Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bolje predji na sisteme. Sa 7/8 i 5/6 bi sasvim lepo prosao.

 

Znam, neces, ni ti ni ostali sto igrate ovako, valjda volite da padate na taj nacin, sta li :D

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 2/4, NHL 1/1, NFL 0/1, prodje i prateci NHL tiket. Fudbal kilavo. Young Boys lagano do 3+, Benfica jedva. U. de Chile i Catolica razocarase; prvi su zavrsili mec sa 9 igraca, u 0-2 porazu. Rangersi nekako dobise tesan duel protiv Flamesa. Pad na NFL overu, premalo poena u prvom poluvremenu. Los kraj, inace dobre nedelje.

 

 

Fudbal

 

Breda-Dordrecht 2+

Volendam-Den Bosch 2+

Granada-Las Palmas 2+

 

Kvota 1.61.

Tanka ponuda danas, pa odigrah oprezniji tiket.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Toronto 5+

 

Kvota 1.40.

5+ trend, Islanders 6/10, Maple Leafs 6/10.

 

 

NBA

 

Indiana-Oklahoma >205.5

 

Denver-Dallas >208.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Svedoh siri izbor od 5 meceva na ova dva.

 

Prateci tiket, Detroit >207.5, Toronto >212.5, New Orleans >216.5, Sacramento >204.5. Kvota 6.55.

 

Ne volim kada mi je NBA, primarna stvar za igru, pa danas skinuh uplatu.

 

 

Link to comment

Nije dobro ako si sinoc igrao na Falconse i zaspao na poluvremenu pri ubedljivom vodjstvu.

Jutros kad sam krenuo da citam vesti (pre nego sto sam se ulogovao da proverim balans u kladionici) nije mi bilo dobro "neverovatan podvig Nju Inglanda!!"

"istorijski preokret!!"

"Nikad u istoriji nista slicno nije vidjeno"

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/1, NBA 0/2, prodje prateci NBA tiket. Na fudbalu sam mudrovao i naravno izabrao pogresno. Umesto da sam singlirao Ajax II, retard. NHL dolazi bez problema. NBA ponovo bezveze. Oba singla padose, a prolazi tiket sa 4 para, smor. Glup dan, srecom te odigrah maksimalno oprezno.

 

 

Fudbal

 

Union Espanola-Cerro CA 3+

 

Montpellier-Monaco 3+

 

PSG-Lille 3+

 

Barcelona-A. Madrid 3+

 

Kvote, 1.82, 1.59, 1.66, 1.65.

Barsa igra revans kupa, Union Espanola revans kvalifikacija Copa Libertadores; Francuzi regularno kolo. Na kraju je na kombo tiketu zavrsila samo Union Espanola, koja je prvi mec dobila sa 3-2.

 

Prateci tiket, Roma 3+, Bayern 3+, Monchengladbach 2+, El Nacional 2+. Kvota 3.60.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Calgary 5+

 

Washington-Carolina 5+

 

Toronto-Dallas 5+

 

Winnipeg-Minnesota 5+

 

Kvote, 1.40, 1.50, 1.40, 1.47.

5+ trend, Pittsburgh 9/10, Calgary 7/10, Washington 9/10, Carolina 8/10, Toronto 6/10, 9/10, Winnipeg 9/10, Minnesota 9/10.

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

 

Propratni tiket, San Jose w2, NY Rangers w1, Columbus X2, Montreal w2. Kvota 5.33.

 

NHL strelci, Pavelski, Crosby, Ovechkin, Matthews, Benn. Kvota 123.53.

Edited by Miljenko
Link to comment

Male su mi uplate za sistem...

Pa kako male? Istu uplatu stavi kao sto igras u glavu... i zaboravi na kvote 100 :D Od toga zive kladionice, jer je to put kojim se nista ne moze uraditi.

Link to comment

Fudbal 2/4, NHL 2/4, prodje i prateci NBA tiket. Fudbal onako. Monaco rutinski; PSG jedva, Barsa 1-1; Union Espanola, takodje dva pogotka. Lose NHL vece. Capitalsi nekako prodjose, no Pittsburgh i Toronto zatajise, sa po 4 gola; u Winnipegu over bez nerviranja. NBA dabl je naravno prosao, cim ga odigrah sitno. Jaca grupa 1/4, slabija 3/4, to nikada nije dobra stvar. Kilav pocetak nedelje, nadam se da ce bar vikend biti dobar, posto tada igram jace.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Hertha 2+

Colo Colo-Botafogo 2+

 

Kvota 1.51.

Nemacki kup ne volim previse, ali se nadam da na Dortmundu mogu pasti barem 2 gola. Colo Colo juri 1-2, iz prvog meca (kvalifikacije za Copa Libertadores).

 

 

NHL

 

Minnesota-Chicago 5+

 

Kvota 1.60.

Trend 5+ overa, Minnesota 9/10, Chicago 8/10.

 

 

NBA

 

Atlanta-Denver >215.5

 

Minnesota-Toronto >206.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Ova dva para, deluju zanimljivo za poene. Videcemo kako ce to izgledati u praksi.

 

Prateci tiket, Cleveland H2(+0.5), Detroit >211.5, Memphis H1(-7.5), LA Clippers >213.5. Kvota 6.97.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...