Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Mene Washington prodao, srecom nije bila velika uplata.

 

A pogodio sam sinoc gggg na nekoj tekmi iz holandije 2, danas cekam ostale tekme iz sistema.

Link to comment

S obzirom da sam uspeo da spucam sav početni ulog, vreme je da odradim reset i krenem ispocetka. Bogata ponuda danas, ali dosta sam zauzet i nemam vremena da se posvetim analizi koliko sam želeo, pa ću odigrati malo impulsnije (što je uvek dobar početak!).

 

 

Stouk - Midlzbro  1

Svonsi - Barnli  1

-------------------

kvota: 3.9

ulog: 10/10

 

Stouk je objektivno bolji od Boroa, pogotovo na svom terenu. Svonsi je u poslednje vreme zaigrao mnogo bolje, dok je Barnli potpuno domaćinska ekipa. (Lester nisam hteo da diram, jer im prosto ne verujem, a Hal se u poslednje vreme pošteno koprca da bi ostao u ligi; WBA protiv Palasa mi je totalno smrdljiv par koji može da krene na bilo koju stranu.) Odigrah maksimalno, jer mi deluje vredno rizika.

 

 

QPR - Kardif  GG3+

Liverpul - Arsenal  GG3+

------------------

kvota 4.7

ulog: 5/10

 

Dva solidna para za golove, srednji ulog.

 

 

Majnc - Volfzburg  2

Roma - Napoli  IGG

------------------

kvota 11.7

ulog: 2/10

 

Ako se ne varam (a mrzi me da proveravam), Volfzburg je posle poraza od Verdera na svom terenu najurio trenera, pa očekujem reakciju. Uz to namestilo se da je Majnc prošlo kolo dobio na strani. U Rimu bi moglo da pršti od početka iako goste očekuje revanš protiv Reala. Ipak, ne verujem da će propustiti borbu za vrh u prvenstvu.

 

 

Lugano - Lozana  2

Dinamo Z. - Zaprešić  pdg2

------------------

kvota: 23.4

ulog: 1/10

 

Par za zabavu. U Švajcarskoj ponovo par gde bi moglo da dođe do povratne reakcije na pobedu na strani/poraz kod kuće. Lozana ima tri poraza u poslednja četiri kola, ali sve minimalne i uz to je odigrala dve jako efikasne utakmice, pa deluju sposobni za dobar rezultat. Dinamo Zagreb je bio raspucan u kupu, videćemo da li će danas krenuti malo sporije i dopustiti gostima da prvi uvaljaju gol. Nisam hteo da igram pun prelaz 2-1, a pošto nisam stigao da uplatim avans u Socceru nemam blažu opciju u vidu 1&pdg2.

Link to comment

Fudbal 2/4, NHL 1/3. Na fudbalu sam previse mudrovao. Na kraju izbacih Heerenveen, ubacih Lyon i naravno promasih to. Oba para iz Cilea prodjose. Paragvajci 1-1 u poluvremenu i tako ostaje do kraja. NHL je skroz razocarao. Tri totalno verovatne stvari, i samo jedan prolaz (Pittsburgh). Jos jedan prilicno los dan; nadam se da ce vikend doneti oporavak.

 

 

Fudbal

 

Colo Colo-U. Catolica 3+

 

Liverpool-Arsenal 3+

 

Young Boys-Thun 3+

 

PSV-Roda 3+

Barcelona-Celta 3+

 

Guabira-Nacional Potosi 3+

 

Olimpia Asuncion-Deportivo Capiata 3+

 

Kvote, 1.60, 1.68, 1.48, 1.67, 1.55, 1.73.

Uglavnom timovi, na koje redovno igram, Colo Colo, Arsenal, Young Boys, Barsa, pa i PSV i Nacional Potosi. Deportivo Capiata mi je redovno bila na tiketima, tokom prosle sezone, te ih probah i veceras.

Prve cetiri stvari cine kombo tiket.

 

 

NHL

 

Boston-New Jersey w1

Washington-Philadelphia w1

 

Florida-Dallas 5+

 

Kvote, 1.82, 1.40.

Fiks trend, Boston 7-3 (6, 3), New Jersey 3-7 (3, 5), Washington 7-3 (7, 2), Philadelphia 4-6 (2, 6). 5+ trend, Florida 6/10, Dallas 9/10. 

Slabija grupa; blizi se playoff, malo opreza je neophodno.

 

NHL strelci, Kreider, Marchand, Seguin, Laine, Ovechkin, Carter. Kvota 260.13.

 

NBA tiket, Denver >216.5, Houston >216.5. Kvota 2.56.

 

Miks tiket, Lugano 3+, Zvezda 2+, Twente 2+, Milan 2+, Zug w1, Bern w1, Stavanger w1. Kvota 6.02.

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigrah na jace 3 para nocas, hocu da blejim i pratim :D

 

Najvise na Cobresal Deportes. GG3+ @ 2.1, GG4+ @3.3, i sitnije 5+ @6, 6+ @13 i GG GG @13.65. Prva dva ulaze sigurno :fantom:

 

Malo manje na Olimpiju domacin golovi: u oba @2.4, 3+@2.95 4+@6.5 i prvo2+ @4.15

 

I Meksikance Monterej Keretaro, GG3+ @2.4, GG4+ @3.4 i GG GG @15.75.

 

I tikete, prvi sa  prvim nabrojanim igrama, kvota 11.6 i sistem 2/3 sa drugim igrama u redu, kvota od 3.2 do 10.2

Edited by Timmy
Link to comment

 

Odigrah na jace 3 para nocas, hocu da blejim i pratim :D

 

Najvise na Cobresal Deportes. GG3+ @ 2.1, GG4+ @3.3, i sitnije 5+ @6, 6+ @13 i GG GG @13.65. Prva dva ulaze sigurno :fantom:

 

Malo manje na Olimpiju domacin golovi: u oba @2.4, 3+@2.95 4+@6.5 i prvo2+ @4.15

 

I Meksikance Monterej Keretaro, GG3+ @2.4, GG4+ @3.4 i GG GG @15.75.

 

I tikete, prvi sa  prvim nabrojanim igrama, kvota 11.6 i sistem 2/3 sa drugim igrama u redu, kvota od 3.2 do 10.2

 

Cileanci usli samo GG3+, Paragvajci samo 2:0 a ja igrao u oba i prvo2+, oni oba dadodse u drugom. Al me izvukose Meksikanci na kraju sa GG3+ i GG4+, pa ipak udjoh u plus, ali oko 1-2% od uplate :D

Link to comment

Jučerašnji saldo: +44.5

 

 

Atalanta - Fiorentina  1

Fereira - Tondela  1

---------------------

kvota: 3,8

ulog: 5/10

 

Atalanta u seriji od četiri pobede od kojih je poslednja ona u Napulju gde su ostvarili pozitivan rezultat čak i sa igračem manje protiv velikog favorita. Fiorentina sa dva razočaravajuća rezultata iza sebe gde su u oba slučaja prokockali vođstvo od 2:0. Domaćin prosto deluje stabilnije od ljubičastih koji cele sezone igraju promenljivo i na strani protiv bolje plasiranih ekipa redovno gube bodove. Fereira sa najboljim domaćim skorom od ekipa iz donjeg dela tabele, Tondela kao najgori gost u ligi, pa mi kvota na keca deluje primamljivo. 

 

 

Torino - Palermo  GG3+

Hamburger - Herta  pdg1

----------------

kvota: 4.3

ulog: 5/10

 

Primamljiv meč u Torinu što se tiče golova. Posle poraza od Bajerna i Menhengladbaha koji su u dobroj formi, HSV dobija protivnika po meri. Iako je u vrhu tabele, Herta ne blista na strani. Odustao sam od igranja čistog keca, već se zadovoljih igrom da domećin prvi postiže gol.

 

 

Benevento - Salernitana  1

Bilbao - Malaga  X

----------------

kvota: 6.8

ulog: 3/10

 

Benevento je na visokom četvrtom mestu, Salernitana u donjem delu tabele. Obe ekipe su vezale dva poraza, ali cenim da je domaćin bliži pobedi. Bilbao bez Adurica mi je dovoljan razlog da sumnjam u pobedu domaćina. Malaga ume da bude nezgodan rival i ovde bi mogli do boda.

Link to comment

Evo nesto od mene:

Double 1:Atletiko+City

Double 2:Torino+Fener w1

Double 3:Olimpija+Kopenhagen

 

Iznenadjujuce dobra kvota na Olimpiju 1.40 protiv Rudara. Rudar ima veliki dio zasluga zasto je Olimpija uzela titulu. Olimpija im je vratila poklon tako sto ih je pustila na pocetku prvenstva da pobede u Stozicama. Danas se ocekuje kontra poklon. Mozda hrabri mogu da probaju i hendicep na Olimpiju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...