Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Upravo me je ukenjalo na neverovatan nacin :D

Cekam Dinamo Zagreb 2 i 3- za deset soma, vode 1-0 i u 85. ja odlicim da branim tiket. Nesto me kopkalo da nece sacuvati prednost i stavim 125 dinara na kvotu 20 da Cibalia daje sledeci gol. U 87. ga daju i ja se zesce skenjam sto nisam branio sa vise love. I onda u 90. ga daje Dinamo za konacnih 2-1 i oba dobitna tiketa. :)

Link to comment

Natrpah na Reala bas jako, ne znam ni sam sto toliko. Najvise na dom2+ i dom prvo1+ po 1.62. Zatim dom u oba po 2.4 i dom3+ ppo 2.95 i sitnije dom4+ @6, prvo3+, prvo4+, prvoGG i GG GG. Takodje malo jace, ali ne kao Reala, Olimpik PSG GG3+ @2.25, GG4+ 3.4 i GG GG @15.75

Link to comment

Joj kako ocajan izbor igara. Kod Reala udje drugo 4+ i sve ono sto sam igrao da ce uci u prvom. Ali ako Real da jos 1 ili jos bolje ako Olompik da pocasni bice to ipak ok... edit. u 5 sekundi i Real treci i Olimpik prvi. Idemoooo

Edited by Timmy
Link to comment

Ceo dan juce je bio za jbg, ali sam i sam kriv za neke tipove. Nekako bolje prolazim na manjoj ponudi, vikendom se cesto izgubim u gomili tekmi. :mellow:

 

Nego, ne znam danas da l' da ganjam keca na Lester ili mozda 7+ kad mu vreme nije.

Link to comment

Mislio sam da ce juce biti jedan od najgorih dana. Prvo sam ispljampao neke gluposti uzivo i potrosio pare sa racuna. Onda odem i ko ludak natrpam na Real i PSG. I na ht sam mislio gotovo sve, kanal totalni. Ali Real dade cak 3, Francuzi sve sta treba i taman kad sam se radovao tome zove me lik sto radi u meridianu da kaze da mi je jedan gubitni tiket na Reala dobio neki njihov jackpot. Izvlace te nedobitne ekipe sta li...Tako da predjoh put od totalnog kanala, preko blagog plusa, do uspesnog dana u samo 5 minuta bukvalno :)

Link to comment

Jučerašnji saldo: -18


Ukupno: -24.15


 


 


Bari - Breša  GG


Galatasaraj - Bešiktaš  GG


Lester - Liverpul  1X


Fiorentina - Torino  GG


-----------


kvota: 10,76


ulog: 2/10


 


 


Mislio sam da odigram egzibiciono na drugom nalogu, ali u Socceru su ubedljivo najbolje kvote, tako da stavih po 1 ulog na 7+ u Firenci(26) i Lesteru(33).


Link to comment

Fudbal 4/7, NHL 1/1, NBA 1/1, Catolica je dosla 5+. Fudbal je mogao bolje. Sion i AZ, dva jaca singla su pala, pa su vecernji prolazi doneli samo minimizaciju minusa (Real 2+, PSG 2+, te Catolica 3+). NHL bez problema, kao i NBA. Dan je otvoren sa 1/4 i cinilo se da ce minus biti prilican, no na kraju je to svedeno na pristojnu meru. Los kraj, inace dobre nedelje.

 

 

Fudbal

 

Fiorentina-Torino 3+

 

Leicester-Liverpool 3+

 

Kvote, 1.67, 1.77.

Dva zanimljiva duela danas. Nisam ubedjen skroz ovde, mada je to mozda i bolje.

Oba meca su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Ruch Chorzow 2P1+, Galatasaray P1+, Brommapojkarna P1+, Cluj P1+, Servette P1+, Bari 2P1+, St. Pauli 2P1+, Reims P1+. Kvota 9.69.

 

 

Hokej

 

Torpedo-Dinamo Moscow X2

Vityaz-SKA St. Petersburg w2

 

Tampa-Ottawa 5+

 

Kvote, 1.64, 1.55.

Probah ponovo KHL tiket. Vidim da tim iz Moskve gubi, nakon prve trecine, no nadamo se najboljem. 5+ trend, Tampa 7/10, Ottawa 5/10.

Hokej je deo kombo tiketa.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Golden State >225.5

 

Kvota 1.60.

NBA mi ne ide od ruke, pa ovo odigrah slabije.

 

Propratni tiket, New York >206.5, Boston >207.5, Houston >225.5

 

I ovog ponedeljka ogranicih uplatu, ipak su ovo prilicno nepouzdani parovi.

 

 

Link to comment

Ocekivao sam milion golova na lcfc-lfc. Jbg :(

 

Edit: deset sekundi nakon sto sam ovo napisao Vardy zabija

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

Jučerašnji saldo: -2


Ukupno: -26.15


 


 


Lote - Dortmund  2&4+


Juventus - Napoli  GG


-----------


kvota: 3.99


ulog: 2/10


 


 


Čeltenam - Karlajl  X2


Plimut - Nots Kaunti  1


Hamilton - Aberdin  2


-----------


kvota: 3.99


ulog: 2/10


 


 


Sosijedad - Eibar  X


Malaga - Betis  2


Brajton - Njukasl  X


-----------


kvota: 44.84


ulog: 1/10


 


 


Frankfurt - Bilefeld  1


Valensija - Leganjes  1


Bordo - Lorijen  1


Verona - Ternana  1


AEK - Monako  1


PAOK - Tenerife  2


-----------


kvota: 14.11


ulog: 1/10


Link to comment

Fudbal 2/2, hokej 2/2, NBA 1/1, prosao je i kombo tiket. Dva lagana 3+ prolaza na fudbalu, mada nisam bio previse ubedjen u te prolaze. Na KHL tiketu puno srece, Dinamo Moscow poravnava na 2-2, 39 sekundi pre kraja. Neckao sam se kod overa u Tampi i na kraju ga odigrah, rutinski izlaz. NBA tesno, no to odigrah sitnije, pa i nije bilo zivciranja. Kombo tiket je prosao, kada sam se najmanje nadao. Lep plus i sa slabijim ulozima.

 

 

Fudbal

 

Sp. Lotte-Dortmund 3+

 

O`Higgins-Fuerza Amarilla 3+

 

Kvote, 1.41, 2.06.

Dortmund igra kup mec, protiv dosta slabijeg rivala, pa probah 3+. Tu je i mec iz Copa Sudamericana, koji stavih u slabiju grupu.

Prvi par je na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Brighton 2+, Blackburn 2+, Coventry P1+, Peterborough P1+, Charlton 2P1+, Swindon 2P1+, Crawley Town 2P1+, Plymouth 2+, Portsmouth 2+, Dag&Red P1+, Alloa 2P1+, Brechin 2+, Stirling P1+, Clyde 2+. Kvota 29.06.

 

 

NHL

 

Boston-Arizona w1

Dallas-Pittsburgh 5+

 

Winnipeg-Minnesota 5+

 

Kvote, 1.60, 1.43.

Fiks bilans, Boston 7-3 (6, 3), Arizona 5-5 (4, 4). Bruinsi imaju 9 vezanih pobeda protiv Coyotesa. 5+ trend, Dallas, 8/10, Pittsburgh 6/10, Winnipeg 9/10, Minnesota 7/10.

Jaca grupa.

 

Propratni tiket, NY Rangers 5+, Nashville X2, St. Louis w1, San Jose 5+. Kvota 5.45.

 

NHL strelci, Ovechkin, Marchand, Tarasenko, Benn, Crosby, Pavelski. Kvota 244.13.

 

 

NBA

 

Washington-Golden State w2

 

Kvota 1.38.

Blizi se kraj regularnog dela sezone, granice za poene su prilicno visoke, te fiks ostaje kao skoro jedina opcija.

I ovo je deo kombo tiketa.

 

Tiket za pracenje, Denver >216.5, Memphis >205.5. Kvota 2.56.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...