Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Na 70-69 za Chicago odigrao po kvoti 1,7 na SAS. Odvojili su se na 10 razlike, ali se igra u serijama pa jos uvek ne nogu da zaokruzim to. Spojio to sa plusom na Westbrooka.

Link to comment

Pisao sam lre neki dan o granicama na poene po poluvremenu, i evo sad vidim finu razliku izmedju dve kladze. U maxbet na OKC granica na prvo 108,5 a na drugo 100,5. U mozzartu na prvo 105,5 a na drugo 106,5. Ko voli da gadja rupe moze da gadja drugo poluvreme i ima veliki prosto izmedju.

Verujem da za vecinu tekmi ovo moze da se nadje, pogotovo kad se uporedi vise kladionica.

Link to comment

NBA 3/4, prodje i prateci NFL tiket. New York je ostao taman u okviru hendikepa. Nije bilo srece na Cleveland-Golden State, tacno 217 poena i pad za jedan poen. San Antonio se odlepio u startu i na kraju rutinski dobio. Oklahoma je otisla u plus, ocekivano lako. U NFL delu su oba para prosla na samom kraju. Ponovo je kombo baksuzno pao, no uzeh nesto i ovako.

 

 

Fudbal

 

Oostende-Eupen 3+

Arsenal-WBA 2+

 

Club Brugge-Mouscron 3+

 

Man Utd-Sunderland 1X&2+

Hull-Man City X2&2+

 

Kvote, 1.39, 1.57, 1.42.

Dva izgledna meca za golove u Belgiji. Englezi su mi vec sumnjivi. Arsenal bi trebao lako doci do 2+, dok ovi moji nikada nisu pouzdani, a City nije kompletan.

Prva dva tiketa su stavljena u jacu grupu.

 

Prateci tiket, Aston Villa w1, Huddersfield 2+, Newcastle w1, Peterhead 3+, Aldershot w1, Dover 2+, Forest Green w2, Tranmere w1, Cheltenham 2+, Crewe 3+, Luton w1, Peterborough 3+, Sheffield Utd 2+, Millwall 2+. Kvota 49.74.

 

 

NBA

 

Orlando-Memphis H2(+1.5)

 

Houston-Phoenix >223.5

 

Sacramento-Philadelphia >203.5

 

Kvote, 1.65, 1.60, 1.60.

Memphis igra odlicno, prolaze problemi sa povredama, te bi trebali da resavaju uspesno prosecne ekipe. Houston i Phoenix igraju klasican over duel. U Sacramentu je granica prilicno niska, pa sam morao probati i to.

Memphis i Houston odose na kombo tiket.

 

Hokejaski tiket, Salzburg 5+, KAC w1, Vienna Capitals 5+, Mannheim 5+, Kolner w1, RB Munchen w2, Kosice 5+, Plzen w1, Sparta Prague 5+, Farjestad w1, Frolunda w1. Kvota 22.93.

 

 

 

Link to comment

Fudbal 2/3, NBA 1/3. Fudbal onako. Uglavnom su bile male kvote i da su prosla oba jaca tiketa, bio bih zadovoljan. Belgijanci opravdase poverenje, dok su Englezi bili prilicno kilavi. To narocito vazi za Arsenal, koji je jedva dobio 1-0 kod kuce. City se dugo mucio, no na kraju je bilo 3-0 za njih. Lose NBA vece. Nikada nisam razumeo toliku prednost domaceg terena u kosarci. Mislim da ne postoji sport (osim mozda fudbala), gde je to toliko izrazeno. Memphis je ubedljivo porazen od prosecnog Orlanda; za mene prilicno iznenadjenje. Houston lagani plus, dok su u Sacramentu falila dva poena. Nakon prilicno dobre prosle nedelje, ova nije otvorena sjajno.

 

 

NHL

 

New Jersey-Pittsburgh w2

 

Chicago-Winnipeg w1

 

Kvote, 1.51, 1.45.

Fiks trend, New Jersey 2-8 (2, 7), Pittsburgh 7-3 (6, 1), Chicago 6-4 (6, 2), Winnipeg 5-5 (3, 4). Devils-Penguins je ranije bila domacinska serija, no to se malo promenilo, u prethodne dve sezone. New Jersey je u losoj seriji, pa i to navodi na 2. Blackhawksi su spojili 2 poraza, dok su Senatorsi dobili 3 od 4 meca unazad. Pauza je dobro dosla domacinu, kako bi se igraci odmorili, nakon serije teskih meceva, te mislim da je vreme za njihovo dobro izdanje.

 

Prateci tiket, Washington 5+, NY Rangers w1, Detroit w1, Colorado 5+, Arizona 5+. Kvota 8.68.

 

 

NBA

 

Miami-Oklahoma >200.5

 

Dallas-Houston >204.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Dva para gde tradicionalno ne pada previse poena, ali su granice tako niske, da se to mora probati. 

 

Fudbalski tiket, Brighton P/K1, Aberdeen P/K1, Derby w1, Genk 2+, Liverpool 3+. Kvota 3.78.

Link to comment

NHL 1/2, NBA 1/2, prodje i prateci fudbalski tiket. NHL je bilo tesko probrati, bar kada je fiks u pitanju. Pittsburgh je dva puta gubio i rutinski okrenuo utakmicu. Chicago je zato ponovo porazen, uz lose izdanje napada (jedan gol). Na golovima se mozda i moglo uzeti nesto; ja i fiks, uobicajeno. NBA onako. Houston jos jedna kanonada; Oklahoma pada za jedan poen (nije mi jasno da na NBA mecu, ne mogu pasti 92 poena za poluvreme). Fudbalski tiket je prosao lako, kao retko kada, no to odigrah sitno, jer osim Liverpool-Stoke, ovo drugo nikada ne bih odigrao ozbiljnije. Bilans 2/4, odnosno 50%, sigurno nije dobra stvar, no bitno je da kraj nedelje bude dobar, posto cu tada sigurno odigrati jace.

 

 

NHL

 

Florida-Toronto 5+

 

Pittsburgh-Carolina 5+

 

Kvote, 1.60, 1.47.

5+ trend, Florida 7/10, Toronto 5/10, Pittsburgh 8/10, Carolina 5/10. Par teskih duela za procenu, no tu su i ova dva para, koja deluju zanimljivo. Florida je relativno nepouzdana ofanzivno, mada im je trend pluseva odlican. Toronto ima puno mladih talenata u ekipi, pa golova ne bi trebalo da fali. Carolina je neporazena u regularnom toku, na poslednjih 5 meceva. Penguinsi imaju samo jedan poraz, tokom 60 minuta, 13 meceva unazad, pa mi je fiks bio pomalo maglovit. Pittsburgh retko zakaze u over sektoru, te odigrah 5+ over i ovde.

 

 

NBA

 

Golden State-Toronto >220.5

 

San Antonio-Phoenix H1(-11.5)

 

Kvote, 1.60, 1.65.

Visoka granica na Golden State-Toronto, ali kvalitet timova navodi na to, da bi trebala biti lako probijena. San Antonio lako resava Phoenix, iz meca u mec, te odigrah hendikep.

 

Miks tiket, New York H2(+7.5), Denver >212.5, Tampa 5+, St. Louis 5+. Kvota 6.55.

 

Fudbal+hokej, Tottenham X2, Celtic 3+, Rangers w2, Salzburg 5+, Eisbaren w1, Znojmo w2, RB Munich w1. Kvota 7.06.

Link to comment

NHL 1/2, NBA 2/2. NHL traljavo. Pittsburgh jedva do 5+, kada sam vec ocekivao produzetak. Florida i Toronto su imali dosta vremena za peti gol, ali ga tu nije bilo. NBA ok. San Antonio je u drugom poluvremenu, dosao do ubedljive pobede; Golden State rutinski over. Prateci tiketi su padali na po jednom paru. Kombo ponovo corak; jos jedna situacija gde je malo falilo za bas dobar bilans.

 

 

NHL

 

Washington-New Jersey w1

 

Arizona-NY Rangers w2

 

Minnesota-NY Islanders 5+

 

Calgary-Anaheim 5+

 

Buffalo-Boston w2

 

Winnipeg-Columbus 5+

 

Ottawa-Detroit 5+

 

Kvote, 1.46, 1.49, 1.60, 1.55, 1.74, 1.55, 1.55.

Fiks trend, Washington 7-3 (4, 2), New Jersey 1-9 (1, 8), Arizona 3-7 (2, 6), NY Rangers 7-3 (4, 3), Buffalo 4-6 (2, 3), Boston 3-7 (2, 5). Devilsi su u velikom padu, te je ovo prilika za Capitalse, da izadju iz mini lose serije ( 3 poraza, na poslednje 4 utakmice). Arizona ima niz od 5 poraza, dok su Rangersi prekinuli potencijalnu seriju poraza, na brojci dva. Coyotes su im stara musterija, te ovo lici na laganu 2. Sabresi su bolji nego par godina unazad. Igraju dosta produzetaka, mada to i dalje nije dovoljno za playoff trku. Boston se polako vraca, igraju sve bolje i vreme je da to i rezultati pokazu. Trend 5+ overa, Minnesota 6/10, NY Islanders 9/10, Calgary 8/10, Anaheim 8/10, Winnipeg 7/10, Columbus 7/10, Ottawa 8/10, Detroit 9/10. 

 

Prva 4 singla su zavrsila na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Tampa 5+, Chicago 5+, Dallas 5+. Kvota 3.71.

 

 

NBA

 

Memphis-Oklahoma >194.5 

 

Kvota 1.60.

Slabija NBA ponuda danas, pa probah samo jedan par, a i to zbog Oklahome.

 

Ovaj par je stavljen u slabiju grupu.

 

Propratni tiket, Cleveland >209.5, Utah H1(-9.5), Phoenix >215.5. Kvota 4.22.

Link to comment

Teodosic je Elia, El Munir, Origi i Zaza u jednom. Neverovatno precenjen igrac.

Zaboravih ko mi je peti najprecenjeniji fudbaler. Da, onaj mali crnja iz Juventusa, Asamoa.

 

 

Sreca pa tastatura ima backspace da se ne indijanisem previse, mada se to sve na ovakvoj temi oprasta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...