Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, hokej 2/4, Monaco je dosao 5+ i 7+. Prijatno iznenadjenje u CL, goleada na Man City-Monaco. Hokej onako. NHL 2/3; Pittsburgh 3-1, no u Tampi je peti gol pao sekundu pre kraja meca, pa jos mogu reci da sam dobro prosao; u Torontu nije bilo dileme oko plusa. U KHL sektoru sam mogao odigrati bolje; playoff je u toku, fiks i nista drugo. Malo je falilo da ponovo ne budem u plusu, ali je napokon prekinuta losa serija.

 

 

Fudbal

 

Sevilla-Leicester 3+

 

Valencia-Real Madrid 3+

 

Blooming-Nacional Potosi 3+

 

Sporting Cristal-Ayacucho 3+

 

Kvote, 1.71, 1.50, 1.53, 1.66.

Ne mogu reci za neki mec danas, da ce sigurno proci, no ima par zanimljivih stvari. Leicester jedino dobro igra u CL, mada ce im ovo biti prvi pravi test. Real Madrid i Nacional Potosi, standardno. Sporting Cristal je izraziti favorit, pa bi mogla uslediti goleada (ili bar potrebna 3 pogotka, za osnovnu stvar).

Prve 3 stvari su na kombo tiketu.

 

 

Hokej

 

Avangard-Admiral Vladivostok w1

Magnitogorsk-Kunlun w1

 

Philadelphia-Washington w2

 

Kvota 1.53, 1.58.

Drugi dan KHL doigravanja, te povezah dva najverovatnija meca u fiksu. Avangard i Magnitogorsk, bi kao prvi i drugi u kosturu svoje konferencije, trebali lako proci dalje.

Fiks bilans u NHL delu, Philadelphia 4-6 (3, 5), Washington 7-3 (7, 2). Capitalsi su vezali dva poraza (jedan u regularnom toku), pa ocekujem prekid mini lose serije.

Potonji tiket je u slabijoj grupi.

 

Miks tiket, Fenerbahce w1, Juventus X2, Real Potosi 2+, Criciuma 2+, Cruzeiro 2+, Sport Recife 2+, Deportivo Capiata 2+, Millonarios w1, Raonic fix, Edmund fix, Kyrgios fix, Sock fix, Simon fix, Safarova fix. Kvota 20.74.

 

Link to comment

Joj bre. Sad cu manje da se radujem tvojm dobicima :D pa sta ti znaci na 80 din da dobijes 350 ili na 40 din 800.. ok, razumem, 3+ je poenta.. al opet. Bar da je 100 i 50 din ;)

:D

Da, bas tako. Najbitniji je prolaz 3+ tiketa. Desava se povremeno da dugo nema ni 5+ prolaza, sto u duzem periodu, povecava verovatnocu da ce saldo biti negativan. Ranije sam stavljao po 100 dinara na 5+ i 7+, nevezano za glavni ulog, no kada sam sve "stavio na papir", nije mi se dopalo sta sam video. :whistle:

Link to comment

Kakve veze ima što će Sevilju igrati 90% kladioničara? Naravno da neće 90%, već će igrati taman toliko ljudi  da šta god bude kladionice će biti u plusu. Provukao se Lester ili ih zgazila Sevilja, kladionicama isto.

I kakve veze imaju večerašnje utakmice sa sinoćnjim? Kao sinoć golovi, danas ništa?

To ono - posle 2 veće ide manja, a kuglica iz 26 ide direktno u 8

 

Lester da peva ako izgubi sa dva razlike, što se mene tiče

 

Naravno, može da bude i 0-8 ali to ne menja da je meni ovde na Sevilju hendikep EV+

Edited by Godfrey
Link to comment

Što ne volim kad je kod polovine parova sve maltene gotovo, pa se ne zna s kakvom motivacijom će ekipe na teren. Za sada mi jedino primamljivo GG na Kipru i 1&2+ na Totenhem. Od iznenađenja, Ludogorec i Legija da prvi daju golove.

 

I što ne odigrah na Denver pre neki dan, bila kvota 1.6, sad je već dosta pala...

Link to comment

Fudbal 3/4, hokej 2/2. Fudbal ok. Sporting Cristal daje 4 komada, u drugom poluvremenu. Real porazen 2-1 (rezultat prvog dela meca). Sevilla i Leicester, takodje tacno 3 pogotka, uz promasen penal domacina. Cekah 70 minuta treci gol, na Blooming-Nacional Potosi i nista. Hokej ok. Jedna kvota 1 na KHL tiketu i prolaz na Magnitogorsku. Capitalsi su lako dosli do trijumfa, 4-1. Kombo je pao na Blooming-Nacional Potosi, kada sam vec bio siguran u prolaz. Manji plus na kraju.

 

 

Fudbal

 

Sport Boys-Bolivar 3+

 

The Strongest-Union Espanola 3+

 

Zenit-Anderlecht 2+

Genk-Astra 2+

Lyon-AZ Alkmaar 2+

Tottenham-Gent 2+

 

Kvote, 1.65, 1.58, 2.10.

Malo Bolivije, malo Copa Libertadores kvalifikacija, a onda i jedan tiket EL, gde se nisam mogao odluciti da singliram nesto.

Prva dva tiketa su na kombo tiketu.

 

 

Hokej

 

Lokomotiv Yaroslav-Dinamo Minsk w1

SKA St. Petersburg-Vityaz w1

 

Chicago-Arizona w1

 

Toronto-NY Rangers 5+.

 

Kvote, 1.48, 1.36, 1.40.

Iz KHL doigravanja, kombinacija kao i prekjuce. Chicago 7-3 (6, 3), Arizona 5-5 (3, 4), kada je rec o fiks trendu. 5+ bilans, Toronto 6/10, NY Rangers 7/10. Chicago igra protiv stare musterije, dok je mec u Torontu, prilicno verovatan za plus.

Prva dva para su u jacoj grupi.

 

NBA tiket, Houston >222.5, Golden State >225.5. Kvota 2.56.

 

Miks tiket, Ajax w1, Besiktas w1, CSKA w1, Dynamo Moscow 1X, Montreal 5+, Tampa 5+, Fenerbahce w1, Cleveland w1, Denver w2, Carreno Busta fix, Tsonga fix, Monfils fix, Kerber fix. Kvota 17.31.

Link to comment

Roma za zestoko izbegavanje veceras. Ulazimo u jako nezgodnu seriju meceva u kojima se lomi sezona, odmarace Spallettara ovde gomilu startera. Sigurno bez Dzeka, Salaha, Radje, Emersona, Fazia, jednog od Rudigera i Manolasa (mozda i obojice) i Szczesnog. Od startera ocekujem na terenu Strootmana i Peresa, mozda De Rossija i jednog stopera i toeto. Valjda i Villareal izvede ovde drugopozivce, inace znajuci nas moze i prolaz da dodje u pitanje :lolol:

 

Onaj hrvatski dvoznak nije los sa svojim najavama, tu lepo vidis sastave timova, izostanke, izjave trenera... Jeste da ni to ne mora nesto posebno da znaci ali treba koristiti sto vise izvora. Kod LE je problem kolika je motivacija kod nekih timova, recimo Junajted zna da mu je to mozda i najbolja sansa da izbori LS i da se ipak izdvajaju kao glavni favorit mada je i Roma tu opasna. Totnam je LS zrtvovao kao da su igrali Intertoto kup, a ne verujem bas da ovde imaju sampionskih ambicija. Da li Gent prvi gol ili ga daju na 1:1, ovima trebaju dva i vec ti se uvlaci nervoza. Ajaks je bar prosao kroz grupu, jeste da je ovim klubovima iz istocne Evrope bitno i zbog para da sto dalje doguraju ali ne vidim kako Legija moze proci a bas opet 0:0 je previse. Cist gol nisu priznali Ajaksu u prvom mecu.

 

Ja prizeljkujem bas ManU sto pre, nadam se da cemo vec u sledecoj rundi imati priliku da se opoganimo po EPL mitomaniji :fantom:

Link to comment

Jučerašnji saldo: -10

Ukupno: -15.22

 

 

Apoel - Bilbao GG

Totenhem - Gent 1&2+

-----------

kvota: 2,81

ulog: 7/10

 

 

Za razonodu: Apoel GG3+, Hapoel GI1+, Zenit I2+, Fiorentina D2+, Astra X2&GG

 

 

Edit: na Mocart mobilnoj aplikaciji sam primetio redukovanu ponudu igara na Genk-Astra u odnosu na ostale parove; plaše se nečeg?

Edited by malistev
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...