Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

NHL 2/3, NBA 1/1. Washington je ponizio Chicago, u 6-0 trijumfu. Rangersi porazeni od Toronta, kod kuce, no golova nije manjkalo. Gol je falio u Tampi, gde je Columbus otvorio novi pobednicki niz. U NBA delu smo imali novi plus na Rocketsima. Ok 3/4 bilans, ne bih se bunio da ima vise ovakvih dana.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Las Palmas 3+

Benfica-Boavista 2+

 

Kvota 1.40.

Nisam previse mudrovao na fudbalu danas. Las Palmas igra dobro, pa ocekujem lep mec izmedju njih i Barse i naravno glove. Benfica je uvek veliki favorit, na svom terenu.

 

Prateci tiket, PSG w2, Chelsea w2, A. Madrid P/K1, PSV 3+, Inter 2+, Valdivia 2+. Kvota 3.24.

 

 

NHL

 

Detroit-Pittsburgh 5+

 

Dallas-Minnesota 5+

 

Edmonton-Calgary 5+

 

Kvote, 1.43, 1.50, 1.50.

Trend 5+ overa, Detroit 7/10, Pittsburgh 9/10, Dallas 6/10, Minnesota 7/10, Edmonton 4/10, Calgary 6/10. Par zanimljivih meceva za golove veceras; prva dva para su zavrsila na kombo tiketu. 

 

NHL strelci, Marchand, Crosby, Atkinson, Pacioretty, Matthews, Seguin, McDavid, Carter, Pavelski. Kvota 5953, 50.

 

 

NFL

 

Atlanta-Seattle >51.5

 

New England-Houston H1(-15.5)

 

Kvote, 1.85, 1.85.

Interesantan duel u Atlanti, lici na mec gde ce pasti dosta poena, posto Atlanta ume da igra samo na TD vise. Patriotsi tesko mogu zakazati i pitanje je samo sa koliko ce razlike dobiti, no posto je hendikep visok, ovo je zavrsilo u slabijoj grupi.

 

Miks tiket, Boston w1, Columbus X2, NY Islanders 5+, Toronto 5+. Kvota 5.50.

 

 

 

 

Link to comment

Uzmem pare na Englezima u cetiri, profit od njih prosledim na Norveska -4.5.

 

Sam kraj utakmice. Cetiri razlike. Norvezani imaju napad, ostalo izmedju minut i dva. I krecu oni u napad i njihov bek onako nonsalantno na centru proba da doda loptu, Rus presece i smanji na tri :D Kasnije se zavrsi tacno cetiri razlike. Smecari prvo stave tip kao dobitan, ja se poradujem da nisam slucajno uhvatio na -3.5 u njihovim besomucnim promenama kvote i hendikepa na svako dodavanje, rifresujem, a ono samo smo se salili.

 

Inace, ako se neko seca onog sto sam pricao da mi sat vremena tiket bio na verifikaciji... Trazio sam bio neki mejl i naletim na njihov neprocitan u vezi sa mojom prituzbom na tu situaciju, i tamo ladno pise da to nije moguce i da je tiket na verifikaciji samo minut, te da sam ja nesto lose video :D Znaci izbacili me u trenutku iz takta posle koliko vremena. Lose sam video na kompu, na telefonu i daltonista sam i ne prepoznajem boje, pa lose vidim.

Edited by Malvo
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 2/3, NFL 2/2, prodje ponovo kombo tiket. Preskocih Engleze na fudbalu, ispostavilo se bez razloga, no bitno je da su Barsa i Benfica prosli lagano (potonji su isli cak u 6+). NHL fino. Pittsburgh i Dallas su doneli ocekivane goleade. Cekah za kombo tiket peti gol u Dallasu, i to prolazi vec na kraju prve trecine. NFL idealno. Puno srece u zavrsnici u Atlanti, dva TD, u zavrsna 4 minuta meca, za prolaz overa. Patriotsi su se neocekivano dugo mucili, ali nekako probise hendikep. Lep prolaz kombo miksa, dobar plus i sa jednim promasajem.

 

 

Fudbal

 

Sevilla-Real Madrid 3+

 

Napoli-Pescara 3+

Everton-Man City 2+

 

Marseille-Monaco 3+

 

Kvote, 1.46, 1.55, 1.81.

Nakon dva sudara u kupu, Sevilla i Real Madrid imaju novi duel veceras, gde ce gosti imati najbolji raspolozivi sastav, pa golova ne bi trebalo da fali. Napoli je veliki favorit, dok Man City ne uliva preterano poverenje, pa mi 2+ deluje odgovarajuce. Marseille i Monaco igraju derbi mec, gde se uzdam u efikasnost gostujuce ekipe.

Samo prvi tiket je stavljen u jacu grupu.

 

Prateci tiket, Valencia w1, Feyenoord P/K2, Cagliari 2+, Roma w2, Sassuolo 2+, Lyon w2, Fenerbahce 3+, Porto P/K1. Kvota 6.32.

 

 

NHL

 

Washington-Philadelphia 5+

 

Kvota 1.60.

Trend pluseva, Washington 7/10, Philadelphia 7/10. Razmatrao sam i fiks ovde, no 8 vezanih pobeda Capitalsa, su me prelomili na stranu overa.

Jaca grupa i za ovaj mec.

 

 

NBA

 

Sacramento-Oklahoma >206.5

 

Kvota 1.60.

Ocekivao sam dosta visu granicu ovde, pa je ovo bilo neizbezno za probati.

Stavljeno na kombo tiket.

 

Propratni tiket, Dallas >191.5, Houston >226.5, LA Lakers >208.5. Kvota 4.10.

 

 

NFL

 

Dallas-Green Bay >51.5

 

Kvota 1.80.

Pre jucerasnjih utakmica, ovo je delovalo kao najsigurniji par ove NFL runde. Videcemo da li ce dobar trend biti nastavljen.

Jaca grupa.

 

 

Tenis

 

Nishikori fix

Muguruza fix

Halep fix

Murray 3-0

Kerber fix

Federer fix

 

Kvota 1.98.

Retko igram tenis, mada ispratim GS turnire, po inerciji.

Slabija grupa.

 

Manji teniski tiket, Almagro >38.5, Mahut 9+ 1. set, Querrey fix, Zverev fix, Berdych fix, Cilic fix, Svitolina fix, Johnson 9+ 1. set, Tsonga 3-0, Sock 9+ 1. set, Kyrgios fix, Wawrinka 3-0. Kvota 9.87.

Link to comment

Live Real Sevilja, 28min, prvo2+ @6 i neka igra prvo2+&4+ @8. Ako ne padne uskoro prvi igracu i prvo1+, blizi se kvota dvojci. Edit u 32.min prvo 2+ @10 i prvo1+ @2.3

Edited by Timmy
Link to comment

Da. Prodjose oba slabija fudbalska tiketa, a glavni corak (bar za sada). Monaco vodi 3-1, na poluvremenu, ne bi bilo lose da uleti 5+ i 7+ (5.5, odnosno 27 kvota).

Link to comment

Fudbal 3/3, NHL 1/1, NBA 1/1, NFL 1/1, tenis 0/1, izasao je novi kombo tiket, Monaco je dosao 5+. Na fudbalu dosta srece juce. Napoli je kasno postigao treci gol, dok je Monaco prosao do poluvremena. Od Reala sam se oprostio, no Sevilla okrece mec, golom u 92. minutu. Washington je igrao nemust mec, tokom prva dva perioda, a onda je usledila kanonada pocetkom trece trecine. U NBA sektoru, novi rutinski over. NFL vikend bez promasaja, lagani over na Dallas-Green Bay. Tenis je ocekivano kilavo dosao, vidim da nece izlaziti iz slabije grupe. Ponovo je kombo prosao lako na kraju, za odlican plus.

 

 

Fudbal

 

Ivory Coast-Togo 2+

Torino-Milan 2+

 

Kvota 1.70.

Obicno su CAF mecevi nezahvalni za igru, no do sada je sve doslo makar 2+, pa ne vidim razlog da se to ne desi i ovde. Duel Torina i Milana sam imao u planu od starta kola, no na kraju ne odigrah 3+, vec 2+.

Slabija grupa.

 

 

NHL

 

Boston-NY Islanders 5+

 

Buffalo-Dallas 5+

 

San Jose-Winnipeg 5+

 

Pittsburgh-Washington 5+

 

Kvote, 1.50, 1.47, 1.60, 1.47.

Trend 5+ overa, Boston 6/10, Islanders 7/10, Buffalo 9/10, Dallas 7/10, San Jose 5/10, Winnipeg 7/10, Pittsburgh 10/10, Washington 7/10. Islandersi mozda nemaju dobar odnos pobeda i poraza, no plusevi im nisu strani. Boston je sve bolji u ofanzivi. Buffalo i Dallas su u finim plus serijama. Sharksi i Jetsi imaju fin trend overa, kada su prvopomenuti domacini. Pittsburgh je cele sezone, top over igra, a konacno se probudio i mocan napad Capitalsa.

Svi parovi su otisli na kombo tiket.

 

NHL strelci, Marchand, Seguin, Carter, Pavelski, Ovechkin. Kvota 135.24.

 

 

NBA

 

Golden State-Cleveland >220.5

 

Kvota 1.60.

Trenutno najveci derbi u NBA; granica jeste visoka, pa je ovaj par smesten u grupu sa manjom uplatom.

 

 

Tenis

 

Raonic fix

Goffin fix

Nadal fix

Thiem fix

Bautista-Agut fix

Ferrer fix

Djokovic fix

 

Kvota 1.83.

I ovaj GS turnir nije poceo sjajno, pa se ni danas nisam zaletao; slabija grupa.

 

Prateci tiket, Kohlschreiber fix, Zverev 9+ 1. set, Makarova fix, Garcia 8+ 1. set, Osaka 8+ 1. set, Pliskova fix, Safarova fix, Serena fix, Cornet 9- 1. set, Edmund 9+ 1. set, Cibulkova fix, Dolgopolov 9+ 1. set, Gasquet 10- 1. set, Karlovic 10+ 1. set, Muller 9+ 1. set, Lopez 9+ 1. set, Monfils fix, Petkovic fix. Kvota 27.37.

 

Miks tiket, Portland >214.5, LA Clippers >207.5, Tampa 5+, Edmonton 5+. Kvota 6.35.

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...