Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sad sam čitao za Belući- Tipsa; otprilike za Belućija sad krenula sezona, čekao je ove turnire u J. Americi, šljaka je njegova podloga.. Stigao je u Kito pre Janka, ovde ima velike ambicije..nadmorska visina njegova prednost.. Otprilike Kito je avantura za Janka.

Sve u svemu, 1,80 na Belućija previsoko, realno je da bude solidno niža kvota :)

 

P.S. ne pratim tenis, samo prenosim šta sam ja našao za ovaj meč

Edited by Godfrey
Link to comment

E jebi ga. Ja natrpao vec :( Na Janka po 2 na jace i sitnije na 0:2 po 3.3 i 2-2 po 3... Beluci u seriji poraza u prvom kolu, pao na 100 mesto... al mi to kljucno promaklo. Nista, uzdam se u Jankovo srce junacko.

Link to comment

Pa kako male? Istu uplatu stavi kao sto igras u glavu... i zaboravi na kvote 100 :D Od toga zive kladionice, jer je to put kojim se nista ne moze uraditi.

 

50-100-200din .

Tako igram od 96te i prve kladze otvorene u Sapcu :D . Nikad to nisam dozivljavao preozbiljno i nikad nisam igrao velike uloge na male kvote (ajd, sad, mozda 3-4 puta). Ovo spada u ono sto se u kolokvijalnom govoru nazivaju "porodicni tiketi". U stvari, najveci dobitak mi je sto sam za 20 godina uspeo da odrzim nivo samokontrole, a imao sam prilike videti ljude koji igraju i pucaju na veliko (razvode se, gube stanove....).

Nemam vremena za duboke analize, niti zelim da se previse udubljujem, ali kontam da ima ljudi koji bukvalno zive od kladze.

 

I vecito ista prica, kad kapne neki veci tiket odvojicu 10soma za "banku" i ozbiljniju igru i svaki put to ode na racune ili kafanu...Mislim bar je tako bilo do zadnjeg pogotka kog se vise i ne secam :isuse:

Link to comment

50-100-200din .

Tako igram od 96te i prve kladze otvorene u Sapcu :D . Nikad to nisam dozivljavao preozbiljno i nikad nisam igrao velike uloge na male kvote (ajd, sad, mozda 3-4 puta). Ovo spada u ono sto se u kolokvijalnom govoru nazivaju "porodicni tiketi". U stvari, najveci dobitak mi je sto sam za 20 godina uspeo da odrzim nivo samokontrole, a imao sam prilike videti ljude koji igraju i pucaju na veliko (razvode se, gube stanove....).

Nemam vremena za duboke analize, niti zelim da se previse udubljujem, ali kontam da ima ljudi koji bukvalno zive od kladze.

 

I vecito ista prica, kad kapne neki veci tiket odvojicu 10soma za "banku" i ozbiljniju igru i svaki put to ode na racune ili kafanu...Mislim bar je tako bilo do zadnjeg pogotka kog se vise i ne secam :isuse:

O tome ti pricam. A glavu dajem da se od poslednjeg pogotka secas bar 5 tiketa gde si samo jednu promasio i gde bi u sistemu na 100 din dobio npr 1000 i dao sebi 10 besplatnih tiketa.

Link to comment

Janko od 1:6 u TB do 6:6. Ajde sad... edit, ipak iygubio 10:8. SPasio 6 set lopti, a jednu na svoj servis nije. Steta. jbga.

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 2/2, prosli su kombo, te prateci NBA tiket. Oba fudbala su zavrsena 1-1, taman koliko treba. Goleada u jedinom NHL mecu. Dva lepa overa, u NBA delu, za promenu dobro odabrano. Na pratecem je svasta proslo; dva meca u hendikepu i dva plusa. Odigrah oprezno, mada je i sa malom uplatom, plus bio dosta dobar.

 

 

Fudbal

 

The Strongest-Montevideo Wanderers 3+

 

Kvota 1.66.

Jos jedan revans mec kvalifikacija za Copa Libertadores. Domacin ima 2-0 iz prvog meca, te tim iz Montevidea mora krenuti jako od starta.

 

 

NHL

 

Washington-Detroit w1

 

Ottawa-Dallas 5+

 

Colorado-Pittsburgh w2

 

Kvote, 1.37, 1.41, 1.46.

Fiks trend, Washington 8-2 (7, 2), Detroit 4-6 (3, 2), Colorado 2-8 (2, 7), Pittsburgh 7-3 (5, 2). Red Wingsi imaju par povredjenih igraca (Nielsen, Kronwall, Franzen, Howard, Vitale) i ovo lici na lagani 1. Colorado je vezao dva trijumfa, nakon poduze serije poraza, no tim Pingvina deluje prejako za njih. Over ucinak, Ottawa 5/10, Dallas 7/10.

 

Prateci tiket, Anaheim X2, NY Rangers w1, NY Islanders 5+, Toronto 5+. Kvota 4.74.

 

NHL strelci, Marchand, Atkinson, Ovechkin, Matthews, Crosby. Kvota 75.47.

 

NBA tiket, Houston >218.5, Boston >215.5. Kvota 2.56.

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 3/3, prodje ponovo kombo tiket. The Strongest je prosao lakse od ocekivanog. Mec je mogao lako i do 7+, koliko je sansi bilo. NHL dobro odabran. Washington i Pittsburgh lake pobede, te potrebnih 5 golova na Ottawa-Dallas. Nakon susnog kombo perioda, povezah dva, lepo.

 

 

Fudbal

 

Benfica-Arouca 3+

 

Napoli-Genoa 3+

 

Bordeaux-PSG 2+

Espanyol-Real Sociedad 2+

 

Kvote, 1.60, 1.43, 1.70.

Ovi termini pred CL, su uvek neugodni za igru, pa se nisam zaletao sa ulozima.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Chicago 5+

 

Kvota 1.47.

5+ trend, Winnipeg 10/10, Chicago 8/10.

 

NBA tiket, San Antonio w2, Golden State w2, Sacramento >203.5, Phoenix >210.5. Kvota 4.98.

 

Miks tiket, Besiktas 2+, NEC 2+, Mainz 2+, Cobresal 2+, General Diaz 2+, Metrostars 5+, Munich 5+, Winterthur 5+, Rapperswil 5+, Visp 5+. Kvota 14.20.

Link to comment

Uspeo sam greskom da odigram Jong Ajaks koji igra tek u ponedeljak.  :isuse:

 

RpDQodl.png

 

 

Edit: tek sad sam ukapirao da u Socceru na konacan ishod u basketu racunaju i produzetke; stvorise mi se odjednom pare na racunu, pa se ispostavilo da je to neki sitan tiket od prekjuce za koji sam mislio da je pao na Washingtonu.

 

HkuSBDq.png

Edited by malistev
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...