Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

E zato sam uleteo 50ak evra na Venus protiv Serene po 5.06 i kasnije 4.4, s namerom da kasnije branim ako se zakuva, a mislim da hoce jer su jako teatralne obe i velike su folirantkinje. Ako je Serena rutinski otrese u dva seta, ni prvi ni poslednji put da sam bacio lovu. Odigrao sam malopre i 1000din prelaz iz 1-2 po 6.83, da ce Venus uzeti prvi set  i kasnije izgubiti. Videcemo ujutru, sve je moguce.

Link to comment

Probah sinoc 2/5 na igru ggI&ggII i umalo. Viljem-Sparta doslo dok je Derbi-Lester falio gol domacina u drugom.

 

bgjxMBq.jpg

Edited by John Coltrane
Link to comment

Fudbal 2/2, NBA 2/2, Montevideo Wanderers dodjose 5+ i 7+, a prosao je i kombo tiket. Na fudbalu Leicester prolazi uz dosta srece. Prijatno iznenadjenje u mecu kvalifikacija za Copa Libertadores, 5-2 za domacina. Konacno malo srece i u NBA delu. Na Sacramentu 119 poena do poluvremena i taman 208 poena za over (regularni deo). Houston bez problema. Odlican plus, mada bi bio jos bolji, da nisam prilicno smanjio uloge juce (najslabija uplata, u poslednje dve nedelje).

 

 

Fudbal

 

Nacional Potosi-Petrolero 3+

 

Chelsea-Brentford 3+

 

Tottenham-Wycombe 2+

Leipzig-Hoffenheim 2+

Leverkusen-Monchengladbach 2+

Inter-Pescara 2+

 

Liverpool-Wolves P/K1

Crystal Palace-Man City w2

Werder-Bayern P/K2

 

Kvote, 1.65, 1.40, 1.78, 1.52.

Nema NHL meceva veceras, NBA mi nije simpatican, pa je glavna tema dana fudbal. Bolivijci se vracaju, probah Nacional Potosi. Tu su i kombinacije standardnih jacih timova. Englezi igraju FA Cup, gde su sastavi uvek upitni, pa nisam igrao presiroko sa golovima. Leipzig je neocekivano pouzdan do sada, dok su Bayern i Leverkusen teski za procenu (kada je o golovima rec).

 

Prateci tiket, Villarreal P/K1, Swindon 2+, Middlesbrough P/K1, Burnley w1, Gillingham 2+, Peterborough 3+, Crewe 3+, Dumbarton 2+, Brechin 2+, Annan 3+, Forfar 2+, A. Madrid w2, Lyon w1, Galatasaray w1, PSV 2+, Sporting P/K1. Kvota 50.98.

 

NBA tiket, Sacramento >203.5, Golden State >219.5. Kvota 2.56.

 

 

 

Link to comment

1) Kristal Palas pdg1, Augzburg 2, Lion 1-1&2+, Lorijen gg3+, Midlzbro 1-1&2+, Selta X2 => kvota 243.5

2) Leverkuzen 1, Lacio 1 => kvota 2.87

3) Lion 1, Viljareal 1, Inter 1, Bajern 2, Leverkuzen w1 => kvota 4.19

Link to comment

1) Anderleht  1&3+,  PSG  gg3+,  Sevilja  2&gg,  Seltik  SP1,  Dortmund  2&gg,  Fiorentina  1&gg  => kvota 622.24

2) Anderleht 1,  PSG 3+,  Bilbao 1,  Barsa 2  =>  kvota 4.93

Link to comment

Fudbal 3/4, Nacional Potosi je dosao 5+, a prosao je i prateci NBA tiket. Na fudbalu sam, na neki nacin, sam sebi izbio kombo, igranjem fiks tiketa. Na golovima nije bilo sanse da bilo gde padnem, cini mi se da su svi parovi koje sam razmatrao, isli u 3+. Fin dan.

 

 

Fudbal

 

Betis-Barcelona 2+

Real Madrid-Real Sociedad 3+

 

Napoli-Palermo 3+

PSG-Monaco 2+

 

Jorge Wilstermann-Real Potosi 3+

 

Feyenoord-NEC 3+

 

Man Utd-Wigan 2+

Vitesse-AZ Alkmaar 2+

Anderlecht-Standard 2+

 

Kvote, 1.45, 1.57, 1.65, 1.53, 1.61.

Prva tri tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Groningen 2+, Torino 2+, Trabzon w1, Celtic 2+, Ajax 3+, Leeds w2, Cagliari 2+, Fiorentina w1, Juventus w2, Sevilla X2, Fenerbahce w2, The Strongest 2+, Bolivar 2+. Kvota 12.14.

 

 

NBA

 

Portland-Golden State >216.5

 

Kvota 1.60.

Granica deluje prilicno nisko, za sudar ovako efikasnih timova, te je ovo deo kombo tiketa.

 

Propratni tiket, Cleveland >215.5, Houston >220.5. Kvota 2.56.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...