Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

18, ako dobro vidim, no to je lutrija skroz, mada su kvote uglavnom male.

Ma jasno, ali koliko cesto ti prodje tiket sa 10+ parova pa sve i da je svaka kvota 1.02? :)

Link to comment

Sto popizdeh, jurih Zvereva po 5.5 kod 0:2 i brejk lopti, ali na nasim kladionicama nije moguce hvatati live u sred gema jer duze traje potvrda tiketa od pauze izmedju poena.. I onda pade kvota na 3.8 dok sam uspeo da odigram pa sam prepolovio planiranu uplatu. I evo ga vraca se Zverev. edit. i dobi Zverev 5 gemova u nizu. Sad kvota 5 za branjenje..ed2. i brejk odmah u petom. Bas mi krivo sto mi ovo promace, a znao sam da ce se mali vratiti.

Edited by Timmy
Link to comment

Onaj smrdljivko Coric mi sjebao bas lep plus,trebalo mi da uzme jos jedan set i ukenjao se iako je retard Dolgopolov prethodno ispustio 100 mec lopti sto ovaj nije mogao da iskoristi,a imao je servu u TB za taj set.Najbolji su mi oni koji ga svrstavaju u buducu tenisku nadu a evidentno je da je mali teska sisa. 

Link to comment

Mog druga je ispostovao Coric za 39+ gemova, vratio se sa 2:5 u cetvrtom, ali bolje da je pao i to jer je promasio Drejmonda Grina za pola kosa za bas dosta para.

 

 

 

16111966_1220358528020068_20892503_n.png

 

Bas bas sranje.

 

 

 

Link to comment

Karlovic se jedva izvukao.Vredelo bi probati na onog Vitingtona protiv njega u iducem kolu,domaci je igrac,mladji i odmorniji Kad se setim kako je Izner kao posran izasao na teren nakon onog meca sa Mauom,u kom mi je ruku na srce,doneo prolaz nakon trodnevnog nerviranja...

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 3/4, NBA 0/1, tenis 1/1. Na fudbalu sam se izglupirao. Prvo sam razmatrao Torino-Milan 3+, zatim 2+ plus Bragu 2+ i na kraju odigrah desetu stvar, koja je naravno pala. NHL je isao metiljavo, te moram biti prezadovoljan 3/4 bilansom. Buffalo daje gol 10 sekundi pre kraja, za prolaz. Boston je neocekivano porazen protiv Islandersa, na zalost bez datog gola, 0-4, neverovatno. Pittsburgh-Washington, ocekivana goleada. Sharksi primaju gol, na par minuta pre kraja, kada sam vec digao ruke od overa, pri njihovom 4-0 vodjstvu. NBA kilavo. Cleveland jedino uz pomoc sudija, moze da dobije Golden State; falilo je par poena za plus. Tenis je za promenu prosao, mada to vise definitivno nije moj fah (ranije sam imao Sharapovu i Azarenku, under, kao sigurice, sada nema nicega sigurnog za gemove). Kombo je pao na jednom paru, no ne mogu se buniti previse. Minimalan minus na kraju, zadovoljan sam bilansom, nakon dva startna promasaja.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Dallas 5+

 

Toronto-Buffalo 5+

 

Colorado-Chicago w2

 

Kvote, 1.43, 1.47, 1.57.

5+ trend, NY Rangers 10/10, Dallas 8/10, Toronto 8/10, Buffalo 9/10. Sudar timova koji se nalaze u odlicnim plus serijama. Fiks bilans, Colorado 2-8 (0, 8), Chicago 5-5 (3, 5). Colorado je tim sa najmanje bodova u ligi trenutno (tesko ce se i pomeriti odatle) i ovo je dobra prilika za Blackhawkse, da prekinu mini seriju poraza (2).

 

 

NHL strelci, Seguin, Matthews, Tarasenko, Gaudreau, Panarin. Sistem 4/5.

 

 

Tenis

 

Kerber fix

Federer fix

Wawrinka fix

Murray 3-0

 

Kvota 1.73.

Najpre sam hteo i Federera odigrati 3-0, ali na kraju probah oprezniju varijantu, sa i dalje dobrom ukupnom kvotom.

 

Prateci tiket, Nishikori fix, Isner 10+ 1. set, Berdych fix, Kuznetsova fix, Jankovic >20.5, Sock 9+ 1. set, Bouchard fix, Cirstea >19.5, Querrey 9+ 1. set, Cilic fix, Kyrgios fix, Muguruza fix, Tomic fix. Kvota 11.65.

 

Fudbalski tiket, Wimbledon P/K1, Barnsley 2+, Crystal Palace P/K1, Ipswich X2, Oostende 3+, Inter 2+. Kvota 5.90.

 

Miks tiket, St. Louis w1, Calgary 5+, Columbus w1, Houston >216.5. Kvota 5.68.

Link to comment

NHL 3/3, tenis 1/1, prosao je i kombo tiket. Rangersi i Toronto su doneli rutinske pluseve. Chicago je vodio posle prve trecine, gubio posle druge, te dobio 6-4 na kraju. Tenis je prosao izuzetno lako, Murray je cekan za kombo, bez zivciranja. Odlican dan, prijatno iznenadjenje.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Celta 3+

 

Plymouth-Liverpool P/K2

Benfica-Leixoes 3+

 

Kvote, 1.31, 1.50.

Obicno mec sa ovakvom kvotom vezem sa necim, no Reala ipak singlirah. Procitah da izvode prilicno jaku postavu. Liverpool je odigrao kilav prvi mec, a ne vidim razlog, zasto ne bi izbacili nizerazrednog protivnika. Benfica takodje igra kup, te i tu ocekujem njihovu laku pobedu. 

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Arizona 5+

 

Kvota 1.50.

Over trend, Winnipeg 8/10, Arizona 5/10. Jetsi su jedan od boljih timova za plus. Mada je Pittsburgh uvek pogodan za over, njihovo gostovanje u Montrealu mi ne deluje privlacno za igru (bar ne u singlu).

Slabija grupa.

 

NHL strelci, Pacioretty, Crosby, Marchand, McDavid, Pavelski. Sistem 4/5.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Toronto >207.5

 

Kvota 1.60.

Philadelphia je u dosta boljoj formi, u odnosu na start sezone, dok Toronto i daje i prima gomilu poena. Ne preterano visoka granica, donosi prilicno izgledan tip. Rocketsi i Warriorsi imaju izuzetno visoke granice, te je to stavljeno na prateci tiket.

Jaca grupa.

 

 

Tenis

 

Bautista-Agut fix

Djokovic 3-0

Nadal fix

 

Ferrer fix

Thiem fix

 

Kvote, 1.41, 1.50.

Djokovic je fino otvorio turnir, pa bi ovo trebao biti lak mec za njega. Ostalo je manje-vise jasno.

Potonji tiket je u slabijoj grupi.

 

Prateci tiket, Herbert/Mahut fix, Pliskova fix, Konta fix, Kubot/Melo fix, Cibulkova fix, Vesnina fix, Raonic fix, Zverev fix, Monfils fix, Bacsinszky fix, Serena fix, Radwanska fix. Kvota 7.60.

 

Miks tiket, Houston >219.5, Golden State >222.5, Pittsburgh 5+. Kvota 3.66.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 1/1, NBA 0/1, tenis 1/2, Benfica je dosla 5+ i 7+. Na fudbalu oba prolaza; lak na dablu, te srecan na Realu, posto je Celta dala 2 gola. U NHL sektoru su svi mecevi otisli u 5+ over, pa tako i mec u Winnipegu. NBA razocaravajuce. Svejedno bih pao, bilo sta da sam odigrao, minus vece. Tenis onako. Djokovic je "prodao, protiv "pokojnog" Istomina; ne samo da nije prosao hendikep, vec je porazen na kraju. Ferrer i Thiem opravdase poverenje. Manji minus na kraju; nikada nije dobro, kada slabija grupa dodje bolje od jace.

 

 

Fudbal

 

Real Sociedad-Barcelona 3+

 

Kvota 1.54.

Zanimljiv mec u najavi, u kupu Spanije, te probah golove, ali je ovo ipak stavljeno u slabiju grupu.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Dallas 5+

 

Toronto-NY Rangers 5+

 

Columbus-Ottawa 5+

 

St. Louis-Washington 5+

 

Kvote, 1.43, 1.36, 1.60, 1.60.

Trend 5+ overa, NY Islanders 6/10, Dallas 8/10, Toronto 8/10, NY Rangers 10/10, Columbus 7/10, Ottawa 6/10, St. Louis 7/10, Washington 8/10. Dosta potencijalno interesantnih utakmica za golove veceras, nadam se da ce se to pokazati i na ledu.

Ovi singlovi cine kombo tiket.

 

NHL strelci, Seguin, Atkinson, Matthews, Tarasenko, Ovechkin. Sistem 4/5.

 

 

Tenis

 

Kerber fix

Wawrinka fix

Murray 3-0

 

Federer fix

 

Kvote, 2.12, 1.55.

Neocekivano dobra kvota na Murraya u hendikepu (visa nego na netu), pa to uklopih u prvi tiket. Federer igra protiv starog rivala, koga je tri puta dobijao na AO.

Slabija grupa, za oba tiketa.

 

Prateci tiket, Bopanna/Cuevas fix, Bouchard fix, Hlavackova/Peng fix, Tsonga fix, Makarova/ Vesnina fix, Venus fix, Nishikori fix, Muguruza fix. Kvota 7.71.

 

Miks tiket, Minnesota w1, San Jose 5+, San Antonio >216.5, LA Clippers >200.5. Kvota 5.08.

 

 

 

Link to comment

Ovih 1.36 su iz Meridiana, Mozzart 1.32. Potonji su dali kilavih 1.65 za 6+, čisto da se ograde na vreme, mada su 6+ overi "mrtvi" već par sezona.

Ali 1.20 jebote ovakva nizka kvota jos nije vidjena na Nhl.

Link to comment

Kao sto su u Mozzartu dali 1.24 na viner na Minnesotu danas. Ne postoji toliko siguran NHL mec, za takvu kvotu. Svaki tim ima bar nekog ekstra igraca, o golmanima da ne govorim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...