Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Zasto je onoliko jaka kvota na Gofana (2.25-2.4, kako gde) protiv Dimitrova? Nisam neki strucnjak za tenis, ali deluje mi pogresno da je Dimitrov toliki (1.5) favorit.

Link to comment

NHL 1/2, NBA 1/2. Ponovo par dana, gde procenat izlaznosti nije dobar. Nadam se da ce uleteti neki kombo, tokom nedelje. Najsigurniji 5+ NHL over, nije dosao, 4-0 za Toronto. Washington lagano prolazi. U NBA delu je Golden State odigrao neocekivano lose, na kraju i nije mnogo falilo za over. Rocketsi bez problema. 

 

 

NHL

 

Montreal-Calgary w1

 

Chicago Tampa w1

 

Dallas-Minnesota 5+

 

Winnipeg-San Jose 5+

 

Pittsburgh-St. Louis 5+

 

NY Islanders-Columbus 5+

 

Kvote, 1.46, 1.52, 1.50, 1.50, 1.35, 1.47.

Fiks ucinak, Montreal 5-5 (4, 4), Calgary 3-7 (3, 6), Chicago 7-3 (5, 3), Tampa 2-8 (2, 7). Calgary i Tampa se nalaze u prilicno losoj formi, pa odigrah protiv njih veceras. Over trendovi, Dallas 8/10, Minnesota 9/10, Winnipeg 8/10, San Jose 7/10, Pittsburgh 10/10, St. Louis 8/10, Islanders 4/10, Columbus 7/10. Moraju i Pingvini negde zatajiti sa golovima, pa se kod njih nisam zaletao.

Prve 4 stvari cine kombo tiket.

 

Prateci tiket, Boston w1, Los Angeles w2, Washington w2. Kvota 4.34.

 

NHL strelci, Tavares, Marchand, Crosby, Pacioretty, Ovechkin. Kvota 94.19.

 

 

NBA

 

Phoenix-Minnesota >207.5

 

Kvota 1.60.

Ovo mi deluje kao zanimljiv par, ali ispratih opreznijim ulogom.

Slabija grupa.

 

Miks tiket, Genk 2+, Oostende 2+, Brighton P/K1, Peterborough 2+, Sheffield Utd 2+, Napoli 2+, PSG w2, Jokerit 5+, Sparta Prague 5+, Sonderjyske 5+, Frolunda w1, Salzburg w1, Eisbaren w1, Zug w1. Kvota 38.32.

Link to comment

NHL 3/6, NBA 1/1. Lose NHL vece. Pittsburgh mi je bio sumnjiv i nije ni dosao. Columbus zato prolazi, kao i mec u Winnipegu. U Dallasu 2-2, nakon drugog perioda i corak u trecoj trecini (to je jedna od situacija, koje najvise mrzim). Montreal lagano prolazi, dok je Chicago neprijatno iznenadio; 2-1 nakon dva perioda i preokret Tampe za 6 minuta. NBA over bez problema. Jos jedan kilav dan; 5/7 bi bilo ok, no ni to nije moglo doci. Ponovo je slabija grupa dosla bolje.

 

 

Fudbal

 

Celta-Real Madrid 3+

 

Juventus-Milan w1

Celtic-St. Johnstone 2+

Liverpool-Southampton w1

Monaco-Nancy 2+

 

Kvote, 1.48, 1.67.

Malo fudbala danas. Real ima 1-2 iz prvog meca, kvota za 3+ je korektna, pa probah golove. Drugi tiket je miks svega i svacega; probah i 2 fiksa, u nedostatku dobrih parova za golove.

 

 

NBA

 

Charlotte-Golden State >216.5

 

Portland-LA Lakers >215.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Houston ima previse visoku granicu ( ne kazem da nece doci), no nije mi za igru. Golden State bi trebao da proradi danas, nakon slabe prosle utakmice, a i mec u Portlandu mi deluje zanimljivo.

 

Miks tiket, Cleveland >209.5, Toronto 5+, NY Rangers 5+. Kvota 3.53.

 

Hokejaski tiket, AK Bars w1, Lokomotiv Yaroslav w1, Dynamo Moscow w1, Magnitogorsk w2, St. Petersburg 5+, Munich w1. Kvota 6.67.

 

 

 

 

 

Link to comment

Gana - Egipat: smanjena kvota na nereseno (1.85 -1.95), posto je Egiptu dovoljan bod za prolaz, a Gani za prvo mesto u grupi. X-X je 2.50 u Maxbetu (Soccer, Mozzart i Meridian nemaju prelaz u ponudi). E sad da li ce Egipat igrati na pobedu i prvo mesto u grupi (nisam razmatrao moguce protivnike u sledecem delu takmicenja) ili ce se zadovoljiti opreznijim pristupom i prolazom dalje...bumo vidli.

Edited by Nesh
Link to comment

Naravno, bod im treba da budu sigurni bez obzira na rezultat duge utakmice. To ne zaci da ce i biti nereseno. Ja sam reda radi stavio na jedan tiket X-X, da mi ne bude krivo ako odigraju tako.

Link to comment

Fudbal 1/2, NBA 0/2. I ovaj jedini prolaz, na fudbalu, je bio "na misice". NBA ocajno, novi pad za jedan poen (Golden State). Ekstra glupa nedelja, nadam se da ce vikend biti bolji (mada NHL pauza sigurno ne obecava).

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Real Sociedad 3+

Moreirense-Benfica 2+

 

Kvota 1.53.

Kup utakmice mi nisu omiljene, pa ovaj dabl stavih u slabiju grupu.

 

 

NHL

 

New Jersey-Washington w2

 

Philadelphia-Toronto 5+

 

Ottawa-Calgary 5+

 

Dallas-Buffalo 5+

 

Kvote, 1.57, 1.43, 1.55, 1.50.

Fiks ucinak, Devils 4-6 (3, 4), Capitals 8-2 (7, 1). Trend 5+ overa, Philadelphia 7/10, Toronto 7/10, Ottawa 5/10, Calgary 5/10, Dallas 7/10, Buffalo 8/10. Nakon poraza protiv Senatorsa, Capitalsi igraju protiv stare musterije. Tu su i 3 prilicno verovatno over meca.

Ova 4 para cine kombo tiket.

 

Prateci tiket, Boston 5+, Montreal w2, Chicago w1, San Jose w1. Kvota 5.32.

 

NBA tiket, Minnesota >206.5, Oklahoma >196.5. Kvota 2.56.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 2/4, Barsa je dosla 5+ i 7+, kao i prateci NBA tiket. Barsa raspucana, steta sto sam odigrao sitnije. NHL je ponovo doneo kilavo vece. Capitalsi lako do trijumfa; plus u Dallasu, te dva ne bas ocekivana undera. Na kraju uzeh nesto sitno, zbog pratecih stvari, nadam se boljem vikendu.

 

 

Fudbal

 

Montevideo Wanderers-U. Sucre 3+

 

Aberdeen-Dundee w1

Derby-Leicester X2

 

Kvote, 1.86, 1.54.

Revans kvalifikacija za Copa Libertadores u Montevideu; gosti imaju 3-2, iz prvog meca. Leicester ima losu sezonu u prvenstvu, pa bi kup i CL, mogli biti dobar teren za vadjenje.

 

 

NBA

 

Indiana-Sacramento >207.5

 

Philadelphia-Houston >220.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Kada singliram NBA, ne dolazi, probam tiket, prodje. Nadam se dobrom odabiru veceras.

 

Prateci tiket, Cleveland H1(-11.5), New York H1(+4.5), Toronto >208.5, San Antonio H2(+8.5). Kvota 7.19.

 

Hokejaski tiket, Salzburg 5+, Sparta Prague 4+, Wolfsburg 4+, AK Bars w1, St. Petersburg 4+, CSKA w2, HV 71 w1, Lugano 5+, Biel 5+. Kvota 6.97.

Link to comment

Dve opklade i dva kiksa. Prvo odigram na Pao live protiv Zvezde negde u drugoj cetvrtini kad sam svratio u kladionicu po 3.5. Da sam mogao pratiti uzivo vidim da je bilo trenutaka kad sam lepo mogao da se odbranim. Isto i za Nadala, odigrao sam sinoc 3:1 tacan rez po 3.3. Gledam malpre sa zakasnjenjem i premotavanjem i gomila lepih trneutaka gde bih sigirno branio da Rafa gubi 4. set, na 5:4 npr ili 6:5, sve bile pauze izmedju gemova... I mislim tada, jebote nece valjda izgubiti set a ja ne branim. Kad eto... Za kladjenje treba vreme, jbga, ja ga nemam, pa bar da zakukam vama ovde :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...