Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 4/5, NHL 0/1, Ajax II je dosao 5+. Na fudbal ne mogu da se pozalim. Monaco jeste pao, a bilo je dosta vremena za treci gol, no ne moze doci bas sve. Ajax II je doneo novi mec sa gomilom golova. Iquique i U. de Chile prodjose manje-vise lako, kao i Nacional Potosi. NHL je neprijatno iznenadio. Cekah 5+ over, za dnevni plus i samo 2 gola. Kilava nedelja nastavljena, ne mogu pogoditi ni 3 para iz jace grupe.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Espanyol 3+

 

Young Boys-St. Gallen 3+

 

Huddersfield-Man City 2+

Sevilla-Eibar 2+

S. Wanderers-U. Catolica 2+

Colo Colo-O`Higgins 2+

 

Kvote, 1.37, 1.39, 1.82.

Standardni timovi, prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Dallas-Tampa 5+

 

Los Angeles-Florida w1

 

Buffalo-St. Louis w2

 

Detroit-Washington w2

 

Vancouver-Calgary 5+

 

Kvote, 1.44, 1.59, 1.72, 1.54, 1.65.

Trend overa, Dallas 8/10, Tampa 6/10, Vancouver 7/10, Calgary 6/10. Dva duela koja redovno donose pregrst pogodaka. Fiks bilans, Los Angeles 6-4 (5, 4), Florida 6-4 (4, 2), Buffalo 5-5 (4, 4), St. Louis 7-3 (6, 3), Detroit 2-8 (2, 6), Washington 8-2 (8, 2). Los Angeles I St. Louis imaju finu tradiciju, protiv vecerasnjih protivnika, dok su Red Wingsi totalno van forme, a ni brojne povrede im ne idu na ruku.

Prve dve stvari su na kombo tiketu, ostalo slabije.

 

NHL strelci, Tarasenko, Ovechkin, Pacioretty, Kane, Pavelski, Carter. Kvota 277.09.

Edited by Miljenko
Link to comment

Vidim da su i danas ekstra rezultati, dva pada u startu; City postaje hronicna prevara, dok je Real veliko iznenadjenje. Nista dok ne krene MLB, za neku stabilnost u igri. -_-

Link to comment

Bila mi je sumnjiva velika kvota na Frankfurt, ali sam morao da probam (bas su bacili utakmicu sa crvenim i promasenim penalom). Poslednji tiket sam probao neke stvari na osecaj, ni to nije velika steta. Ali ono od Hartsa nisam ocekivao. U mnogoj boljoj formi od gostiju (kojima je Seltik uvaljao 6 komada u proslom kolu), i oni dopuste sebi da izvlace bod na svom terenu.  :isuse:

 

Pored preostalog aktivnog tiketa igram jos:

 

 

Empoli - Lacio 2

Sevilja - Eibar GG

----------------

kvota: 2.98

Ulog: 7/10

Link to comment

Ok je da ispizdiš. Meni je samo problem ta kvota 1,15 i slične

Anyway, danas sam lepo uhvatio na lajvu

 

Deportivo La Coruna v CD Alaves

CD Alaves (Fulltime Result) (0-0) @ 7

Link to comment

Nisam bio zadovoljan rezultatima tokom nedelje, ali je juče bio još gori dan. Kontra do kontre u NHL delu, te par nepotrebno izbegnutih mečeva iz JA (Oriente Petrolero, Colo Colo).

Link to comment

Jucerasnji saldo: -23


Ukupno: -19.96


 


Nije mi se previše svidela jučerašnja ponuda, ali sam ipak glupo forsirao neke tipove što mi je već stari problem. 


 


 


Rad - Partizan 2


Sparta - Bohemijans 1


Lion - Dižon 1


Den Hag - Fejenord 2


-----------------


kvota: 3,39


uplata: 6/10


 


 


Viljem - Alkmar GG


Monpelje - St.Etjen GG


Valensija - Bilbao 3+


----------------


kvota: 6,02


uplata: 4/10


 


 


Bolonja - Inter X


Piza - Frozinone X


Monpelje - St.Etjen X


---------------


kvota: 32,18


ulog: 1/10

Link to comment

Nisam bio zadovoljan rezultatima tokom nedelje, ali je juče bio još gori dan. Kontra do kontre u NHL delu, te par nepotrebno izbegnutih mečeva iz JA (Oriente Petrolero, Colo Colo).

Ja sam super prosao u Nhl sinoc. Toronto over 2.5, Dallas-Tampa over 5.5, Minesota fix, jedino sam Chicago fulao. Mnogo bolje prolazim otkako igram single sa malo jačim kvotama.

Link to comment

Fudbal 1/3, NHL 1/4 (uz jednu kvotu 1). Fudbal sam mogao odigrati bolje. Gotovo uvek singliram Catolicu i Colo Colo 3+, i juce to ne uradih. Real se obrukao, samo 2-0, mogao je sudija da svira jedan penal na Ronaldu, na kraju, no nije se desilo. Young Boys rutinski. City je prodao 2+ kombinaciju, postaju teski za procenu. NHL je doneo verovatno najgore vece od starta sezone. Skoro sve kontre u fiksu (cak i preskoceni mecevi), te polovican ucinak sa golovima. Washington se iscupao, u regularnij 60 minuta, za povracaj, ali su Blues i Kingsi, volsebno porazeni. Over u Dallasu prolazu, u Vancouveru samo 2 gola. Montreal i Chicago preskocih u fiksu, oba tima su porazena. Najlosiji dan ionako lose nedelje. Videcemo sta sledi za kraj.

 

 

Fudbal

 

Oostende-Anderlecht 3+

 

Roma-Torino 3+

 

Barcelona-Leganes 3+

PSG-Toulouse 2+

 

Lyon-Dijon 3+

 

Olimpia Asuncion-Independiente 3+

 

Kvote, 1.67, 1.47, 1.52, 1.48, 1.61.

Oostende i Anderlecht imaju finu tradiciju efikasnih duela. Roma igra protiv, ove sezone, raspucanog Torina. Barsa i PSG uobicajeno. Lyon daje dosta golova kao domacin, a slicno se moze reci i za mec iz Paragvaja.

Prva tri tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Antofagasta P1+, Sion P1+, Valencia 2P1+, Salzburg 2P1+, Hajduk 2P1+, Sporting Cristal P1+, Besiktas 2P1+, Koln 2P1+, Ruzemberok 2P1+, Sparta Prague P1+, Midtjylland 2P1+, Legia 2P1+, Olympiakos 2P1+, Celta 2P1+, Genk 2P1+, Milan P1+, Flamengo P1+, Palmeiras P1+, Montevideo Wanderers 2P1+, Jorge Wilstermann P1+. Kvota 109.93.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Detroit 5+

 

Carolina-Toronto 5+

 

Kvote, 1.40, 1.50.

5+ trend, Pittsburgh 7/10, Detroit 4/10, Carolina 7/10, Toronto 7/10.

Prvi par je na kombo tiketu.

 

Propratni tiket, Washington 5+, Winnipeg 5+, Chicago w2. Kvota 3.47.

 

NHL strelci, Ovechkin, Crosby, Tavares, Kane, Atkinson, Pavelski. Kvota 271.25.

Edited by Miljenko
Link to comment

Lepo što su fiksevi prošli, al' kilava Valensija više od pola sata sa igračem više i nisu se nešto pretrgli od želje da daju treći. Šteta što se Aduric povredio tek što je ušao, a Bilbao već potrošio sve izmene.

Od tri iksa, prošao samo jedan - Inter bez najboljeg strelca izvukao minimalac, Monpelje okrenuo sa igračem više, jedino u Pizi očekivano mrtva nula.

 

Na drugom nalogu sam odigrao rekreativnih 7+ i 7:0 na Barsu (kvote 9 i 32), pošto sam jedino u Meridijanu našao da imaju u ponudi tačan rezultat u tom opsegu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...