Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

TGVB0Xw.png

 

Lester je kilav u gostima, al' im dajem toliko kredita da nece izgubiti kod Boroa.

WBA igra dobro i ovo mi je odlicna kvota na njih protiv Hala.

Liverpul jeste favorit kod Sanderlenda, ali cenim da mogu da prime jedan pocasni.

I Vest Hem i Junajted su u dobroj formi, remi je vise nego moguc, kao i kod Fulama i Brajtona.

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/1, NFL 1/2, NBA 0/1. Na fudbalu je jaci singl pao, a slabiji prosao. Arsenal je promasio par dobrih sansi za treci gol; Tottenham lagano do 3+. Delovalo je da u NHL delu, sledi neminovan pad, nakon samo jednog gola, posle prva dva perioda, ali je usledila kanonada, u trecoj trecini. NFL polovicno. Rutinski over u Atlanti; Seattle potvrdjuje jos jednom, da je izuzetno glup za igranje na hendikep, dobili su slabi San Francisco sa samo 2 razlike. San Antonio je porazen u produzetku, te moja dilema, Arsenal ili oni, i nije bila bitna. Cekah San Antonio za manji, odnosno Seattle za veci plus i ne dodje nista od toga. Dosta glupih rezultata, eventualno sam mogao probati Green Bay, no plasio sam se da li ce se truditi, ako budu obezbedili prolaz.

 

 

Fudbal

 

Man City-Burnley 3+

 

West Ham-Man Utd 3+

 

Kvote, 1.44, 1.72.

Vidim da je City krenuo jako, 0-0 i crveni karton. :isuse:  Englezi ponovo postaju uzasni za igru. Probah ove moje kilavce, no to bez zaletanja.

Prvi singl je stavljen na kombo tiket.

 

 

NHL

 

St. Louis-Chicago w2

 

Kvota 2.00.

Fiks trend, St. Louis 4-6 (3, 5), Chicago 6-4 (6, 3). Blackhawksi imaju jedan trijumf, na poslednjih 5 utakmica, no ni forma Bluesa nije sjajna. Chicago je dobio 4 od poslednjih 5 duela, na ovom gostovanju (gostujuci timovi su 7-2, na prethodnih 9 meceva). 

Ovaj par je deo kombo tiketa.

 

 

NBA

 

Houston-Washington >213.5

 

Kvota 1.60.

Rocketsi  over, su uvek za probati. I ova utakmica je stavljena u jacu grupu.

 

Propratni tiket, Golden State >224.5, New York w1, Oklahoma >206.5, Cleveland H1(-9.5). Kvota 5.62.

 

Smanjih uloge danas, pocela je nova nedelja.

Link to comment

Arsenal igra promenljivo, ali nadam se da su ucili na greskama Liverpula i da nece dozvoliti prosipanje bodova u Bornmutu. Ipak, igracu dvojku uz GG.

Moram da probam sa kecevima na Palas i Stouk, jer Svonsi je ocajno los, a ni Votford mi u poslednje vreme ne deluje kao ekipa koja moze do bodova na strani protiv iole ozbiljnijeg rivala.

Spanski kup mi je pomao odbojan, ali kako nema niceg drugog: GG3+ u Valensiji, X u La Korunji, a probacu i da Las Palmas daje prvi gol (jer se igraju dva meca, pa ne ocekujem da Atletiko bas mnogo zapne).

Link to comment

Dajte neki predlog za hokej, treba 5 parova nhl-a vraća meridian uplatu ako pogodiš 4/5

 

Da probam u ng ovako mada nikad ne upali da okačim šta ću da igram unapred. Kari iz Krke i Davidovac iz FMP-a više od 11 i više od 8 respektivno. Hteo sam da igram i Žigu Dimeca i Boldena iz FMP-a al ne da Meridian a na maxbetu nemam ništa na računu. Čović će verovatno ispucati opet 15 lopti ali neću da ga igram jer će imati 15% šut ako ga ja budem jurio plus.

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 0/1, NBA 0/1. Na fudbalu sam bezveze odigrao na ove moje, totalno su nepredvidljivi. City nekako dodje 3+, nakon 0-0 na poluvremenu. Chicago je imao egal mec do polovine trece trecine i na kraju ubedljivo porazen. U NBA delu, neocekivani under na Rocketsima. Nakon finog bilansa, zavrsnog dana prosle godine, ponovo su usledila dva dana sa glupim rezultatima. Daleko je MLB, mada sam prethodne godine, imao par finih kombo tiketa, krajem januara i pocetkom februara.

 

 

Fudbal

 

Bournemouth-Arsenal 3+

 

Kvota 1.70.

Premisljao sam se oko ovog meca i na kraju ga stavih u slabiju grupu. Arsenal me je oborio dva puta, u prethodnih nedelju dana, pa se nadam njihovoj boljoj realizaciji.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Buffalo w1

 

Washington-Toronto w1

 

Tampa-Winnipeg 5+

 

Kvote, 1.40, 1.59, 1.50.

Fiks trend, NY Rangers 7-3 (5, 3), Buffalo 3-7 (2, 5), Washington 6-4 (5, 2), Toronto 6-4 (2, 2). Rangersi su povezali 3 pobede i mada odbrana pusta dosta golova, napad resava sve probleme. Toronto je u seriji od 5 trijumfa (2 u regularnom toku). Washington je dobio Devilse i Senatorse i po tradiciji dobija vecerasnjeg protivnika kod domacin. Trend 5+ overa, Tampa 6/10, Winnipeg 8/10.

Sva tri para su deo kombo tiketa.

 

Tiket strelaca, Zuccarello, Atkinson, Ovechkin, Pacioretty, Laine. Kvota 171.23.

 

 

NBA

 

Denver-Sacramento >210.5

 

San Antonio-Toronto w1

 

LA Lakers-Memphis w2

 

Kvote, 1.60, 1.40, 1.60.

Iznenadjujuce niska granica za mec u Denveru. San Antonio kod kuce, odnosno Memphis u Los Angelesu, deluju izgledno u fiksu.

San Antonio i Memphis su deo slabije grupe.

 

Fudbal + hokej, Benfica 2+, Valencia 2+, A. Madrid w2, Ingolstadt 5+, DEG Metrostars 4+, KAC 4+, Dornbirn 4+, Sparta Prague 5+, Sparta Sarpsborg w1, St. Petersburg w2, Kosice w1. Eisbaren w1. Kvota 15.23.

 

Miks tiket, Columbus 5+, Montreal 5+, Minnesota w2, Dallas >196.5. Kvota 6.22.

 

 

Link to comment

Moji vineri su u Meridianu DNB (draw no bet). Igram samo regularni tok, jer se produzetak igra 3 na 3, a zatim se pucaju penali, sto nema mnogo veze sa osnovnim delom meca.

Link to comment

Svi ostali su u plusu, ja singlirao sve i uslo 4 od 5

Svaka cast!

 

Svaka čast kurac :D Al bar je neko pogodio.

 

Filadelfija i Dalas prvo pol plus večeras. Iskombinovao sa Dramondom i Džordžom jer nisu došli prošlu utakmicu.

Link to comment

Svaka čast kurac :D Al bar je neko pogodio.

 

Filadelfija i Dalas prvo pol plus večeras. Iskombinovao sa Dramondom i Džordžom jer nisu došli prošlu utakmicu.

ne bi da ti stajem na muku, ali sam i sam dosao do zakljucka da je te plus/minuse najbolje singlirati

msm, otkrivam toplu vodu, nego se obicno razmislja (bar sam ja tako) ajde vezacu 3,4,5 proci ce lupam jednom od 5 puta

i onda gomilu puta situacija da sa 70-80% pogodjenih u duzem nizu, uvek fali 1,2

daleko je veci povrat novca i mogucnost dobitka singlirati i naravno juriti kladionice koje daju 1,9 ili i vise, a ne ove nase idiote na 1,8; 1,85

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...