Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pokopaše me pohlepni Njukasl kome nije bio dovoljan bod (a i kakva glupost od gola je prethodno ušla za 1:1 :twak: ), i kljakavi Tenerife koji izgubi od Paoka koji je prethodno jedva prošao rashodovani Partizan. <_< 

Link to comment

Fudbal 0/1 (uz povracaje na Dortmundu), NHL 2/2, NBA 0/1, uz prateci NBA tiket. Dortmund odlozen, dok je O`Higgins dobio samo sa 1-0. NHL idealno. Boston rutinski; Pigvini taman 5 komada, u porazu;kanonada u Winnipegu. Novo razocaranje u NBA delu, Golden State porazen, protiv prosecne ekipe. Na pratecem su prosla dva overa, mada je tesko singlirati meceve, sa ovako visokim granicama. Golden State je oborio kombo. Manji minus na kraju, korektan pocetak nedelje.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Gijon 3+

Real Madrid-Las Palmas 3+

 

Lazio-Roma 3+

 

Man City-Huddersfield 2+

Bayern-Schalke 2+

Young Boys-Winterthur 3+

 

Nacional Potosi-Sport Huancayo 3+

 

Palestino-Atl. Venezuela 3+

 

Kvote, 1.37, 1.83, 1.44, 2.03, 1.82.

Spanci igraju prvenstvene meceve, te bi to trebao biti sigurica tiket. Ostalo su uglavnom kupovi, ali se ipak ohrabrih, da probam Romu i Young Boys po 3+, Man City i Bayern po 2+. Nacional Potosi i Palestino igraju meceve u Copa Sudamericana, favoriti su kao domacini, pa bi moglo biti i golova.

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Chicago-Pittsburgh 5+

 

Tampa-Carolina 5+

 

Kvote, 1.43, 1.55.

5+ trend, Chicago 9/10, Pittsburgh 6/10, Tampa 7/10, Carolina 3/10.

Prvi par je na kombo tiketu.

 

NBA tiket, Toronto >203.5, Denver >218.5, Houston >227.5. Kvota 4.10.

 

Propratni tiket, Dinamo Zagreb 2+, AEK w1, Rijeka P/K1, Copenhagen P/K2, Celtic 2+, Rangers 2+, Monaco 2+, Fluminense w2, Joinville w1, Tigres w1, Corinthians 2+, Racing w1, Lokomotiv Yaroslav w1, Dinamo Moscow w1. Kvota 7.98.

 

MLB predsezona (morao sam probati jedan, za sicu), Boston 2, Houston 1, Cleveland 1. Kvota 5.92.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jučerašnji saldo: -2.2


Ukupno: -28.35


  


  


Hamburger - Menhengladbah  1


Barselona - Hihon  SP1


Real - Las Palmas  1&GG


Rendžers - St.Džonson  X


Bajern - Šalke  GG


Selta - Espanjol  GG


-----------


kvota: 125.14


ulog: 1/10


 


 


Ne dopada mi se previše današnja ponuda, ni jedan tip mi ne deluje dovoljno sigurno, pa sam odigrao samo jedan malo "optimističniji" tiket. 


HSV očekujem da će reagovati posle blamaže u Minhenu. Inače, nemaju poraz kod kuće već šest utakmica, dok Menš ima 5 uzastopnih pobeda na strani, ali ukupno gledano teško vezuje više od dve pobede u nizu, pa bi sad mogli da kiksnu, pogotovo jer je Kup u pitanju.


Od Barse očekujem čvršću odbranu nego od Reala, shodno tome i odgovarajuće kombinacije sa kečevima.


Škotski par već ima dva remija u međusobnim duelima ove sezone, a i trenutna forma sugeriše da bi se to moglo ponoviti.


Za kraj dva para gde GG plaća bolje od očekivanog, po mom mišljenju, pa da se ne baci.


Link to comment

Sto me svrbi da opet natrpam na Reala. I opet na prvo poluvremee posebno. Moraju bre jednom da nartpaju odmah nekoga... a Meridian dao lepe I3+ @3.2 i I4+ @7. Uveli i igru dom I3+, Ranije su imali samo do 2 po poluvremenima. Nisam ni nigde drugo to video. Ima eventualno uzivo. Kvota 4.5. To bi moglo taman da udje, predvidjam 3:1 HT. 

Link to comment

Jbga, sentimentalan sam na Reala. Od 3 kluba koja su mi donela najvise novca na kladjenju (Real, Ajaks i Laneli) samo je jos Real vredan igranja. Pa ga trpam i kad ne treba. A najcesce sam zapinjao na mecevima koji su dolazili posle nekog kiksa. Npr puknu u LS u sredu i onda za vikend natrpaju neke mucenike. Tako igraju od kako ih pratim. I zato sam mislio da ce prosli put ubiti Viljareala posle kiksa od Valensija. Ispalo je kako je ispalo, a nekako verujem da ce ipak danas imati to odlozeno trpanje. Pa onda definitivno odoh ja da natrpam. Hvala sto ste me saslusali i pomogli da donesem odluku :D

Edited by Timmy
Link to comment

Nego, je l' jos nekog kopka kvota na Sakramento protiv Bruklina?  :unsure:

Ne mogu biti preveliki favoriti, kada su ostali bez najboljeg igraca, makar i protiv ekipe koja ima samo 9 pobeda. Vidim da se igra na njih, ali...

Link to comment

Odigrao sam Rela jako. Prvo2+, prvo3+, dom prvo2+, dom prvo3+, 5+. 6+ i 7+, krenulo savrseno. Taman ide u 5:2 (3:1). edit. odigrao sam simbolicno da ne pada treci u prvom po 4.5. Ako se desi da ne padne da ima neku utehu :)

Edited by Timmy
Link to comment

Kvota na Del Potra 3.00 (Djokovic 1.30). Da nisu preterali?

Dobro me podseti, da zveknem i ja na Delpa. On mu je k'o penicilin. Inace, kvota je 3.4 u Mocartu.

 

 

Edit: bas lose kvote na Realu uzivo, mnogo bolje na Lucern da ce u zadnjih ~25min. uvaljati jos koji.

Edited by malistev
Link to comment

Ne zalecite mnogo na Delpa.

 

Ma ja cu tiket, rekreativno, pa da zabiberim malo, posto ima samo 2 hokeja, a kosarku igram svake prestupne godine (i pre par dana odigrao 1&over i pronasao mec koji se zavrsio 113:113, pa isli u produzetak..posle bio kec). :D 

Previsoka je kvota na Delpa, ne znam u kakvom je on stanju, ali Djole ne deluje mnogo opasno.

Link to comment

Pikirao Arau-Luzern pre dva dana i veceras ulozim neku sicu na golove i na drugom zategnem jako gg3+ spojeno sa Bayernom 1-1 i 2+. Morao sam mnogo vise da ulozim na golove, na neke mnogo losije meceve sam stavljao jace.

 

Ja cu 1-1 na Delpa po 5,5

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...