Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/1, NHL 2/4, tenis 2/2. Barsa jeste bila sumnjiva i takav je i bio rezultat, samo jedan gol, iz penala. Ocekivao sam bolji ucinak u NHL delu, barem 3/4. U Torontu prolaz nije dosao u pitanje, ali su strelci zakazali na Islanders-Stars, pomalo neverovatna 3 gola. Columbus-Ottawa je bio svojevrstan wild card mec; nije se posrecilo, 0-2. Washington raspucan protiv Bluesa. Tenis prolazi prilicno lako. Ponovo sam imao bolji ucinak u slabijoj grupi, sto definitivno nije dobra stvar.

 

 

Fudbal

 

Twente-Heracles 3+

 

Freiburg-Bayern 3+

 

Kvote, 1.65, 1.50.

Razmatrao sam 2+ kombinacije, zatim fiks i na kraju odlucih da je najjednostavnija varijanta najbolja, 3+ (uz 5+ i 7+ za sitan ulog).

 

 

NHL

 

Carolina-Pittsburgh 5+

 

Kvota 1.38.

Dok sam stigao da odigram, kvota je pala sa 1.43, na 1.38. Trend overa, Carolina 7/10, Pittsburgh 10/10.

 

NHL strelci, Backes, Panarin, Crosby, Pacioretty, McDavid. Sistem 4/5.

 

 

Tenis

 

Thiem fix

Serena fix

Raonic fix

Monfils fix

 

Kvota 1.91.

Prateci tiket, Lopez/Lopez fix, Cibulkova fix, Goffin fix, Herbert/Mahut fix, Kubot/Melo fix, Garcia-Mladenovic fix. Kvota 5.31.

 

Miks tiket, Toronto >209.5, Houston >231.5, Sacramento >196.5, Boston 5+. Kvota 6.55.

Link to comment

Po meni su sanse da dodje manje 51%, a takva je otprilike i kvota :D To ti je realno za izbegavanje, za ocekivati je da se neko oklizne u tih 12 gemova ali kad igra Karlovic nema pravila... ni slucajno za jaci ulog, po meni, nego eventualno na neki tiket i to je to.

Link to comment

Pokusao sam u onlajn Socceru da odigram tiket sa 3:2,2:3 dvoznakom na Dimitrova i Gaskea (posto nemaju igru na tacan broj setova - 5), medjutim ne dozvoljava mi da uplatim takav sistemski tiket iako ga uredno prepoznaje kao dve kombinacije, ali na poslednjoj potvrdi izbacuje gresku da ne mogu imati dve opklade na Dimitrova i/ili /Gaskea.  :isuse:

Link to comment

A Mocart izgleda poceo da izbacuje tipove na starom sajtu samo da bi se islo na novi :D Tako je u tenisu, za najveci broj igara nema kvota na starom sajtu, ali ima na novom. Carevi.

Edited by Malvo
Link to comment

Saznacemo uskoro, ali nista mi tu nije za igru -_-

Sta cemo danas digramo. Jedino sto mi pada na pamet je 1 na Andjelku ali treba naci jos nesto.

Edited by Cash
Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/1, tenis 1/1. Fudbal onako. Twente je rano poveo i ostaje 1-0 do kraja, neverovatno. Bayern talicno dolazi 3+, u 91. minutu. NHL je doneo lep over. Teniski tiket je ponovo prosao bez vecih problema. Bilans 3/4 je uvek prihvatljiv.

 

 

Fudbal

 

AZ Alkmaar-Sparta R. 3+

 

Milan-Napoli 3+

 

Man City-Tottenham 3+

 

Kvote, 1.53, 1.93, 1.88.

Zakasnih za Real, vidim da je 2-1 trenutno. AZ mi deluje prilicno verovatno, mada su Holandjani uglavnom uzas za golove. Milan i Napoli sam morao probati, kao i Man City i Tottenham.

Prve dve stvari su deo kombo tiketa.

 

Prateci tiket, Olympiakos P/K1, Leipzig P/K1, Villarreal 1X, Feyenoord P/K1, Bordeaux 1X, Sporting w2. Kvota 3.68.

 

 

NHL

 

Dallas-Washington 5+

 

San Jose-Colorado 5+

 

Kvote, 1.47, 1.55.

Trend 5+ overa, Dallas 7/10, Washington 8/10, San Jose 7/10, Colorado 8/10. Dobar trend kada je o plusu rec, na ova dva meca.

Prvi par je u jacoj grupi, drugi u slabijoj.

 

Propratni tiket, Winnipeg 5+, Columbus w1, Montreal w1, Toronto 5+. Kvota 3.98.

 

NHL strelci, Atkinson, Matthews, Seguin, Ovechkin, Couture. Sistem 4/5.

 

 

Tenis

 

Murray 3-0

Wawrinka fix

 

Muguruza fix

Kerber fix

 

Kvote, 1.43, 1.55.

Muski dabl je odigran jace.

 

NBA tiket, Boston >213.5, Houston >210.5, Denver >215.5. Kvota 4.10.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...