Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pojedoh muda sebi. Prdim na tenis topiku od pocetka turnira kako ce Marej da ispadne i kako je kljakav, juce napisem da ce ga Misa dobiti... A proslo kolo sam odigrao bio na Kverija da uzima prvi set i mec, bas na sitno nisam imao na racunu kinte. I sinoc planirao da igram da Zverev uzima set, dva i 3.. al zaspim neplanirano u 11 sinoc i probudim se na sred prvog seta, dok sam se opasuljio, proso voz sto se tice dobrih kvota. I ovaj ga ladno dobije :( Nisam na kraju ni pogledao koje su kvote bile, bolje mi da ne znam, tek bih se smorio.

Link to comment

Pojedoh muda sebi. Prdim na tenis topiku od pocetka turnira kako ce Marej da ispadne i kako je kljakav, juce napisem da ce ga Misa dobiti... A proslo kolo sam odigrao bio na Kverija da uzima prvi set i mec, bas na sitno nisam imao na racunu kinte. I sinoc planirao da igram da Zverev uzima set, dva i 3.. al zaspim neplanirano u 11 sinoc i probudim se na sred prvog seta, dok sam se opasuljio, proso voz sto se tice dobrih kvota. I ovaj ga ladno dobije :( Nisam na kraju ni pogledao koje su kvote bile, bolje mi da ne znam, tek bih se smorio.

U jednom trenutku na Pinnacleu pre meca bilo 27.06 na Misu. Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Kvote na Steelerse (2.80) i GB (2.65) su previsoke.

New England je prilicno brljao protiv Texansa, tako da ne deluje da je bas neki ozbiljniji favorit. Po meni, sanse su bar 50-50 ("za" Steelerse  :D).  Doduse, Steelersi su prosli KC bez touchdowna, ali su ipak prosli.

Atlanta dobra, ali 2.65 na Rodgersa i Packerse vredi probati, makar egzibiciono na tiketu. Ja cu i jedno i drugo, pa ako ne dodju Steelersi nece, mi biti mnogo zao. -_- Sto se tice utakmice Atlanta - GB, voleo bi da prodju i jedni i drugi, ali to je vec za NFL temu.  :D

Edited by Nesh
Link to comment

Evo jedan dobitni, posto su ozvanicili kvotu 1 na Argentince (bilo 1:1, prekiid zbog nevremena u 41. minutu):

 

xaRdooM.png

 

Sve u svemu i nije lose ispalo, mozda bi ostali na 1:1.  :)

Edited by Nesh
Link to comment

Juče se nisam proslavio sa 3/7, pre svega zbog tenisa, prošao je i prateći NBA tiket.

 

Zbog problema sa netom, sažeto.

 

Arsenal-Burnley 2+

Monaco-Lorient 3+

 

Benfica-Tondela 3+

 

Pittsburgh-Boston 5+

 

Atlanta-Green Bay H2(+6.5)

 

Roma-Cagliari 3+

Eibar-Barcelona 2+

Chelsea-Hull 2+

 

Orlando-Golden State >219.5

 

Kvote, 1.55, 1.39, 1.43, 1.75, 1.59, 1.60.

Prve 4 stvari, čine kombo tiket.

 

NHL strelci, Crosby, Backes, Panarin, Tavares, Atkinson. Sistem 4/5.

 

Miks tiket, Islanders 5+, Chicago w1, Toronto>214.5, Denver>216.5. Kvota 4.77.

 

Fudbalski tiket, A.Madrid X2, PSV 3+, Fenerbahce 2+, Anderlecht 3+, Betis 2+, Toluca w1, Braga w1. Kvota 6.42.

 

Teniski tiket, Bryan/Bryan fix, Raonić fix, Nadal fix, Serena fix, Dimitrov fix. Kvota 2.54.

Link to comment

Mehelen i Barsa pobede 1:0. I sitnije po 2:0. Kvote 10, 7 i 7.5.. edit, dok ja otkucah i poslah padih tikete na Mehelenu, dali ga gosti. 

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 1/1, NFL 0/1, NBA 0/1. Fudbal sortiran ok, madasam i tu imao dosta srece na Arsenalu. Pittsburgh raspucan, u NHL delu. Kod NFL meceva sam previse mudrovao. Uplasila me visoka granica za over, te izabrah hendikep na Green Bay, smor. U NBA sektoru odabrah jedini par od 3, koji nije dosao. Kombo je pao na NFL paru. Prilicno los vikend, kako subota, tako i nedelja (petak korektan, ako i njega podvedemo ovde).

 

 

NHL

 

Washington-Carolina w1

 

Toronto-Calgary 5+

 

Kvote, 1.44, 1.38.

Fiks trend, Washington 9-1 (7, 0), Carolina 5-5 (4, 5). Capitalsi su kod kuce dominantni protiv Hurricanesa. Bilans pluseva, Toronto 8-2, Calgary 6/10.

 

NHL strelci, Kreider, Ovechkin, Matthews, Perry, Pavelski. Sistem 4/5.

 

 

NBA

 

Miami-Golden State >211.5

 

Milwaukee-Houston >217.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Standardni timovi za plus, nadam se boljem odabiru, u odnosu na prethodnih par dana.

 

Miks tiket, Salavat 5+, Dynamo Moscow w1, U. Sucre 2+, Deportivo Capiata 2+, Federer fix, Wawrinka >39.5. Kvota 7.61.

Link to comment

Miljenko, zelim ti jako da promasis tog nafiksanog Federera, iz opravdanih razloga :D

 

 

 

 

Odigrah sa drugom tiket preko mog racuna u Balkanu, nasli zajedno tri para, on stavio malo vise a ja malo manje i lozicemo se jako ako dodje do toga da Zverev odlucuje.

 

16216166_10210821838774375_612696504_n.j

 

Kad sam uplatio, skocilo na Venus na 2.01 ali dobro, ko je to mogao znati. Inace, kvota na Zvereva kad se igra regularno u Balkan betu ( preko dopune na uplatnom mestu) je 5.75 :D

 

 

 

Link to comment

Kad je covek u dobroj seriji, sme i da napadne zestoko :D Ovaj moj napravio hiljadu evra u par dana, ja par stotina u januaru dobar... sta nam tesko da bacimo neki dinar djavolu, a moze nekim cudom i da dodje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...