Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nadal se nekako iscupao, pa je taj tiket prosao. Hokej sam dobro osetio, dosao lagano.Slager dabl sa dve kvote 1. :lolol:Vecernji deo:Texas-Detroit h2(+1.5)Colorado-San Francisco >8.5San Diego-Washington 2U Arlingtonu, Darvish-Verlander. Darvish je 3-0, 3.60 ERA protiv Tigersa. Ove sezone 6-1, 2.73 ERA. Kod kuce 3-0, 3.60 ERA na 4 starta. Verlander 7-2, 2.02 ERA protiv Rangersa. Pocetak 4-3, 1.93 ERA. Dva power lineupa i vrhunski starteri. Darvish odlicno zapoceo sezonu. Verlander je godinama jedan od top picera lige.Na Coors Fieldu, Chacin-Cain. Chacin 3-4, 3.59 ERA protiv Giantsa. Za sada 3-2, 2.70 ERA. Cain 15-7, 3.11 ERA protiv Rockiesa. Pocetak sezone 2-2, 5.04 ERA. Napad Colorada bi trebao da bude produktivniji po povratku kuci. Cain sigurniji od pocetka maja, nakon uzasnog aprila. Teren u Denveru pogoduje udaracima, te ako samo jedan od startera ne bude imao vece, over je realnost.Na Petco Parku, Volquez-Strasburg. Volquez 1-1, 5.87 ERA protiv Nationalsa. Krenuo sa 3-3, 5.15 ERA. Na poslednja 3 starta, 2-0, 3.44 ERA. Strasburg 0-1, 9.00 ERA protiv Padresa. Do sada 1-5, 3.10 ERA. Volquez dize formu. Strasburg ume i bolje, no nije tako los, kao sto bi se moglo zakljuciti po odnosu pobeda i poraza. Da mu pruzim jos jednu sansu, valjda ce imati bolju podrsku veceras.

Link to comment

Verlander kolabirao. Da nije i kod njega neka povreda u pitanju. :huh:Zato je dabl lagano prosao.Dnevni deo:Djokovic fixSerena 9- 1.setAzarenka fixSharapova fixReal Madrid-A. Madrid 3+

Link to comment
Halep @2.05
Na mišiće :thumbsup:Mislio sam da odigram i Slobodu protiv Konstantina @1,85, ali se plašim da mi sreća ne okrene leđa posle ovakve pobede Halepove :P Dosta za danas.
Link to comment

Ovo samo ja kada odigram, Djokovic moze da izgubi od Berdiha. I to ne da izgubi normalno, nego da ovaj okrene mec. :isuse:Sharapova se povukla, tja.Vecernji deo:Real Madrid-A. Madrid 2+Pittsburgh-Ottawa w1Minnesota-Boston 2San Diego-Washington 2Baltimore-Tampa >8.5NY Yankees-Toronto 1Pittsburgh-Houston 1Philadelphia-Cincinnati 1Atlanta-LA Dodgers h2(+1.5)Texas-Detroit >9.5Da povezem nesto sa Pingvinima. Ocekujem drugu pobedu veceras.Na Target Fieldu, Worley-Buchholz. Worley je 1-0, 3.00 ERA protiv Red Soxa. Do sada 1-4, 7.15 ERA. Buchholz 3-1, 4.54 ERA protiv Twinsa. Pocetak 6-0, 1.69 ERA. Boston jedinu pobedu protiv Twinsa, tokom prethodne serije kod kuce, zabelezio kada je Buchholz startovao. Ocekujem isti ishod i veceras.Na Petco Parku, Burch Smith-Gio Gonzalez. Smith ce imati drugi MLB start. Protiv Tampe se nije proslavio, primio 6 poena u 2. iningu. Gio 1-0, 0.00 ERA protiv Padresa. Ove sezone 3-2, 4.20 ERA. Nationalsi imaju odlicnu rotaciju, ali je napad uvek potencijalni problem. Nadam se da ce Gonzalez imati dovoljnu podrsku veceras.Orioles-Rays, Hammel-Hellickson. Hammel 1-0, 3.72 ERA protiv Raysa. Za sada 5-1, 4.93 ERA. Hellickson 6-3, 2.70 ERA protiv Oriolesa. Od pocetka sezone 1-2, 5.25 ERA. Oba startera imaju ERA preko 7, na prethodna 3 starta.Na Yankee-Stadiumu, Kuroda-Buehrle. Kuroda 3-1, 3.82 ERA protiv Blue Jaysa. Do sada 5-2, 2.31 ERA. Poslednja 3 starta, 2-1, 1.66 ERA. Buehrle 1-9, 6.19 ERA protiv Yankeesa. Krenuo sa 1-2, 6.19 ERA. Kuroda prilicno pouzdan. Buehrle imao najbolji start sezone protiv Bostona. Toronto u usponu forme, no tradicija koju ima Buehrle, ukazuje na 1, sto i igram.Pirates-Astros, Gomez-Lyles. Gomez 0-1, 7.94 ERA protiv Houstona. Ove sezone 2-0, 2.28 ERA. Lyles 0-4, 7.77 ERA protiv Pittsburgha. Do sada 1-1, 8.36 ERA. Ne volim kada su moji ovoliki favoriti. U stvari se i ne secam, kada sam video ovako malu kvotu na njih. Po formi timova, trebao bi da dodje lagani 1.Phillies-Reds, Lee-Cingrani. Lee je 6-2, 3.79 ERA protiv Redsa. U dosadasnjem delu sezone 4-2, 2.86 ERA. Cingrani odlican na dosadasnjih 5 MLB startova, 2-0, 2.89 ERA. Ovaj par bih verovatno preskocio, da Lee ne startuje za domace. Ovako 1, na najsumnjivijem tiketu.Na Turner Fieldu, Maholm-Ryu. Maholm 1-5, 4.91 ERA protiv Dodgersa. Do sada 4-4, 3.94 ERA. Ryu u ruki sezoni, 4-2, 3.40 ERA. Ryu odlican do sada, te mislim da gosti mogu do pobede veceras(ili bar do tesnog poraza).Texas-Detroit, Tepesch-Porcello. Tepesch do sada 3-3, 4.03 ERA. Na poslednja 3 starta 1-2, 5.94 ERA. Kod kuce 1-1, 3.45 ERA. Porcello 2-3, 7.83 ERA protiv Rangersa. Od starta sezone, 1-2, 6.68 ERA. Porcello mi je jedan od omiljenih startera za over(mada u zadnje vreme over dolazi na mecevima Tigersa, bez obzira ko baca).

Link to comment
Real Madrid-A. Madrid 2+Pittsburgh-Ottawa w1Minnesota-Boston 2San Diego-Washington 2Baltimore-Tampa >8.5NY Yankees-Toronto 1Pittsburgh-Houston 1Philadelphia-Cincinnati 1Atlanta-LA Dodgers h2(+1.5)Texas-Detroit >9.5
:ziga: :ziga: :ziga:Skoro sve prošlo, sem raspalih Dodžersa i Texasa...
Link to comment

Za promenu. :lolol:Inace sam neopevano glup za povezivanje, no sinoc je bilo i malo srece.Dodgersi popili grand slam na 4-2, ono u Arlingtonu je anomalija.Svabe razmatram i ja. Jos uvek nisam odlucio kako da povezem. Dortmund 3+ i nesto, odnosno 3 druga para 3+...

Edited by Miljenko
Link to comment

Dnevni deo:Serena 9- 1.setAzarenka fixNadal fixChicago-Detroit w1Dortmund-Hoffenheim 3+Nurnberg-Werder 3+Eintracht Frankfurt-Wolfsburg 3+Hamburger-Leverkusen 3+Stuttgart-Mainz 3+

Link to comment

U 75. minutu kvota na Hofenhajm 60!!! Kliknem potvrdi za 100 dindži i u tom momentu penal za Hofenhajm, nije primljena uplata!!! :frust:edit: sad je pala na 8edit 2: ne verujem jebote, još jedan penal plus isključen golman dortmunda a napravili tri izmene :frust:kvota 1,12 :D

Edited by zoki82
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...