Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Naravno, porodica Vilijams nije mogla da poveze dva meca bez dramoserstva. Imam za jaci dubl Vesninu i 9+Is na Mladenovic i Venus, i gospodjica finalistkinja izigrava klovna i gubi 5-0 u prvom. Neka odu vise u penziju obe i nek zamene Opru i nek se teraju u kurac

Link to comment

Fudbal 1/3, NHL 3/3, NBA 1/1, prosao je i prateci NBA tiket. Fudbal je dosao glupavo. City bez problema; Stoke-Everton blizu 3+ prolaza, no par velikih promasaja nije pomoglo; moj Utd se obrukao protiv tima sa zacelja, nista od njih dok ne krenu da petardiraju ovakve protivnike. Samo 3 NHL meca sinoc, idealni rezultati. Washington I Calgary lagani overi i jos laksa pobeda Kingsa. Kombo je ponovo pao na jednom paru, no i ovo je bilo dovoljno za manji plus.

 

 

Fudbal

 

Montevideo Wanderers-The Strongest 3+

 

Kvota 1.92.

Kvalifikacije Copa Libertadores, mec koji deluje zanimljivo za golove, ipak stavljen u slabiju grupu.

 

 

NHL

 

Buffalo-NY Rangers 5+

 

Dallas-Winnipeg 5+

 

Arizona-Chicago w2

 

Kvote, 1.50, 1.38, 1.54.

Over trend, Buffalo 8/10, NY Rangers 8/10, Dallas 7/10, Winnipeg 9/10. Fiks ucinak, Arizona 5-5 (3, 5), Chicago 5-5 (4, 5). Blackhawksi su u seriji od 3 poraza, te ovo deluje kao idealna prilika za prekid tog trenda, protiv stare musterije.

Sva tri para su deo kombo tiketa.

 

NHL strelci, Kreider, McDavid, Seguin, Laine, Tarasenko. Kvota 136.50.

 

 

NBA

 

LA Clippers-Golden State >221.5

 

Houston-Atlanta >218.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

LA Clippers-Golden State mi je za nijansu sigurniji mec za plus, te je on zavrsio u jacoj grupi.

 

Miks tiket, Tampa 5+, St. Louis 5+, San Antonio H1(-11.5). Kvota 3.66.

 

Hokejaski tiket, Farjestad w1, HV71 w1, Lulea 1X, Frisk Asker 5+, Lorenskog 5+, Dynamo Moscow X2, Salzburg 1X, Innsbruck 5+, Dornbirner 5+. Kvota 12.56.

Link to comment

Dovoljno mi je i ovo. Godinama sam kukao, što imam samo 6+, kao opciju za igru; plus su padovi u slučaju 4-1 i 3-2 rezultata, bili relativno česta pojava.

Link to comment

Bravo grobaru :)

 

Hvala :)       Umalo da me zajebe Armani... Ortak mi igrao fenerbahče iz keca u kec i pao, dok sam ja mislio da će Željko da "pali mašinu" u drugom poluvremenu :D

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 2/3, NBA 2/2, prodje i prateci NHL + NBA tiket. The Strongest je neocekivano dosao do pobede na gostovanju, na zalost bez primljenog gola. NHL ok. Rangersi zatajise sa golovima; Dallas goleada; Chicago tesna pobeda. NBA fino, rutinski over na LA Clippers-Golden State, te nesto tezi plus na Rocketsima. Nikako da uklopim kombo, mada biram prilicno dobro ove nedelje. Jos jedan dan sa manjim plusom.

 

 

Fudbal

 

Ajax II-RKC 3+

 

Kvota 1.39.

Odigrah ponovo B tim Ajaxa, nadam se da ce nastaviti lep trend.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Columbus 5+

 

Kvota 1.33.

Nisam hteo previse razmisljati, posto povezivanje zbog vece kvote, cesto vodi u pad, pa singlirah i ovo. 5+ trend, Pittsburgh 9/10, Columbus 8/10.

 

Strelci, Crosby, Atkinson, Tavares, Perry. Kvota 38.02.

 

 

NBA

 

Portland-Dallas >201.5

 

Sacramento-Phoenix >211.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Od 4-5 interesantnih utakmica, odabrah dve statisticki najverovatnije.

 

Prateci tiket, Boston >216.5, Houston >217.5, Oklahoma >200.5. Kvota 4.10.

 

Miks tiket, Slovan B. 4+, Eisbaren 4+, Munich 4+, Sparta Prague 4+, Karlovy Vary 4+, Kosice 4+, Nitra 4+, Anderlecht 2+, Vitesse 2+, Eindhoven 2+, Leverkusen 2+, Libertad 2+. Kvota 6.83.

Link to comment

1) Totenhem - Midslbro 1-1&2+,  WBA - Stouk gg,  Hofenhajm - Majnc 1,  Altrinkam - Halifaks 2&2+  =>  kvota 14.42

2) Saton - Borham 2,  Hal - Liverpul 1X,  Lil - Lorijen pdg2  =>  kvota 22.5

3) Hofenhajm - Majnc gg1&gg2,  Keln - Volsfburg 2-X  =>  kvota 205.8

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...