Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 1/2, Ajax II je dosao 5+. Fudbal lagano; Ajax II je jedan od retkih pouzdanih timova. Ni NHL over nije doneo probleme. NBA zato nije odusevio. Plus u Portlandu, te pad na najsigurnijem overu veceri, u Sacramentu. Kombo kao da je uklet, pet vezanih padova na po jednom paru, dovoljno samo za manje pluseve.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-A. Bilbao 3+

 

Bolivar-Petrolero 3+

 

Monaco-Nice 3+

 

Dortmund-Leipzig 3+

 

Oostende-Mechelen 2+

Basel-Lugano 2+

U. Espanola-Colo Colo 2+

 

Kvote, 1.52, 1.55, 1.59, 1.69, 1.68.

Lep skok kvote za 3+ na Barsi u Meridianu, nesto sto se moralo probati. Francuzi igraju derbi; Bolivar kod kuce, uobicajeno. Dortmund-Leipzig sam morao probati, makar i opreznije. Za kraj, 2+ kombinacija.

Prva 3 tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Tottenham P/K1, A. Madrid P/K1, Napoli 2+, Genk P/K1, PSG 2+, AZ Alkmaar 3+. Kvota 3.80.

 

 

NHL

 

Dallas-Chicago 5+

 

San Jose-Arizona w1

 

Kvote, 1.43, 1.35.

Over trend, Dallas 8/10, Chicago 8/10. Fiks bilans, San Jose 8-2 (7, 2), Arizona 4-6 (3, 6). Dve prilicno verovatne stvari, koje ipak zavrsise u slabijoj grupi.

 

Propratni tiket, Washington 5+, Winnipeg 5+, Boston 5+, Pittsburgh 5+. Kvota 4.58.

 

NHL strelci, Ovechkin, Laine, Marchand, Seguin, Tarasenko, Crosby. Kvota 203.77.

 

 

NBA

 

Sacramento-Golden State >219.5

 

Kvota 1.60.

Nadam se da Sacramento nece zatajiti veceras, poprilicno neverovatan under nocas; tu je naravno Golden State, da zatrpa protivnika.

Ovaj par je u jacoj grupi.

 

Manji tiket, Denver >214.5, Indiana 205.5, Phoenix >214.5. Kvota 4.10.

Edited by Miljenko
Link to comment

2) Saton - Borham 2,  Hal - Liverpul 1X,  Lil - Lorijen pdg2  =>  kvota 22.5

Borham od 29. minuta igraca vise, od 75. dva igraca vise  i nisu uspeli da ga umuvaju. <_< Ko mi kriv kad nisam smeo da singliram keca na Hal. 

Link to comment

Jedan kombo na golove za sutra (igra je da oba tima daju 2+, u Socceru to malo glupo obelezavaju), a videcu naknadno da li cu nesto od ovog i da singliram i u kojoj varijanti (mirise mi i dvojka na Verder protiv Augzburga ili bar pdg2):

 

5tf68iN.png

 

 

A za veceras malo neobavezne kosarke:

 

64F1c5n.png

 

Link to comment

Celta-Real Madrid odlozeno. Naleti i u Spaniji lose vreme. :huh:

 

Najverovatniji kombo za sutra, Young Boys 3+, U. de Chile 3+, U. Catolica 3+, New England >58.5.

 

Kod Catolice imam dilemu, posto im je glavni strelac, Castillo, otisao u Meksiko (UNAM). Mozda ipak zavrse u slabijoj grupi, dok vidim kako igra novi tim.

City ne uliva poverenje, mada ovo lici na trpanje; mozda Benfica, nakon 0-1 u kupu (ipak je prvenstvo u pitanju, utoliko bolje).

Edited by Miljenko
Link to comment

Gle, stvarno odlozeno. Pojedine vesti na stranim sajtovima stare i do 8 sati, a nisam video da je kod nas neko preneo, + ni domace kladionice nisu reagovale.  :isuse:

Link to comment

Super realna NBA nocas, ali ja odbacim hendikep pobedu na Atlanti i under na Indijani, a ostavim Denver za koji sam ocekivao da Jokic posle povrede nece odigrati dve super dobre partije u dva dana, ali me povukla analiza na San Antoniovoj strani gde su ocekivali skromniju pobedu od ponudjenog hendikepa i tako...  

Link to comment

Pa nije bas realan bio NBA. Nije dosao najsigurniji plus, na Sacramento-Golden State. Plus sam to cekao za solidan bonus, smor.

+ su se igrali produzetci. Pa ni to nije bilo dovoljno da meč ode u over. Orlando samo 8 poena u zadnjoj cetvrtini. Bruka. Srecom pa je Nhl dosao korektno.

Link to comment

Fudbal 4/5, NHL 1/1(uz jednu kvotu 1), NBA 0/1, prosli su prateci fudbalski i NHL tiket. Fudbal skoro savrseno, ali uz dosta srece. Vecina parova je dosla tacno 3-0; Bolivar i Monaco, u samoj zavrsnici. Dortmund i Leipzig se ispromasivase, dok je jedino Oostende uneo zebnju kod 2+ tiketa. NHL ok. Lagani plus u Dallasu, te povracaj na Sharksima. Na pratecem tiketu, su prosla cak 4 5+ para. NBA lose. U Sacramentu nisu uspeli ni 200 poena da prebace, neverovatno. Kombo je pao na NBA paru; sesti dan u nizu, da spojeni tiket pada na jednom mecu. Zavrsih ponovo u manjem plusu, no Golden State bio doneo lep dobitak, pa i nisam previse zadovoljan.

 

 

Fudbal

 

Iquique-U. de Chile 3+

 

Young Boys-Sion 3+

 

Benfica-Nacional 3+

 

U. Catolica-San Luis 3+

 

Kvote, 1.60, 1.48, 1.43, 1.55.

Cileanci su konacno poceli. U. de Chile ima slican sastav, pa njih odigrah jace, dok je Catolica ostala bez par igraca, pa ih ispratih opreznije. Young Boys i Benfica standardno.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Calgary w1

 

Kvota 1.48.

Fiks trend, NY Rangers 5-5 (3, 5), Calgary 4-6 (2, 5). Rangersi lako resavaju Flamese; to narocito vazi za meceve MGSu.

 

Prateci tiket, Washington w1, Montreal w1. Kvota 2.40.

 

NHL strelci, Ovechkin, Carter, Pacioretty, Kreider. Kvota 35.94.

 

 

NFL

 

Atlanta-New England >58.5

 

Kvota 1.90.

SB ne volim da igram na fiks i necu ponoviti gresku od pre dve nedelje, kada sam eksperimentisao sa hendikepom.

 

NBA tiket, Toronto >212.5, Boston >216.5, Oklahoma >211.5. Kvota 4.10.

 

Miks tiket, Werder 2+, Utrecht 2+, The Strongest 2+, Vasco da Gama 2+, Fortaleza 2+, Sao Paulo 2+, Palmeiras 2+, Juventus P/K1, Zvezda w2, Davos w1, Lugano 5+, Rapperswil 5+. Kvota 19.01.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...