Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja singlirao i jedne i druge, duplo veci ulog na Fener jos jutros a ove pred pocetak meca. Kad je Makabi primio onaj kos na kraju poluvremena, rekao sam da gube jer nisu otisli na pauzu sa 19 nego samo 17. I tako i bilo, jebo im ja pas mater. Nema veze, Turci su odradili posao a mogla bi sad i Baskonija da donese jos koji dinar.

Link to comment

Ali kako sam jako odigrao na CSKA live  :lolol:

I ulazi trojka 15 sekundi do kraja regularnog, kapiram to je to...kako da ne.

 

Kako bacam pare na tu košarku...jesam idiot.

Link to comment

Čekam Klivlend Bruklin under cela tekma i treba mi manje od 66 jebenih u zadnjoj sa igračima poput Kaj Feldera u glavnoj ulozi i padne 63, jebem ti kladionicu i sve. Došlo je al brate treba da se znojiš ko konj.

 

Izvinjavam se Hostu na rečniku, nisu me lepo vaspitali.

Edited by theanswer
Link to comment

Ja imao rupu na Klipersima, igrao u Balkan betu 194.5 vise ukljucujuci i produzetke i u jednoj lokalnoj kladionici 201.5 manje a oni ne racunaju, sto je sve idealno. Nije igrao Pol, palo 101 u prvom i trebalo da bude bas tu negde ali 39 jebenih u trecoj, i onda lomljenje i nekako 88:88, zadnji napad za Dalas i daju ga 3.7 sekundi pre kraja za 88:90. Posto ni jedni ni drugi nisu imali tajmaut mozda je bilo sanse da istrce do kosa i daju za produzetak na frku paniku ali je stari trenerski vuk Karlajl trazio tajmaut, sudije se pogubile, nastao prekid i oni postavili odbranu pa Ostin Rivers nije uspeo nista osim da se spetlja. Igrao po 3000, moglo lepo uci 5100 a ovako minus 450 din :D

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Probacu dva iznenadjenjca: navijacki na Tampu (mada tesko da ce tu biti leba) i kontranavijacki na Coltse (Raidersi su se mnogo puta vadili, mozda im dosao red da puknu, a Coltsi se hvataju za slamku). Dodajem na juris Packerse 1& over 43.5 i zbog necega Texanse 1& over 41.5.  

Kvota 45.87 (Maxbet). Cisto da bude zanimljivije za pracenje.  :)

Edited by Nesh
Link to comment

Kako se igra pleof u Boliviji? Jel sad grupa ili na ispadanje sa dva meca? Ako je prvo mogu lako otici u ,mnogo golova Strongest i Bolivar. Ako je dvomec onda malo teze. A kvote odlicne na golove. Sem toga eventualno Besiktas. Tuga dan za kladjenje.

Link to comment

NHL 2/4, NBA 2/2. NHL je mogao doci bolje. Pittsburgh je rutinski dobio. Arizona i Toronto, taman 5 komada. Washington sam probao opreznije i bolje je tako, padose 4 gola. Na San Jose-Edmonton je bilo dovoljno vremena za peti gol, Oilersi su imali i 2 PP situacije i nista. Chicago preskocih, posto smatram da nijedan NHL mec nije toliko siguran, da kvota za viner bude ovako mala; 1-1 u regularnom toku. NBA mi je bio sumnjiv, ispostavilo se bez razloga. Oklahoma i Golden State bez problema odose u plus. Kombo naravno nije prosao, no pokrih se bar na kraju dana.

 

 

Fudbal

 

The Strongest-Bolivar 3+

 

Kvota 1.72.

Videh od vas ovaj par i mada ti barazi nisu idealni za golove, probah jer se igra jedan mec.

 

 

NFL

 

Green Bay-Minnesota w1

 

Carolina-Atlanta >51.5

 

Oakland-Indianapolis >52.5

 

Kvote, 1.31, 1.90, 1.85.

Green Bay i dalje ima sanse da uzme diviziju, te je to jasna stvar. Atlanta i Oakland su medju najboljim over timovima ove sezone, pa odigrah i njih.

 

Prateci tiket, Buffalo >42.5, New England >43.5. Kvota 3.42.

Edited by Miljenko
Link to comment

sto uzeh malopre lakih doduse i sitnih para na nasu zensku kosarku live :D

cekao drugara danas po onoj zimi, pa svratio u mozart i nabodem neke pare live, kako je red deo im odmah vratim :) odnosno uplatim na racun, malopre seo za komp da odigram nesto, ponuda bas bedna

 

u toj bedi vidim ponudili nasu zensku korasku live, igrali dva bas slaba tima kao domacini protiv dva dosta bolja

iz nekog razloga kvote, hendikepi  uopste nisu mnogo favorizovali goste

 

 

jedna je zavrsena, druga je na poluvremenu, pa ako ima neki entuzijasta slobodno preporucujem da odigra jako na vrbas

 

 

vrbas je dobio prvo 13 razlike, trenutno nude hendikep 19,5 za kraj

hendikep na trecu cetvrtinu 3,5 , prve dve su dobile sa 8 i 5 razlike (kvota 1,85)

prvi postize 10 poena u trecoj cetvrtini 1,40 na vrbas

itd

Edited by pbg12345
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...