Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Hokej u fiksu, samo vinere ili dvoznake. Igra u glavu, sa nerešenim ishodom kao opcijom, je čisto bacanje para. Golove 5+ ili 4+ (gde ima).

Ma koliko da je siguran meč, može otići u OT. U NHL delu bar nema tako malih kvota u fiksu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Hokej u fiksu, samo vinere ili dvoznake. Igra u glavu, sa nerešenim ishodom kao opcijom, je čisto bacanje para. Golove 5+ ili 4+ (gde ima).

Ma koliko da je siguran meč, može otići u OT. U NHL delu bar nema tako malih kvota u fiksu.

 

Ja u hokeju slusam likove sa sajta covers.com, dosta dobro pogadjaju i to dobre kvote, obicno oko 2 na domacina i obicno dodje sa vise od jednog gola razlike. Sto se evropskog hokeja tice, mogu i tu dosta cesto da se proberu osrednje kvote, meni danas lagano dosli Nitra kec (9:2) i CSKA dvojka (1:3 valjda, u strasnoj su seriji a bilo 1.65), dok sam npr. pao jer sam jeo govna sa nekim Dancima od 1.20, koji su igrali 5:5 :D To se naravno ne igra inace nego pravio veliki dobitak pa sve zivo ubacivao.

 

Odigrah 2000din Zvezdu u Balkan betu, proslo lagano ali sam se skenjao jer se to pre kupovine novijih kola igralo za 50-100e a sad utanjio s lovom pa moram da se stiskam, pas mater...

Link to comment

Ja u hokeju slusam likove sa sajta covers.com, dosta dobro pogadjaju i to dobre kvote, obicno oko 2 na domacina i obicno dodje sa vise od jednog gola razlike. Sto se evropskog hokeja tice, mogu i tu dosta cesto da se proberu osrednje kvote, meni danas lagano dosli Nitra kec (9:2) i CSKA dvojka (1:3 valjda, u strasnoj su seriji a bilo 1.65), dok sam npr. pao jer sam jeo govna sa nekim Dancima od 1.20, koji su igrali 5:5 :D To se naravno ne igra inace nego pravio veliki dobitak pa sve zivo ubacivao.

 

Odigrah 2000din Zvezdu u Balkan betu, proslo lagano ali sam se skenjao jer se to pre kupovine novijih kola igralo za 50-100e a sad utanjio s lovom pa moram da se stiskam, pas mater...

Ja pogledam na coversu, sta vecinom igraju eksperti. Ako svi (ili preko 60%), igraju kontra neceg sto sam hteo, preskacem to. Na evropskom hokeju mi je danas zakazao Zug, sa samo 3 gola, 4 para prosla i jedna kvota 1, mada je to bilo vise za zanimaciju.

Link to comment

Skoro sam otvorio nalog na maxbetu i sad gledam nba ponudu i vidim jednu zanimljivost koju do sada nisam uocavao jer retko kad skrolujem nize od fiksa, hendikepa i poena.

 

Naime, granica na poene za prvo poluvreme se fino razlikuje od granice za drugo. Ja sam mislio da oni za poluvreme podele sa 2 i to je granica za oba poluvremena- zajeb.

Evo npr Brooklyn-GSW granica za prvo 120,5, a za drugo 108,5. Tu kladze ocekuju BO pa je verovatno zbog toga veca granica u prvom. S druge strane, LAC-SAS granica na prvo 96,5 a na drugo 106,5.

 

E sad zbog cega mi je ovo zanimljivo: ja mislim da je mnogo bolje za nekog ko zeli da igra minus na neki mec, da odigra minus na ono polivreme gde je veca granica. I suprotno, da onaj ko zeli da igra plus da igra plus na poluvreme gde je manja granica. Voleo bih da vidim npr neku statistiku koliko je puta dosao plus na kraju a koliko na poluvremenu gde je manja granica. Siguran sam da je na vecem uzorku ta razlika sasvim fina u korist igre na poluvreme. Bas cu jedno vece kad bude dosta meceva da uporedim ovo.

Link to comment

Greota kad su vec dosla ova trojica

 

489894489.jpg

 

danas sam gledao neke analize i vidim ovaj hokej, velika kvota delovalo je kao namesteno, gubili 2 puta i na kraju vidim ipak dobili, ali zalgiris jbg

 

5656451.jpg

Link to comment

Kada je rec o poenima poluvreme/kraj. Prosle sezone je vise dolazio over na kraju. Dugogodisnji NBA trend, je da u prvom poluvremenu pada vise poena i to se vratilo i ove sezone.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 2/2, NBA 1/1, Cagliari je dosao 5+ i 7+. Fudbalom moram biti zadovoljan. Torino jeste zakazao, dobivsi samo 1-0, no Cagliari i Sassuolo donese goleadu (5+ kvota-5.5, 7+ kvota-29). 2+ kombinacija je prosla lakse od ocekivanog. NHL bez problema. Columbus je razbucao Pittsburgh, Winnipeg konacno raspucan, u 4-1 pobedi. U NBA delu, New York se odlepio u startu i fino iskontrolisao mec. Ponovo je kombo pao na jednom paru, ali je dobar plus donela gomila golova na Cagliari-Sassuolo.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-New Jersey w1

 

Arizona-Toronto 5+

 

San Jose-Edmonton 5+

 

Washington-Tampa 5+

 

Kvote, 1.39, 1.50, 1.55, 1.60.

Fiks bilans, Pittsburgh 7-3 (6, 1), New Jersey 3-7 (2, 6). Uglavnom domacinska serija; 23-6, na poslednjih 29 duela, za ekipu koja igra na svom ledu. Devilsi su 1-6, na gostovanjima Penguinsima. Trend 5+ overa, Arizona 7/10, Toronto 4/10, San Jose 8/10, Edmonton 4/10, Washington 4/10, Tampa 7/10. Napad Toronta se budi, vezali su dva plusa, pa bi trebalo biti golova, na mecu protiv solidne Arizone. Sharksi i Oilersi retko zakazu sa golovima, kada je San Jose domacin. I nekompletna Tampa cesto ide u over, te ih odigrah i danas.

Prve tri stvari su stavljene na kombo tiket.

 

 

NBA

 

Boston-Oklahoma >203.5

 

Detroit-Golden State >206.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Niska granica na Boston-Oklahoma, nesto sto se moralo odigrati. Ni na Golden State nije data previsoka granica, no oni su igrali sinoc, pa ih nisam forsirao.

Prvi singl je zavrsio u jacoj grupi.

 

Miks tiket, NY Islanders w1, NY Rangers w1, Chicago w1, Calgary 5+, Houston >200.5. Kvota 7.31.

 

Hokejaski tiket, Salavat 5+, KAC 5+, Salzburg w1, Nurnberg w1, Bern w1, Kloten 5+, Davos 5+. Kvota 7.80.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...