Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kilavi Bilbao me drugu uzastopno ruši jer su nesposobni da daju jedan gol. I još su imali 25 minuta igrača više.  :isuse:

 

Odigrah uživo sistem 2/3 da Selta, Ludogorec i Astra prvi daju golove.

Link to comment

Idemo dalje:

Dabl 1: New Orleans(+9.5)-Houston 1+ Gsw (-10.5)-LAC 1 ukupna kvota 2.03

Dabl 2: Tampa Bay-Calgary w1 + Nashville- Colorado w1 ukupna kvota 2.01

Single 1: Toronto-Nyr over 5.5 (1.75)

Single 2: Detroit Pistons-Charlotte 2 (2.35)

Dabl 3: Cleveland(-4.5)-New York 1 + Sacramento-Denver 2 ukupna kvota 1.66

Edited by Cash
Link to comment

Htedoh da prepisem Bolivijce od Miljenka, al vidim da su vec zavrseni, i to 5+ kao i GG GG. Sta cenih za Strongest?

Tek sada stigoh sa posla. Igrao sam The Strongest, mada igraju malo tvrdje u ovim kvalifikacijama.

Link to comment

Idemo dalje:

Dabl 1: New Orleans(+9.5)-Houston 1+ Gsw (-10.5)-LAC 1 ukupna kvota 2.03

Dabl 2: Tampa Bay-Calgary w1 + Nashville- Colorado w1 ukupna kvota 2.01

Single 1: Toronto-Nyr over 5.5 (1.75)

Single 2: Detroit Pistons-Charlotte 2 (2.35)

Dabl 3: Cleveland(-4.5)-New York 1 + Sacramento-Denver 2 ukupna kvota 1.66

Uzas :(

Link to comment

Fudbal 2/3, hokej 2/3, Bolivar i The Strongest su dosli po 5+, a prodjose i kombo tiket, te prateci NBA tiket. Timovi iz JA ispostovase, gomila golova. EL teska za procenu, kao i obicno, dobro je sto to odigrah slabije. Hokej ok. KHL dabl nikad lakse; Blackhawksi dobise, dok over u Torontu nije bio blizu. Konacno je izasao i kombo tiket. Uplata nije bila standardna (naplasen nakon duze lose serije), no i ovo je donelo ok plus.

 

 

Fudbal

 

Ajax II-Eindhoven 3+

 

Benfica-Chaves 3+

 

Wolfsburg-Werder 3+

 

Jorge Wilstermann-Guabira 3+

 

Kvote, 1.40, 1.65, 1.72, 1.51.

Ajax II i Benfica, uobicajeno. Nemci su uglavnom dobri za izbegavanje, u poslednje vreme, ali je ovo mec, koji po tradiciji donosi golove. Wilstermann cesto igram, posebno kada su domacini.

Prva dva para su na kombo tiketu.

 

 

Hokej

 

Avangard-Admiral Vladivostok w1

Magnitogorsk-Kunlun w1

 

Dallas-Arizona 5+

 

Washington-Edmonton 5+

 

Kvote, 1.50, 1.47, 1.55.

Ista KHL kombinacija, kao pre dva dana. Avangard je jedva dobio prvi mec (OT) i ocekujem da danas lakse dodju do pobede. Magnitogorsk je veliki favorit protiv ekipe iz Kine. Trend 5+ overa, Dallas 8/10, Arizona 9/10, Washington 8/10, Edmonton 6/10. 

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

NHL strelci, Ovechkin, McDavid, Monahan, Seguin. Sistem 3/4.

 

NBA tiket, Boston >210.5, Minnesota >198.5, Denver >226.5. Kvota 4.10.

 

Miks tiket, Almere 3+, Venlo 3+, Traktor w1, Florida 5+, Oklahoma w1, Efes w1, Real Madrid w1, Club Brugge 2+, LDU w1, Iquique 2+, O`Higgins 2+, Rangers 2+, Raonic fix, Del Potro fix, Kyrgios fix, Safarova fix, Kerber fix. Kvota 49.97.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jebeno neverovatno. Igram na Kerber i devojka igra brat bratu 10 gemova sa povredjenom nogom, nije u stanju da servira i gubi svoje servise nulom, nije u stanju da trci a igra joj se zasniva na trcanju, i nece da preda, iako zna da u trecem setu nema sta da trazi, i nece da preda i sjebe mi jacu uplatu. Idi bre u picku materinu mesec dana ne igrala dabogda. A da sam igrao na Svitolinu predala bi posle tri gema koji kurac.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...