gol ili dva. Pa u skladu sa tim 0:0 @19, 0-1 @5.45 (ne verujem da je ovolika kvota), 0-2 @2.55. I dodao 1:0 po 19, 2:0 @27 i branio sa tacno 3 gola po 4.5.
 
Napoli-Real, tu suprotno, ocekujem punjenje sa obe strane, GG4+ @2.35 ovo ubedljivo najvise, 5+ @3.65, 6+ @7, 7+ @12, GG GG @9, prvo2+ @2.13, prvo3+ @4, prvo5+ @12.7 i 3:2 i 3:3 kvote oko 30.
 
Morao sam i dublove 1:0 i 3:3, kao i 2:0 i 3:2, kvote preko 600 :)
Link to comment

Uhvatim Real 1-2 u jebenom Mozzartu "samo" 28 kvota i odigram Arsenal iz 1-X i ovi ih natrpaju do kraja.

Sreca te sam spilao fucu pa nisam gledao/nervirao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...