Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 4/6, NHL 1/2, Young Boys i Barsa su dosli po 5+. Fudbal je krenuo odlicno, sa 4 vezana prolaza i dva bonusa, a onda losa sreca na Colo Colo-U. Catolica, 2-0 u 47. minutu, 5 promasaja iz peterca, dva izbijanja sa gol linije, smor. NHL je mogao bolje. Strelci su zakazali na Florida-Dallas, dok je Washington sa kvotom 1, smanjio dobitak na drugom tiketu. Cinilo se da je nemoguce, no na kraju ne zavrsih u plusu, minimalan minus, ali sam vise razocaran nego u cetvrtak, kada su rezultati bili bas losi. Kombo je zveknuo na mecu Colo Colo-U. Catolica.

 

 

Fudbal

 

Orlando-New York City 3+

 

The Strongest-San Jose 3+

 

Blooming-Bolivar 2+

Monaco-Nantes 2+

 

Rapid-Salzburg 2+

Palestino-U. de Chile 2+

 

Kvote, 1.53, 1.35, 1.46, 1.51.

Krenuo je MLS, pa probah zanimljiv duel u Orlandu. The Strongest deluje kao zicer za kanonadu. Bolivar i Monaco bi bar 2+, trebali doci lagano. Salzburg i U. de Chile su malcice sumnjivi, te to odigrah opreznije.

Prva tri para su na kombo tiketu.

 

 

NHL

 

Calgary-NY Islanders 5+

Pittsburgh-Buffalo w1

 

Kvota 1.86.

Trend overa, Calgary 4/10, Islanders 7/10. Fiks ucinak, Pittsburgh 5-5 (4, 3), Buffalo 4-6 (4, 4). Sabresi su 7-19-2, na poslednjih 28 meceva, na ovom gostovanju.

Dabl je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Columbus w2, Anaheim w1, St. Louis w2. Kvota 3.51.

 

NHL strelci, Monahan, Crosby, Burns, Rakell, Tarasenko. Kvota 109.03.

 

NBA tiket, Boston >220.5, Oklahoma >200.5. Kvota 2.56.

 

Miks tiket, A. Madrid w1, Ludogorets 2+, Olimpija w1, Fenerbahce w1, Shakhtar 2+, Sao Paulo 2+, A. Bilbao 2+, Sporting w1, Manglerud w1, Kosice w1. Kvota 4.10.

 

Dosta losiji parovi danas, no mozda ucinak bude bolji.

Edited by Miljenko
Link to comment

Brzinski napljestah na tim golove City i peruanski Sporting Kristal, i GG opcije na Saudijskoj Dzedi

Saudijci izvujkose 80% uloga. A izgleda bas omasih u izboru u vecernjim tekmama. Merkao sma Monaka domacin golovi, i Palestino i Stronest ukupni golovi. Prva dva se raspucali, u Bolivijci kojke sam ja igrao nista... edit. evo ipak 2 gola u Boliviji, sto ranije ne poceh da kukam :) Imam tu 5+, 6+, 7+ i sitnije prvo3+ i prvo4+. 

 

Odigrah i Saprisu iz KOstarike, dom3+ i dom prvo2+

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 2/4, NHL 1/1. Kakvi parovi na fudbalu, takvi i rezultati. Rapid i Salzburg razocarase, samo jedan gol, mada bih tesko singlirao U. de Chile. The Strongest ocekivano (mozda nesto teze, no 4 gola, su 4 gola). MLS mec nisam gledao, no nakon 1-0 za Orlando, u 15. minutu, nije mi jasno, kako nije bilo vise golova. Bolivar i Monaco odose lako u 2+, mada sam potonje mogao lagodno odigrati i 3+. NHL je prosao uz dosta srece; Flames-Islanders, rutinski plus; veliki preokret Pingvina, nakon 0-3. Nisam se ni nadao previse, da ce kombo proci, mada je ponovo pao na jednom paru. Dobar pocetak i ocajan kraj nedelje (cetvrtak-nedelja).

 

 

Fudbal

 

West Ham-Chelsea 2+

O`Higgins-U. de Concepcion 2+

 

Kvota 1.46.

Ponuda koja nije bas po mom ukusu danas. Sevilla mi nije tako pouzdana, pa njih izbegoh na jacem tiketu. Chelsea i O`Higgins, na kraju zavrsise u 2+ varijanti, mada sam Cileance razmatrao i za 3+.

Jaca grupa.

 

 

NHL

 

Washington-Dallas 5+

 

Tampa-NY Rangers w2

 

Kvote, 1.43, 1.86.

5+ trend, Washington 5/10, Dallas 8/10. Fiks ucinak, Tampa 6-4 (3, 2), NY Rangers 5-5 (3, 4). Rangersi retko gube, u regularnih 60 minuta, kada gostuju u Tampi, pa probah viner ovde.

Drugi par je odigran slabije.

 

NHL strelci, Marchand, Kreider, Ovechkin, Laine. Kvota 35.88.

 

 

NBA

 

Memphis-Brooklyn w1

San Antonio-Houston w1

 

Kvota 1.72.

Memphis igra protiv nejakog protivnika, dok San Antonio ima neocekivanu sansu, da se bori za prvo mesto na Zapadu, pa probah i njih.

Kombo tiket.

 

 

WBC

 

Korea-Israel 1 (Chang-Marquis)

 

Kvota 1.30.

Nisam preterani ljubitelj, igranja na reprezentacije u bejzbolu, no probah ovaj mec, posto je Korea domacin grupe A. Par solidnih igraca, nastupa za Israel, mada je domacin sigurno kompletnija ekipa.

Ovaj par je deo kombo tiketa.

 

Miks tiket, Sevilla w2, Golden State w2, Winnipeg 5+, Portland >207.5, Boston w2, Valerenga 1X, Stavanger w2. Kvota 15.79.

 

Danas odigrah dosta slabije, posto je ponedeljak dan koji zna biti rizican.

Edited by Miljenko
Link to comment

jedno pitanje za iskusne kladioničare: koje lige su sumnjive za igranje, odnosno koje treba izbegavati? vidim druge fudbalske lige po evropi su pune nekih sumnjivih rezultata. pogotovo češka, švica i poljska.mada ne zaostaju ni žabari, nemci...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

jedno pitanje za iskusne kladioničare: koje lige su sumnjive za igranje, odnosno koje treba izbegavati? vidim druge fudbalske lige po evropi su pune nekih sumnjivih rezultata. pogotovo češka, švica i poljska.mada ne zaostaju ni žabari, nemci...

Sve je danas sumnjivo za igru a ja nekako najviše izbegavam bundes ligu (osim kad igram na Bajern)

Link to comment

Ja smatram (ali se, eto, ponekad ni sam ne držim toga) da treba igrati one lige za koje imate strpljenja i vremena da ih koliko-toliko pratite, ili se, alternativno, fokusirati se na nekoliko ekipa ako je praćenje cele lige previše (pogotovo u današnjoj ponudi kladionica). Što se tiče nameštaljki, definitivno izbegavati nižerazredne Italijane, mada ni prve dve lige im nisu baš najčistije.

 

 

Jučerašnji saldo: +8.5

 

 

Klipersi - Boston(+6.5)  H2

Memfis(+9.5) - Broklin  H1

Minesota - Portland  W1

--------------------

kvota: 4.66

ulog: 4/10

 

Fudbalska ponuda me ne privlači previše, pa bacih pogled na NBA.

Klipersi se vraćaju sa pobedom iz Čikaga, ali u poslednje vreme teško vezuju dve pobede. Boston je igrao u obližnjem Feniksu i trebalo bi da bude donekle odmorniji, što će im pomoći da probaju da se izvade za poraz od Sansa. Odigrah sa default hendikepom na goste, mada sam razmišljao i čistoj dvojci.

Memfis je favorit protiv Bruklina, ali tu ipak uzeh nešto manji hendikep, pošto ne volim baš da ganjam razlike veće od 10. 

Minesota i Portland u derbiju za plej-of, gde je domaćin blagi favorit, pa ću se uzdati u njih (iz nekog razloga su mi Blejzersi uvek bili antipatični).

Edited by malistev
Link to comment

^ Hendikep na Memfis je naravno -9.5. 

 

 

Nego, Jokić bolešljiv, možda neće igrati, Meloun još nema pobedu protiv bivšeg tima, a Sakramento je poslednju pobedu, i jedinu bez Kazinsa, imao baš protiv Denvera...  :whistle:  

Link to comment

O Hingis - U. Konsepsion, GG3+ @2.05, GG4+ @3.10, 5+ @4.95, 6+ @10.5 i GG GG @13.65. Sve jace, dobre mi skroz ove kvote u Meridianu.

Edited by Timmy
Link to comment

Oborili su i prvoGG i drugoGG, a povecali GG GG, pa sam poceo samo to da igram. Inace Cilenci krenuli savrseno, penal za goste posle 40 sekundi :)

Link to comment

Klasična navlakuša, ne igra Entoni ti odigraš Porzingisa, Niksi ubace 10p za 10min, lik šutira 0-3. I protiv Voriorsa se proslavio procentom al je bar ušao u over. Porediš njegovu i Jokićevu efikasnost i skontaš da je Jokara Džordan za ovog.

Link to comment

Odigrao jak dubl na Miami i Atlantu pre desetak minuta. Miami se dosta odlepio a GSW je smanjio, ali u drugo poluvreme ulaze sa tri faula Green i Thompson.

 

Sada je 2.05 na Atlantu, rwzmisljam da pojacam...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...