Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/2, NHL 0/1. Kakvi parovi, takvi i rezultati. Arsenal samo 2-0, dok je Trabzon oborio drugi tiket. St. Louis samo jedan gol, protiv rezervnog golmana Floride, u porazu 1-2. Ovo je vec neprijatna losa serija, koja traje 8 dana; nisu to neki veliki minusi, no skupi se u duzem periodu.

 

 

Fudbal

 

Man City-Monaco 3+

 

Kvota 1.65.

City me je oborio dosta puta, u poslednje vreme, ali se nadam da Monaco moze odigrati dobar mec.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, Dag&Red 3+, Tranmere 2+, Gillingham 2+, Millwall 2+, Peterborough 3+, Derby 2+, Sheffield Wed 3+, Livingston 2+, Sao Paulo 3+, Santos 2+. Kvota 35.55.

 

 

Hokej

 

Carolina-Pittsburgh 5+

 

Toronto-Winnipeg 5+

 

Tampa-Edmonton 5+

 

Lokomotiv Yaroslav-Dinamo Minsk w1

SKA St. Petersburg-Vityaz 5+

 

Kvote, 1, 39, 1.39, 1.55, 2.00.

Trend 5+ overa, Carolina 6/10, Pittsburgh 7/10, Toronto 6/10, Winnipeg 9/10, Tampa 6/10, Edmonton 5/10. Pocinje KHL doigravanje, pa probah jedan dabl.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Propratni tiket, NY Rangers w1, Detroit 5+, Minnesota 5+, Nashville w1. Kvota 6.00.

 

NHL strelci, Crosby, Kreider, McDavid, Kadri, Neal. Sistem 4/5 (kvote u rasponu od 38.22 do 114.66, ako prodje sve).

 

 

Link to comment

Jucerasnji saldo: -7

Ukupno: -17.62

 

 

Leverkuzen - Atletiko GG

M.Siti - Monako GG

--------------------

kvota: 3.4

ulog: 6/10

 

Vidim da kladionice ne ocekuju golove u Leverkuzenu, ali moram da pokusam bar sa GG. Bajer je dosao do solidne napadacke forme, a i Atkletiko igra efikasnije meceve nego proteklih sezona. U Mancesteru bi trebalo da dodje laganih GG, otud me cudi neobjasnjivo velika kvota za ovaj par.

 

 

Derby-Burton 1
Huddersfield-Reading IXvX
Man. City-Monaco 3+
Leverkusen-Atl. Madrid IXvX
----------------
kvota: 8.18
ulog: 2/10
 
Hoce li Derbi konacno pobediti ili ce nastaviti da me nervira? Saznacemo veceras...
Link to comment

Kakvo vece za golove! Uspeo sam da uhvatim ponesto i uzivo (na poluvremenu po GG u drugom, posle toga pojedinacne golove). Zao mi sto ne probah 7+ u Mancesteru pre pocetka, a merkao sam.

Al' sugavi Derbi mi obori jedan fin live tiket, ne mogu da verujem kakvi su slepci postali.

Link to comment

Miljenko, 5+, 7+ ? :)

Naravno. Uvek kada odigram 3+, na ovim tiketima iz slabije i jače grupe, to je praćeno 5+ i 7+ igrom. Kada dodje 7+, imam minimalno bonus dobitak, makar u iznosu 3+ singla.

Link to comment

Jučerašnji saldo: +12.4

Ukupno: -5.22

 

 

St.Etjen - Mančester  D1+

Partizan - PAOK(+2.5)  H2

Valensija - Real  2

-----------------

kvota: 3.99

ulog: 5/10

 

 

Odigrao sam najpre ovo za mečeve koji počinju ranije (18-19h), a razlog za žurbu je što u Meridijanu hendikep na PAOK još uvek nije pao na nulu kao u ostale dve kladionice koje pratim (Mocart i Soccer). Partizan ima dosta zdravstvenih problema, a PAOK je pred kraj prošle utakmice pokazao da je opasna ekipa.

St.Etjen nije imao sreće u prvom meču, ocekujem da ovog puta postignu bar gol. Ne verujem da Valensija može da ponovi rezultat iz meča sa Bilbaom, pa mi je i to izvesna dvojka na Real.

 

 

Porto - Juventus  X2

Sevilja - Lester  1

Bristol Siti - Fulam  GG

-------------------

kvota: 3.02

ulog: 5/10

 

 

Dobra dupla šansa na Juve. Kec na Sevilju baš loše plaća, ali ću pokušati. Lester jeste kilav u domaćim takmičenjima (kao da imaju problema sa motivacijom), ali u Evropi je odigrao odlično, ako ne računamo poslednje kolo u Portu koje realno nije bilo previše važno. Na drugom nalogu gde igram live i neke ekstremnije stvari ću verovatno pokušati i sa prelazom 2-1. Bristol i Fulam dosta efikasni u poslednje vreme, samim tim ni tu baš nisam oduševljen kvotom, ali ponuda večeras je baš slaba.

Link to comment

Ja obicno igram u Meridianu golove, a oni cesto obore kvote za 7+ (5+ redje).

4.74 za 5+, 20.00 za 7+.

Malo jbte. Ipaj je to LS. Jesi gledao na drugim mestima. Mocart ume da da lepe kvote za 7+

Link to comment

Ja to igram bas sitno (eventualno ako je uplata na 3+ velika), ispod 100 dinara po singlu (recimo, 80 na 5+, 40 na 7+, ako je tempirani 3+ dobitak 1500 dinara), pa mi je izbor mesta za igru malo ogranicen (negde su kvote manje).

Link to comment

Joj bre. Sad cu manje da se radujem tvojm dobicima :D pa sta ti znaci na 80 din da dobijes 350 ili na 40 din 800.. ok, razumem, 3+ je poenta.. al opet. Bar da je 100 i 50 din ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...