Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bajern - Arsenal 3+

Real - Napoli 3+

------------------

kvota: 2.48

ulog: 8/10

 

 

Real - Napoli 7+

-------------

kvota: 20

ulog: 1/10

 

 

Memfis - Nju Orleans 1

Hjuston - Majami 1

Oklahoma - Njujork 1

Denver - Minesota 1

-------------------

kvota: 3.24

ulog: 4/10

Link to comment

Ulog na 7+, mi deluje previsoko, u odnosu na 3+. Ja kada recimo tempiram 3+ igru, sa 1.50 kvotom, na 1000 dinara uplate, na 5+ ide 80, na 7+ 40 dinara; dovoljno za solidan bonus, ako bude goleada.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 2/3. Bolje da nisam video da Ajax II igra svoj odlozeni mec, samo 1-1 na kraju. PSG rutinski do 3+, u ubedljivoj pobedi. NHL je mogao bolje. Pittsburgh 4-0, nedovoljno. Winnipeg i Toronto, lagani plusevi. Kilav pocetak nedelje, no ne moze svaka biti idealna.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Arsenal 3+

 

Real Madrid-Napoli 3+

 

Kvote, 1.66, 1.67.

Probah oba para CL na golove. Mec u Madridu je dosta izgledan, dok je Bayern pomalo nepoznanica.

Oba para su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Columbus-Toronto 5+

 

Kvota 1.47.

5+ trend, Columbus 7/10, Toronto 5/10.

Slabija grupa.

 

 

NBA

 

Orlando-San Antonio w2

Memphis-New Orleans w1

 

Golden State-Sacramento >219.5

 

Denver-Minnesota >221.5

 

Kvote, 1.49, 1.60, 1.60.

Fiks mi ne ide od ruke, u poslednje vreme, no San Antonio i Memphis, deluju kao sigurice. Tu su i dva najverovatnija overa.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

Miks tiket 1, Calgary 5+, San Jose 5+, Dallas >197.5, Toronto w1, Boston w1, Oklahoma >213.5. Kvota 10.11.

 

Miks tiket 2, Aberdeen w1, Ponte Preta 2+, Corinthians 3+, Santos 2+, Deportivo Capiata 2+, Botafogo w1, Graz 5+, Redovre 5+, Thiem uzima set, Tsonga >22.5, Brown 9+ 1. set. Kvota 24.23.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ulog na 7+, mi deluje previsoko, u odnosu na 3+. Ja kada recimo tempiram 3+ igru, sa 1.50 kvotom, na 1000 dinara uplate, na 5+ ide 80, na 7+ 40 dinara; dovoljno za solidan bonus, ako bude goleada.

Malo sam eksperimentisao prethodnih nedelja sa razlicitim opkladama i kako sam trenutno sa profitom blago iznad nule, resih da pocnem da vodim statistiku i usput razradjujem taktiku za kladjenje. Za pocetak jedinica uloga je 50 dinara, samim tim maksimum ce mi biti 500. Uz to minimalna ukupna kvota po singlu/tiketu ce biti 2 (glupo mi je da profit bude manji od uloga, jbg. pohlepan sam :D). Ulog cu projektovati da bude priblizno 20/(ukupna kvota), tj. isplata po tiketu da bude ~20 jedinica. Trudicu se da ne dopustim sebi prevelika odstupanja u ulogu na gore, ali smanjicu ulog kao u gornjem NBA tiketu kada procenim da je rizik veci nego sto to kvote pokazuju.

 

Tako da je ulog na onih 7+ samo 50 dindzi i slucajno se uklapa u ciljani dobitak od 20 jedinica po tiketu.

 

Ako stvari krenu kako treba, u nekom trenutku cu povecati jedinicu uloga na 100 din, pa cu tek nakon toga razmisljati kako i kada da povlacim kintu. Zivi bili pa videli. 

Link to comment

Ja sam isprobavao različite vremenske periode i na kraju zaključih da mi je nedeljno bankiranje idealno (50% budžeta ide u kasu, svakog ponedeljka). Teško je praviti plus, u dužem periodu (bar ja to ne umem), te je ovako najbezbolnije.

 

Tempirani dobici zavise od moje procene, koliko je dan siguran za igru. Za bonus stvari, poput 5+ i 7+, na fudbalu, imam fiksne uloge, koji zavise samo od glavne uplate (3+).

Tu je i kombo tiket, koga obično čine 4 manja tiketa. Kada isti prodje, 40% dobitka ide na sledeći i tako 3 dana, a onda sledi reset.

Edited by Miljenko
Link to comment

Da, i greskom sam odigraio i Bajern Arsenal prvo2+. Ne znam da li uopste postoji opcija storniranja tiketa na online kladjenju. Al neka ga, na sitnije sam sve, a mozda i udje :) 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...