Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ajd da odigramo PPPGGGG tiket. Nek svako ostavi dva-tri meca, skupimo na gomilu, svako odabere sta mu odgovara pa na kraju da ga merimo.

 

Moji predlozi: Lozana-Sion ggI ggII i Villareal- Real Madrid ggI i ggIi

Link to comment

To sam vidjao kod drugih tipstera po netu, najcesce tako izrazavaju svoju sigurnost u tip, a samim tim i visinu uplate, dok kod nekih vidim da visinu uplate izrazavaju u "poenima" (sto se obicno krece od 0.5 do 3). Meni ovo dodje kao zgodna vodilja u belezenju uspesnosti opklada gde je cilj da disciplinovano izgradim i pratim neki svoj sistem, a realan ulog tokom vremena prilagodjavam promenom vrednosti osnovne jedinice u zavisnosti od stanja na racunu.

Link to comment

Ajd da odigramo PPPGGGG tiket. Nek svako ostavi dva-tri meca, skupimo na gomilu, svako odabere sta mu odgovara pa na kraju da ga merimo.

 

Moji predlozi: Lozana-Sion ggI ggII i Villareal- Real Madrid ggI i ggIi

Jebga,trebalo je prvo da odigramo kamen,papir,makaze da odredimo ko prvi bira,ovako si oteo dva najizglednija meca  :fantom:

edit:Nego,jel si ti Dendina jetra na fantaziju? Ako jesi,danas me sigurno stizes u kupppu...moram i ovde malo da izdzinksujem,za svaki slucaj  :misko:

Link to comment

Ja sam Dendina jetra  :o

Ovo je bas jezivo  :D

 

U svakom slucaju dobar kontradzinks  :fantom: nek' pobijedi bolji.

E,teska ti ta igra ggI ggII,nece niko nista pogoditi,ja stavljam recimo Sasulo-Milan i Lion-Mec...bas je lako kad se ne odigra  :)

Link to comment

Fudbal 3/5, NHL 1/1, Bayern je dosao 5+ i 7+, Young Boys 5+. Na fudbalu procenat nije bio sjajan, ali je goleada u Minhenu donela bonus. U. de Chile i Everton razocarase, 0-0. Young Boys, rutinski prolaz; ponadah se da ce i tu ici u 7+. Prosla je i 2+ kombinacija, dok je Slazburg oborio dabl, gde je bio i Monaco. Pittsburgh jos jedan lep over. Salzburg je oborio kombo tiket, mada su dodatne stvari na fudbalu, donele izvestan plus.

 

 

Fudbal

 

Basel-Luzern 3+

 

Lausanne-Sion 3+

 

AZ Alkmaar-Zwolle 3+

 

Sassuolo-Milan 3+

 

U. Catolica-Union Espanola 3+

 

A. Madrid-Barcelona 2+

Villarreal-Real Madrid 2+

 

Tottenham-Stoke 2+

Marseille-PSG 2+

 

Kvote, 1.47, 1.50, 1.53, 1.84, 1.49, 1.50, 1.44.

Bez previse eksperimenata, posto Milan to sigurno nije. Mecevi iz Svajcarske i AZ, mi deluju najverovatnije. Catolica jos uvek trazi realizaciju, pa ih nisam forsirao. Real i Barsa su prilicno sumnjivi (zbog protivnika, naravno), pa i oni zavrsise u slabijoj grupi, sto je retka situacija.

Prva tri para su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Vitesse 2+, Norwich w1, Stuttgart w1, AEK P/K1, Standard w1, PSV 2+, Dinamo Z. P/K2, Cagliari 2+, Copenhagen w2, Colo Colo P/K2, Hammarby 2+, Ludogorets 2+, Ajax 2+, Vojvodina w1, Man Utd w1, Hoffenheim 2+, A. Bilbao w1, Melgar 2+, Roma 2+, Porto w2, Guarani 2+, Juan Aurich 2+. Kvota 74.86.

 

 

NHL

 

Dallas-Boston 5+

 

Kvota 1.38.

5+ trend, Dallas 8/10, Boston 8/10.

Jaca grupa.

 

Propratni tiket, Carolina 5+, NY Rangers w1, Chicago 5+. Kvota 3.67.

 

 

NBA

 

Toronto-Portland >207.5

 

Kvota 1.60.

Par zanimljivih meceva veceras, no odabrah samo jedan za singl. Ne volim igranje nakon All-Star meca, pa sam i ovo ispratio opreznije.

Slabija grupa.

 

Tiket za pracenje, Denver >210.5, Oklahoma >208.5. Kvota 2.56.

Link to comment

To sam vidjao kod drugih tipstera po netu, najcesce tako izrazavaju svoju sigurnost u tip, a samim tim i visinu uplate, dok kod nekih vidim da visinu uplate izrazavaju u "poenima" (sto se obicno krece od 0.5 do 3). Meni ovo dodje kao zgodna vodilja u belezenju uspesnosti opklada gde je cilj da disciplinovano izgradim i pratim neki svoj sistem, a realan ulog tokom vremena prilagodjavam promenom vrednosti osnovne jedinice u zavisnosti od stanja na racunu.

Tu racunicu koju zelis da imas je samo prva cifra u tvom x/10. Tako da je za racunicu dovoljno da pises 1, 2, 5.. ili koliko vec ti je uplata. To sa razlomkom samo sebi komplikujes racun. I plus zbunjujes manje iskusne kladionicare :)

Edited by Timmy
Link to comment

Ajd da odigramo PPPGGGG tiket. Nek svako ostavi dva-tri meca, skupimo na gomilu, svako odabere sta mu odgovara pa na kraju da ga merimo.

 

Moji predlozi: Lozana-Sion ggI ggII i Villareal- Real Madrid ggI i ggIi

 

Posto se niko vise nije javio, a ja nesto nemam ideja danas, prepisao sam ovo tvoje. Kvota u Socceru 127.

Link to comment

Jebena Barselona pet minuta pre kraja vodi 13 razlike i za jedan minut primi 9 poena. I koji sam ih moj igrao kad sam obecao sebi da na tiket stavljam samo njihove protivnike na 2.5+ kvotu. Jos danas idealna prilika da se pojuri iznenadjenje i ja opet ove idiote.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...