Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, NFL 2/3, prodje i prateci NFL tiket. The Strongest-Bolivar odigrah u zadnji cas, sto se pokazalo kao srecna okolnost. NFL ok. Green Bay je odigrao odlican ofanzivan mec; odlepili su se u startu. Carolina je skroz razocarala protiv Atlante, na kraju je falio FG za over. Oakland i Indianapolis su krenuli sporo, a onda je usledila kanonada. Na pratecem je Miami prosao lako; New England taman preko granice. Kombo tiket kao da je uklet, ponovo je bio blizu i nista.

 

 

NBA

 

New York-Boston H1(+5.5)

 

Cleveland-Golden State >217.5

 

San Antonio-Chicago H1(-6.5)

 

Oklahoma-Minnesota >205.5

 

Kvote, 1.65, 1.60, 1.65, 1.60.

Kao neko ko pretezno gleda NHL, MLB i fudbal, danas cu pogledati bar jedan NBA mec. Od starta sezone sam odgledao mozda sat vremena utakmica (ne racunajuci preglede). Da me neko pita za razlog, ne bih znao (osim posla, naravno), no cinjenica je da mi je NHL zanimljiviji za gledanje.

Mozda nisam neki poznavalac, no nije mi jasno zasto je New York autsajder. Igraju kod kuce, imaju dobre igrace, te ovih +5.5, deluju primamljivo. Chicago je 3-7, na poslednjih 10 utakmica, 6-9 na strani, a verujem da ce San Antonio odigrati dobar praznicni mec. Najveci derbi trenutno u NBA, Cleveland-Golden State, tesko je probati u fiksu, mada sam se i oko poena dvoumio. Na kraju odabrah ovo drugo, posto obicno biram poene/golove pre fiksa, ako nisam siguran u izbor. Oklahoma je dobila vecerasnjeg rivala 112-92, 5. novembra. Pretpostavljam da ce pobediti i danas, no posto granica za poene nije previsoka, odigrah over.

 

Prateci tiket, C. Anthony >23.5, L. James >27.5, S. Curry >26.5. Kvota 6.33.

 

NFL tiket, Pittsburgh >44.5, Kansas >37.5. Kvota 3.42.

Link to comment

Miljenko, prateci tiket mi se svidja. Najvece zvezde cesto polude za Bozic, pogotovo sto ovo nisu velike granice za ove igrace.

 

New York jebe sto ovo nije 2011. godina, i to sto imaju jednu od najgorih klupa u ligi. A Boston ima dubok sastav i njihova klupa ce sigurno dominirati protiv ovih. S druge strane Bozic je, igra se u najvecoj dvorani, i lako moze da se desi da Melo ili Porzingis razvale. Ali ja bih se kladio na Boston.

 

Chicago je ogranicen tim, ali sa nekoliko odlicnih igraca. Jako cudne rezultate ostvaruju, pobede jake timove poput Clevelanda a onda izgube u nizu od timova koji igraju da bi imali sto vise poraza. Jako nezgodno, ali verujem da ce SAS dobiti sa hendikepom.

 

Ova granice na OKC- Minesota je zicer.

Link to comment

pogotovo ako minesota i dalje igra sa 8 igraca

i meni ce to verovatno biti glavna tekma dana

 

 

dajte jos neku dobru ideju, valja potrositi juce zaradjene pare :D

Link to comment

Naravno da igraju sa kratkom rotacijom- pricamo o Tibodou :D

Najgora su odbrana u ligi. Glavni igraci vodeci na listi najgorih na svojim pozicijama po defanzivnom rejtingu. A Westbrook ce sigurno ludei danas tako da ovo ide lagano u plus. Ja mislim i preko 215 poena.

 

I ja cu probati ove glavne igrace u overu. A odigracu i na GSW jer su u dosta povoljnijoj situaciji od Cavsa, ali za to mozda sacekam da pocne mec i da se nadam da ce Cavsi voditi pa da ganjam vecu kvotu.

Link to comment

Naravno da igraju sa kratkom rotacijom- pricamo o Tibodou :D

Najgora su odbrana u ligi. Glavni igraci vodeci na listi najgorih na svojim pozicijama po defanzivnom rejtingu. A Westbrook ce sigurno ludei danas tako da ovo ide lagano u plus. Ja mislim i preko 215 poena.

 

I ja cu probati ove glavne igrace u overu. A odigracu i na GSW jer su u dosta povoljnijoj situaciji od Cavsa, ali za to mozda sacekam da pocne mec i da se nadam da ce Cavsi voditi pa da ganjam vecu kvotu.

ja ponajvise i uplacujem online da bih se "klackao", jurio kontre i slicno

nista lepse nego kad veliki favorit na papiru ili bar u mojoj glavi krene u donekle kontra ritmu, pa onda kad zategnem sto bi rekao 1 uvazeni forumas kladionicar :D i obicno se prostrem koliko sam dugacak 

Link to comment

Pogotovo je to dobro u NBA gde se 20 razlike skida za cetvrtinu.

 

Zvezda deluje primamljivo protiv Cedevite.

Od igraca moram da probam Love -, jer je ocajan protiv GSW i redovno ga siluje Green. I Melo +, koji je na Bozic uvek naprzen.

Link to comment

Ja sam to pokusavao, pre par godina, i skapirao da ne umem. Od tada ne drzim nista po racunima, kako ne bih pao u iskusenje, vec samo uplatim tikete ranije i nema ponavljanja, ako stvari krenu lose. :D

Link to comment

Lajv kosarka i tenis su mama za kladjenje, samo je jebeno kad se siluje jer onda moze da se upadne u tesku bananu :D Ja sam tim sistemom kladjenja napravio sebi mnogo para zadnjih godina ali otkako sam se ponovio novijim kolima i potrosio manje vise sve pare, umesto ocekivanog laganog pravljenja steka poceo sam da ginem kao Nemac :D Evo vec jedno 3 meseca ne znam gde udaram, jednostavno stalo, nece... ali strpljenje je mama, bice opet novaca.

 

Inace, igrao sam sve NBA meceve veceras ikseve u singlu po 500din, osim derbija gde sam opalio 1000. To radim vec godinama i desavalo se da dodje i vise od jednog, loze se jebeni Ameri opasno na ovaj dan jer uglavnom budu jaki parovi, sto je i veceras slucaj. Njujork i Boston su bili na 112:112 pred sam kraj ali domaci usrali, tako da od derbija ocekujem da bude drama do samog kraja, i naravno produzetak da bi svi mogli da napumpaju statistiku dodatno :D

Link to comment

Lajv tenis je i meni doneo dosta para. Tenis uopste, ali i lajv posebno. Kad bi se seciralo u sitna crevca, mislim da tenis ima najmanje nepoznatih koje odvlace pare kladionicama, to jest ako se dosta prati, lako se ubada. I ima dosta prozora sa vecim i velikim kvotama gde se mogu uzeti pare. Jedno vreme sam dosta ubadao na zenski tenis 10+ i 12+ I set, cak i u lajvu, kad padne jedan brejk. Kasnije sam se prebacio na dublove sa 9+ Is koji donose kvotu 2 i mislim da sam tu oko nule, mozda mali plus, ali generalno nula, sto mi je interesantno.

 

Kosarka, sa druge strane, mi je skoro pa propast, osim ako se ne ganjaju neki timovi koje opet pratis, pa znas sta ce uraditi u zavisnosti od toga kako mec tece. Mada, primetio sam da bi u ovom novom formatu EL bilo zanimljivo ganjati vece kvote na ekipe koje nisu apsolutni autsajderi, dakle raspon od 2.5 do recimo 3.5, i da je retkost da neko dobije tri zaredom, a da nije CSKA. Naprosto ih gadjati cik-cak, samo uhvatiti ritam.

Link to comment

Srecan prolaz na prvom mecu, i pad za jedan poen na drugom. Tja, nisam ni ocekivao, da kod cistog NBA dana, moze doci sve, mada nisu morali dati bas 217. -_-

Edited by Miljenko
Link to comment

I ja pao za jedan poen, eno okacih na NBA temi tiket, bas bedak :D Krivo mi je sto kladionica u kojoj sam bio nekim cudom nije dala taj mec uzivo, posto sam na 80:94 video da je na bet365 bilo h1+12.5, sto je bio zicer nad zicerima da ce se vratiti... imam Cikago uzivo h2+15.5 a ispostovao sam i sve ikseve do kraja, po Bozicnoj tradiciji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...