Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jebem vam mater svima :mad: od 10 minuta ne mogu da jebenom Laspalmasu gol. Sad da ode u 7+ bicu u minusu. Vecina uplate otisla na HT igre. A jos gore mi kad vidim sta je Barsa uradila i sta Bajern radi koje sam otkacio da bih natrpao na ove.

Link to comment

Da, usao mi live da nece pasti treci, al to je smesno. Da sam tada odigrao na jace imao bih siguran plus, al ko ce pretpostavit da su govna tolika. Napunice ih u drugom garant, kakav kurac las palmas

Link to comment

Ja cim probam da nadjem neku vecu kvotu (Lazio-Roma 3+), corak. No dobro, neka dodje jaca grupa 3/4, uz jos nesto, ne bunim se. :dry:

Link to comment

Na kraju sam izvukao 80% uplate, pa nije ispalo strasno. Ali u utakmici kojoj padne 6 golova, udje i GGGG, ja natrpam na golove i odem u minus. Treba i to znati :)

Link to comment

Fudbal 3/5, NHL 2/2, Barsa je prosla 6+ i 7+, Real 6+. Fudbal veoma dobro, i sa 3/5. Barsa ocekivano raspucana; Real je primio 3 komada, nije bilo vremena za sedmi gol. Roma losa, samo dva pogotka u kup verziji derbija. Bayern, Man City, Young Boys, efikasni bez izuzetka. Copa Sudamericana je wild card za igru, te sam zadovoljan jednim prolazom. Nacional Potosi prosao, Palestino ne. NHL idealno, dva lepa overa (mada je Pittsburgh prosao uz dosta srece). Nije bilo kombo tiketa, no bonus stvari donese plus.

 

 

Fudbal

 

Basel-Zurich 3+

 

AZ Alkmaar-Cambuur 3+

 

Jorge Wilstermann-Club Universitario Sucre 3+

 

Sevilla-A. Bilbao 3+

 

Cerro Porteno-Caracas 3+

 

Dep. Tolima-Bolivar 3+

 

Kvote, 1.58, 1.53, 1.64, 1.77, 2.01, 2.16.

Basel, AZ, Wilstermann, Sevilla, uobicajeni timovi. Tu su i dva meca iz Copa Sudamericana, prilicno sumnjiva, no kvote su odlicne, pa bi i jedan prolaz bio korektan.

Prva tri para su na kombo tiketu.

 

 

NHL

 

Washington-New Jersey w1

Dallas-NY Islanders 5+

 

Kvota 1.66.

Fiks bilans, Washington 7-3 (7, 2), New Jersey 4-6 (4, 4). Trend pluseva, Dallas 8/10, Islanders 6/10.

Jaca grupa.

 

NHL strelci, Marchand, Atkinson, Ovechkin, Pacioretty, Benn, Carter. Kvota 251.16.

 

NBA tiket, Golden State >214.5, Phoenix >213.5, Portland >214.5. Kvota 4.10.

 

Miks tiket, Olympiakos w2, Sion 3+, A. Madrid w2, Lille w2, Ponte Preta 2+, Envigado 2P1+, Skelleftea 1X, HV71 w2, Real Madrid w2, Zvezda w1, Cuevas fix, Nadal fix. Kvota 10.67.

 

Smanjih uloge danas, ni ja ne obozavam cetvrtke.

Edited by Miljenko
Link to comment

Zvezda, Olimpijakos, Bazel, sve prolazi i puci cu na kraju na smrdljivom Atletiku koji ce puci od Deportiva. Tacno znam da ce puci, bas zato sto mi je i X dovoljan a i ovi cele godine ne mogu nikoga da dobiju i bas sada kada ne treba naravno da ce dobiti. A sve zbog one gluperde Oblaka.

Drugi put lepo počekaj kraj utakmice pa posle kukaj. Ako nesto ne mogu da podnesem to je kukanje zbog izgubljenog meca a nije ni 30.minut utakmice.

Link to comment

Fudbal 2/6, NHL 1/1. Fudbal je dosao lose, nisam bio previse iznenadjen time. Basel prolazi; sta su Holandjani igrali, nije mi jasno; Sevilla i Bilbao odigrase ok mec, samo jedan gol ipak; Wilstermann samo 1-1; Bolivar porazen nakon preokreta; Cerro Porteno, kao Wilstermann, nedovoljnih 1-1. NHL fino, Washington tesnih 1-0, lagani plus u Dallasu. Najlosiji dan ove nedelje, mada je zbir i dalje pozitivan.

 

 

Fudbal

 

Bordeaux-Lyon 3+

 

Iquique-A. Italiano 3+

 

Union Espanola-Huachipato 3+

 

Libertad Asuncion-Nacional Asuncion 3+

 

Kvote, 1.64, 1.64, 1.53, 1.75.

Petak je jos jedan dan, kada je na fudbalu izbor malcice suzen. Lyon deluje zanimljivo. Cileanci donese dilemu, na kraju prelomih na stranu meca Iquique-A. Italiano. Tu je i duel u Asuncionu, kao potencijalno efikasan mec.

Prva dva para su u jacoj grupi. 

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Tampa 5+

 

Chicago-NY Islanders 5+

 

Winnipeg-St. Louis 5+

 

Kvote, 1.38, 1.43, 1.43.

5+ trend, Pittsburgh 7/10, Tampa 7/10, Chicago 9/10, Islanders 7/10, Winnipeg 9/10, St. Louis 5/10.

Prva dva duela su na kombo tiketu.

 

NHL strelci, Crosby, Tarasenko, Kane, Monahan. Kvota 41.93.

 

NBA tiket, Boston >215.5, San Antonio w2, Oklahoma >220.5, Memphis w2, Toronto H2(+7.5). Kvota 8.82.

 

Propratni tiket, Esbjerg 2+, Trabzon w1, Horn 2+, Liefering 2+, Heerenveen 2+, Ajax II 3+, Midtjylland w1, Shamrock Rovers w1, Betis 2+, Salzburg w1, Eisbaren 5+, Innsbruck 5+. Kvota 16.69.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ne mogu da verujem sta sam upravo doziveo. Obrtao neke pare nocas na kosarci i tenisu, prvo me zajebe San Antonio i zadnjih hiljadu dinara odigram u lajvu korejsku kosarku na favorita koji gubi. Jebem ti i korejsku i filipinsku i australijsku kosarku, kola sam mogao da kupim od para koje su otisle na njih.

 

I sta bude, ovi moji nekako povedu i vode poen razlike na sekund do kraja. Posle tajmauta idiot pravi cist faul na sutu za tri, jebem mu oca zamlacenog, koliko glup treba da budes da uradis to.

Edited by Malvo
Link to comment

Ma nek ide u picku materinu u svakom slucaju. A meni za nauk da vadjenja nema na ovim idiotskim ligama. Tu vredi igrati samo 2.5-3 kvote na autsajdera, jer autsajder ne postoji, svako svakog moze da pobedi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...