Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, NHL 1/2 (Washington kvota 1), NBA 2/3. Nisam ocekivao previse od Arsenala, kad ono 6 komada. Steta sto nije bilo vremena za 7+. NHL je mogao bolje. Rangersi razocarase skroz, glatko porazeni od Sabresa kod kuce, 1-4. Washington se vratio, sa 3 gola u trecem periodu, dovoljno za povracaj. Rutinski over u Tampi, prolaz posle druge trecine. NBA ok. Denver je doneo ocekivani plus; San Antonio je trijumfovao iznenadjujuce lako; Memphis neocekivano glatko porazen protiv Lakersa. Bilans oko nule na kraju, sigurno je moglo bolje (kombo pao na Rangersima). 

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Sevilla 3+

 

Tottenham-Chelsea 3+

 

Kvote, 1.47, 1.93.

Real Madrid i Sevilla igraju prvi mec sesnaestine finala kupa. Njihovi mecevi su redovno efikasni, te ih probah i danas. Na White Hart Lane se igra zanimljiv, no za golove sumnjiv duel, nesto sto se mora probati.

Drugi par je stavljen u slabiju grupu.

 

 

NHL

 

Calgary-Colorado 5+

 

Vancouver-Arizona 5+

 

Kvote, 1.50, 1.60.

5+ trend, Calgary 8/10, Colorado 7/10, Vancouver 7/10, Arizona 9/10. Svi timovi imaju dobar over trend, a i tradicija duela je na strani overa.

Oba para su deo kombo tiketa.

 

 

NBA

 

Golden State-Portland H1((-12.5)

 

Kvota 1.65. 

Lillard je van postave vec cetiri meca i verovatno ce biti aut i veceras, tako da je ubedljiva pobeda Warriorsa realnost.

Ova utakmica je stavljena u jacu grupu.

 

Miks tiket, Dallas 5+, NY Rangers w2, Oklahoma >203.5, Cleveland w1. Kvota 6.41.

Edited by Miljenko
Link to comment

igrao singlove na nba

u poslednjem trenutku izbacio kantera i gibsona vise  :isuse:

ali sam odigrao batlera, andetokumba, rozea,volkera vise  :frust:

 

nisam smeo ni cikago, nego ga stavio u hendikempu na kombo

Edited by pbg12345
Link to comment

Kakav tiket mi je pokazo 1 sto radi samnom. Čovek je umalo iz 4 evra napravio 11000 evra i padne samo na italijansku kosarku. Lik igrao čistu 1 i zavrsilo se 80-80. Koje sranjee :(

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/2, NBA 0/1. Fudbal polovicno, Pozitivno je sto je prosao jaci singl, mada sam bio ubedjen da ce i drugi par doci, nakon sto je Tottenham brzo poveo 2-0 (Chelsea prevara). NHL ne biram najbolje. Calgary srecno ide u 5+; Vancouver samo 3-0. NBA je razocarao; samo 8 razlike za Golden State, u utakmici gde sam ocekivao rutinskih 20-30 poena razlike (120-90 recimo), posto Lillard nije igrao. Ni januar nije krenuo dobro. Prilicno losi rezultati, iz dana u dan.

 

 

Fudbal

 

A. Bilbao-Barcelona 3+

 

Kvota 1.61.

Barsa je kompletna, samo je pitanje koji ce sastav izaci na teren. Probah golove, ali je par ostao van kombo tiketa.

 

 

NHL

 

Chicago-Buffalo w1

 

St. Louis-Carolina w1

 

Washington-Columbus 5+

 

Kvote, 1.42, 1.57, 1.65.

Fiks trend, Chicago 5-5 (5, 4), Buffalo 4-6 (3, 4), St. Louis 4-6 (3, 5), Carolina 5-5 (3, 4). Chicago ima jedan trijumf, na poslednjih 6 utakmica, dok su me Sabresi oborili proiv Rangersa i vreme je da budu porazeni. Chicago je dobio prethodnih 9 duela, protiv vecerasnjeg rivala. Obe ekipe igraju promenljivo, no kvalitet je na strani Bluesa i odigrah na njih. Trend 5+ overa, Washington 5/10, Columbus 6/10. Columbus veceras pokusava da ostvari rekordnu 17. uzastopnu pobedu. Protivnik je jedan od top timova i ne vidim razlog da ne bude golova, tim pre sto su oba napada u dobroj formi.

Sve tri utakmice su otisle na kombo tiket.

 

 

NBA

 

Houston-Oklahoma >220.5

 

Dallas-Phoenix >200.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Tesko je generalno naci verovatniji over par, od duela Rocketsa i Thundera. Za Dallas-Phoenix je granica prilicno niska, te probah i to. Potonja utakmica je deo slabije grupe.

 

Miks tiket, San Antonio H2(-4.5), Boston w1, Tampa 5+, San Jose 5+. Kvota 7.15.

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/2 (uz jednu kvotu 1), NBA 1/2. Nisam bio ubedjen u Barsu, no oni lako odose u 3+. NHL jos jedno kilavo vece. Chicago je jedva otisao u OT, za povracaj. St. Louis pak to nije uspeo, 2-4; egal utakmica, 2-2 nakon dva perioda. Washington je prekinuo rekordni niz Columbusa, sa potrebnih 5 komada. NBA korektno, jaci singl prosao, slabiji pao. Nista od kombo tiketa, nadam se boljim rezultatima tokom vikenda.

 

 

Fudbal

 

Monaco-Ajaccio 3+

 

West Ham-Man City 3+

 

Kvote, 1.41, 1.52.

Monaco igra mec kupa, tim koji je izuzetno efikasan ove sezone. Englezi takodje igra kup duel, FA ovog puta. 

Prvi singl odigrah jace, City opreznije.

 

 

NHL

 

Colorado-NY Islanders 5+

 

Kvota 1.50.

Trend 5+ overa, Colorado 7/10, NY Islanders 9/10. Najzanimljiviji mec za golove danas, ogranicih malo broj utakmica.

 

 

 

NBA

 

Orlando-Houston >218.5

 

Golden State-Memphis >210.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Rocketsi i Warriorsi, moji uobicajeni over timovi.

Oba para su deo kombo tiketa.

 

Miks tiket, Minnesota >206.5, Boston H1(-9.5), Chicago w1, Vancouver 5+. Kvota 6.40.

 

Hokejaski tiket, KAC w1, Sparta Prague 5+, Eisbaren 5+, Kosice w2, Fribourg 5+, Frolunda w2. Kvota 7.64.

 

Danas odigrah nesto jace nego obicno, mislim da je vreme za jedno dobro vece.

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 0/1, NBA 1/2. Fudbal idealno. Pomalo neocekivana gomila golova, na West Ham-Man City, dok Monaco daje koliko je trebalo. NHL je razocarao, samo 2 gola u Denveru. NBA polovicno. Golden State rutinski over; revija promasaja na Orlando-Houston (bar nije bilo blizu granice). Tja, lepo je krenulo, a onda je nocni deo dosao ocajno. Ovih dana je skoro nemoguce zavrsiti u plusu.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Granada 3+

Man Utd-Reading 1X&2+

 

Preston-Arsenal w2

Napoli-Sampdoria 2+

PSG-Bastia 2+

 

Kvote, 1.36, 1.37.

Danas nisam previse eksperimentisao na fudbalu, dva ziher tiketa; potrebno mi je par sigurnih prolaza, nakon slabog dosadasnjeg dela nedelje. Vidim da je Real vec prosao, 3-0.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket 1, Southampton X2, Newcastle 2+, Crystal Palace X2, Brentford 2+, Brighton P/K1, Huddersfield 2+, Bournemouth w2, Watford 2+, Bradford 2+, Sheffield Utd w2, Crewe 2+, Forest Green w2, Peterhead 2+, Annan 3+. Kvota 39.98.

 

Prateci tiket 2, Southampton P/KX, Luton P/KX, Blackpool P/KX, Everton P/KX, Swansea P/KX, Sunderland P/KX, Sheffield Utd P/KX, Morecambe P/KX, Grimsby P/KX, Braintree P/KX, Gateshead P/KX. Kvota 486.55.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Tampa 5+

 

Florida-Boston w2

 

Ottawa-Washington 5+

 

St. Louis-Dallas 5+

 

Calgary-Vancouver 5+

 

Kvote, 1.50, 1.82, 1.60, 1.50, 1.60.

Trend 5+ overa, Philadelphia 4/10, Tampa 6/10, Ottawa 6/10, Washington 5/10, St. Louis 7/10, Dallas 4/10, Calgary 9/10, Vancouver 6/10. Philadelphia i Tampa retko zakazu sa golovima, u medjusobnim duelima. Za Washington imam neki predosecaj za golove; St. Louis i Dallas imaju finu over tradiciju; dok Calgary i Vancouver deluju kao sigurica po statistici (mozda i previse sigurno). Fiks trend, Florida 4-6 (3, 2), Boston 4-6 (4, 5). Bruinsi retko imaju problema protiv Panthersa, a i kvota je vise nego dobra.

Samo prvi par je stavljen na kombo tiket, ostalo slabije.

 

NHL strelci, Laine, Carter, Marchand i Ovechkin, Gaudreau, Pavelski i Matthews, Tavares, Tarasenko. Tri sistema 2/3 i spojen tiket (ukupna kvota 7285.16).

 

 

NBA

 

Oklahoma-Denver >214.5.

 

Kvota 1.60.

Ovaj plus deluje kao potpuno sigurna stvar, pa ga smestih u grupu jacih tiketa.

 

Miks tiket, San Antonio H1(-8.5), Winnipeg 5+, NY Islanders 5+, San Jose w1. Kvota 5.27.

Edited by Miljenko
Link to comment

Real ostade na 5-0, nista od bonus tiketa. Ocekivao sam laganih 7+, nakon petog gola, u 58. minutu (ili bar 6+). Bar ce glavni tiket proci lako.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 3/5, NBA 1/1, prodje kombo tiket, te jedan nekompletan sistem NHL strelaca (nikako da se nakanim da singliram, sinoc sam opet pogodio 4/9). Fudbal fino. Jesu bile sigurice u pitanju, no svejedno je dobro. Real i Man Utd dolaze lagano. Arsenal i Napoli se namucise (potonji su me dugo nervirali), ali je i drugi tiket nekako prosao, uz PSG koji je lako dao 2 gola. NHL solidno. Philadelphia-Tampa prolaze bez problema. Washington i Calgary zakazase sa golovima, ali su zato Boston u fiksu i St. Louis 5+ dosli rutinski. U NBA delu sam cekao Oklahomu, za kombo tiket i ni tu nije bilo nerviranja. Fin dan i korektan plus, uprkos tome sto sam imao 2 promasaja.

 

 

Fudbal

 

Chelsea-Peterborough 3+

Tottenham-Aston Villa 2+

 

Milan-Cagliari 3+

 

Villarreal-Barcelona 3+

 

Kvote, 1.45, 1.57, 1.62.

Vidim da je Liverpool srecno izbegnut, posto je i dalje 0-0; nadam se da Chelsea nece nastaviti u istom stilu. Tottenham opreznije, u 2+ varijanti. Cagliari i daje i prima dosta golova, pa verujem da ce i mec u Milanu biti efikasan. Probah i Barsu, no to je zavrsilo u slabijoj grupi.

Prva dva tiketa su deo kombo miksa.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Tampa 5+

 

Kvota 1.47.

Trend 5+ overa, Pittsburgh 8/10, Tampa 6/10. Sampion retko zakaze sa golovima i mada Tampi fali par igraca, rec je uglavnom o defanzivcima, sto moze dodatno pogodovati overu.

Ovaj par je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Columbus w1, Chicago w1, Anaheim w1. Kvota 4.11.

 

 

NBA

 

Sacramento-Golden State >217.5

 

Toronto-Houston >219.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Golden State i Houston redovno pratim overima, pa je takav slucaj i veceras. 

Warriorsi su odigrani jace, potonji par je deo slabije grupe.

 

 

NFL

 

Green Bay-NY Giants >44.5

 

Kvota 1.90.

Malo je falilo da prvi put, od kada pratim NFL, ne odigram nista, tokom wild card vikenda (nezgodni parovi), no probah ipak poene na Green Bay, ali u opreznijoj varijanti.

 

Miks tiket, Celta w1, Juventus P/K1, Lyon 2+, Sporting P/K1, Sparta Prague 5+, Bern w1, Davos 5+, Zurich w1, Kosice w1, KAC 5+. Kvota 9.31.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kakvi ruzni fudbalski rezultati danas, cim pojacah uplatu. :dry:  Slucajno izbegoh Liverpool i Sassuolo (obe 0-0). Prvi tiket jedva prolazi, a onda samo jedan gol u Milanu (ocekivao sam 4-5, rutinski). Sada i Barsa 0-0 poluvreme. Villarreal lepo igra, ali im ne vredi, kada ne znaju da daju gol (promasili dve "mrtve" sanse, u prvih 10 minuta meca).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...