Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

NHL 4/6 (uz jednu kvotu 1), NBA 0/1. NHL je mogao bolje. Washington je otisao u OT (i tamo izgubio), mada je imao 40+ suteva. Rangersi dobise ubedljivo, dok je Boston okrenuo 0-2. Lep plus u Winnipegu, odnosno na Minnesota-NY Islanders. Na Ottawa-Detroit i Calgary-Anaheim, je falio po gol. NBA bezveze. Ponovo pad za jedan poen, ovoga puta na Memphis-Oklahoma. Trebao je jos jedan pogodak za bilans na nuli. Iznenadjujuce je kako je ovaj period novembar-decembar kilav.

 

 

NHL

 

St. Louis-Nashville w1

 

San Jose-Philadelphia 5+

 

Kvote, 1.62, 1.65.

Fiks trend, St. Louis 4-6 (3, 5), Nashville 4-6 (3, 4). Oba tima se ne mogu pohvaliti sjajnom formom, no Blues obicno lako resavaju Predatorse kod kuce. Trend overa, San Jose 7/10, Philadelphia 4/10. Sharksi su prekinuli seriju overa, sa dva minus meca. Dominiraju u ovoj seriji, koja pretezno ide u plus, na njihovom ledu.

 

 

NBA

 

Houston-LA Clippers >210.5

 

Golden State-Dallas >207.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Standardne stvari, u NBA sektoru, overi na Houston i Golden State.

 

Miks tiket, San Antonio H1(-9.5), Denver >206.5, Chicago w2. Kvota 4.38.

 

Fudbal + hokej, Sparta Prague 5+, Salzburg w1, VSV w1, DEG Metrostars 5+, Brighton w1, Newcastle 2+, MK Dons w1, Hartlepool 2+, Everton 2+. Kvota 8.15.

Link to comment

Sutra radim tokom skoro celog dana, pa evo sazeto, sta cu probati.

 

Fudbal

 

Liverpool-Man City 3+

 

Kvota 1.64.

Slabija grupa tiketa.

 

 

NHL

 

New Jersey-Washington w2

 

Pittsburgh-Montreal 5+

 

Winnipeg-NY Islanders 5+

 

Calgary-Arizona 5+

 

Boston-Buffalo w1

 

Edmonton-Vancouver 5+

 

Kvote, 1.51, 1.50, 1.50, 1.55, 1.45, 1.60.

Prva cetiri meca, cine kombo tiket.

Link to comment

Zajebali se iz maxbeta i stavili Kazinsa na 32,5, ja ga odigram minus na nekom tiketu. Odmah posle htedoh da zveknem jaci singl, oni mi posalje tiket na odobravanje, odbiju i ponude mi granicu 29,5 sto sam ja odbio.

Sad cu odigrati za manju lovu i po ovoj granici minus jer verujem da ce i ovo doci

Link to comment

Gospodo kladionicari želim vam sve najbolje u novoj 2017 i da nam godina koja dolazi bude uspesnija od 2016. Meni je prva polovina 2016 bila sasvim korektna, druga polovina je bila jako losa iako sam zadnjih par dana imao uspeha na Nba i Nhl. Želim da uzmete sto vise love lopovima iz kladionica a posebno našem kolegi Malistevu želim da pogodi sto vise onakvih ludih tiketa. Ziveli :)

Link to comment

Zimski period (novembar-decembar), je retko dobar za igru, mada je ove godine bio los preko svake mere, narocito NBA. Prva 3 meseca MLB sezone, su mi uvek najbolja za igru, nadam se da ce se bar taj trend nastaviti.

 

Puno srece svima i da izlaznost bude sto bolja. :happy:

Link to comment

Zajebali se iz maxbeta i stavili Kazinsa na 32,5, ja ga odigram minus na nekom tiketu. Odmah posle htedoh da zveknem jaci singl, oni mi posalje tiket na odobravanje, odbiju i ponude mi granicu 29,5 sto sam ja odbio.

Sad cu odigrati za manju lovu i po ovoj granici minus jer verujem da ce i ovo doci

 

Sad je na 25.5, da si singlirao na 32.5 mogao si gadjati rupu, realno je da ce ga ovi dobro cuvati ali je poznato da je zesci siledzija i da pumpa statistiku pa je vrlo lako moguce da zavrsi izmedju 26 i 32. Ja sam ga imao danas u lokalnoj kladionici po 31.5 i ne znam sto nisam singirao, valjda me mrzelo da igram jer pocinje tek uvece, ovo ono... a kasnije zaboravio, kreten. Od ostalih mi je dobar Lawson 12.5- u Socceru, sacuvace ga dobro Grizliji a i nesto ne forsira u zadnja dva meca, malo sutira. U prvom mecu protiv Memfisa je dao celih 6 poena, neka bude i sad tako.

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 5/6,prodje i kombo tiket. Dobro je sto fudbal odigrah slabije, samo jedan gol na Liverpool-Man City, a vidim da ni suteva nije bilo. NHL skoro idealno. Izuzetno laki prolazi u fiksu, na Bostonu i Washingtonu. Tri rutinska 5+ overa, Pittsburgh, Islanders, Calgary. Na Edmonton-Vancouver je zafalio gol, no i ta 4 su tesko pala. Konacno je izasao i kombo tiket, taman kada sam odigrao prilicno jako; dovoljno za fin plus.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Crystal Palace 3+

 

Watford-Tottenham 3+

 

Kvote, 1.53, 1.90.

Red bi bio da Englezi odigraju efikasan mec, tamo gde se to ocekuje. Arsenal je zakazao prosli put, te je danas vreme za njihovo bolje izdanje. Tottenham nije tako ubedljiv na strani, no ovoliko kvalitetnih ofanzivaca, bi trebalo da lako resava ovakve protivnike.

Prvi par je stavljen na kombo tiket.

 

 

NHL

 

Toronto-Detroit 5+

 

Kvota 1.55.

Trend pluseva, Toronto 4/10, Detroit 8/10. Mec se igra na otvorenom, pa ovaj par odigrah slabije. Washington stavih na sitan tiket, jer igraju back-to-back.

 

 

NFL

 

Atlanta-New Orleans >55.5

 

San Francisco-Seattle H2(-8.5)

 

Kvote, 1.85, 1.85.

Kanonada u najavi u Atlanti; sudar top napadackih ekipa. Seattle i dalje ima sanse, da ostane slobodan, tokom prve nedelje playoffa, dok domacin juri prvi pik na draftu.

Oba para su deo jace grupe.

 

Prateci tiket, Indianapolis >47.5, New England >44.5. Kvota 3.42.

 

 

NBA

 

Atlanta-San Antonio w2

 

Kvota 1.52.

San Antonio je 16-2 u gostima i prvo sam ih hteo odigrati jace, no predosecaj mi kaze da se ne zalecem. Tradicija je potpuno na strani gostiju, 23-9-1 sa hendikepom, na poslednja 33 duela, protiv danasnjeg rivala.

Mec je zavrsio u slabijoj grupi.

 

Miks tiket, Salzburg 5+, Graz w1, KAC 5+, Washington w1, Kansas >44.5. Kvota 6.01.

Edited by Miljenko
Link to comment

Arsenal i dalje pomaze kladionice, ponovo nisu isli u 3+ kod kuce. :isuse:

Ne kapiram da ovako dobri igraci, imaju toliko losu realizaciju.

 

Tottenham je prosao super, no ovo je bio sigurniji mec za golove.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...