Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Lazovic,Ninkovic i Pandev sa jedne te Nestorovski i Trajkovski (inace asist. i strelac u 90.min.) sa druge strane,i ne ostavljaju puno prostora za drugi rezon.Jos im je samo falio 1 Dzarovski iz senke...mada  ko zna  :ph34r:

Link to comment

Fudbal 4/4, NHL nikom nista (kvota 1), NFL 1/2, NBA 1/1. Fudbal je dosao idealno (ako ne racunam prateci tiket, koji je pao na Sportingu). Tottenham i Arsenal, taman po 3 gola. Barsa je dosta promasivala, no ipak odlazi u 5+ na kraju; Bolivar bez problema. Anderlecht je brzo dosao do 2-0, da bi treci gol pao na vreme. U NHL delu, srecna kvota 1, posto su Rangersi izjednacili na 1:13 pre kraja. NFL je mogao doci bolje. Green Bay se brzo odlepio, u drugom poluvremenu; smor mec u San Diegu, na utakmici gde se rutinski ocekivalo 60+ poena. NBA sam dobro odabrao, Clippersi izgubise, Toronto je dosao do ubedljive pobede. Kombo je pao na NFL overu, te je plus bio manji od ocekivanog. Nakon prva tri prolaza, iz jace grupe, bio sam siguran u izlaz spojenog tiketa, ali se prevarih.

 

 

Fudbal

 

Everton-Liverpool 3+

 

Fenerbahce-Genclerbirligi 2+

A. Bilbao-Celta 2+

 

Kvote, 1.73, 1.64.

Ponedeljkom je ponuda standardno slabija, mada danas ima par zanimljivih meceva. Veliki derbi PL je na programu veceras; ne bas siguran par za 3+, no na ovako pristojnu kvotu, mislim da vredi probati. Fener je protiv danasnjeg protivnika, na domacem terenu, gotovo svake sezone isao u 3+, pa ih probah u 2+ varijanti, jer nisu toliko efikasni ove godine. Primera donosi jos jedan zanimljiv par, gde dva gola ne bi trebala predstavljati problem.

 

Prateci tiket, AEK 3+, PSV II 2+, Nurnberg w1, Verona w1, Porto P/K1. Kvota 4.57.

 

 

NBA

 

Oklahoma-Atlanta >204.5

 

Minnesota-Phoenix >208.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

NBA ne procenjujem sjajno, no ove dve utakmice, deluju kao ziceri za over (ni dodatne granice nisu previsoke).

 

NHL tiket, Philadelphia 5+, Toronto 5+, St. Louis w1, Arizona 5+. Kvota 5.61.

Link to comment

Nikada vise Porto pa sve da ih 10:1 dobiju u drugom a garant ce biti 1:1

+1. Znao sam na ht da ce biti 2:1 jer sam cekao dom3+. Drugi put me prodaju u sezoni, ne znam sto ih igram uopšte.

 

Izvukao dan Bilbao gg3+, al jedva.

Link to comment

Fudbal 1/2, NBA 2/2. Na fudbalu je i taj jedan tiket, prosao uz dosta srece. Fener daje drugi gol, u 87. minutu; A. Bilbao takodje kasno poravnava rezultat. Derbi Liverpula je razocarao skroz; utakmica gde su sanse bile retkost. NBA lagano, pomak u pravom smeru. Ok bilans na kraju.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Augsburg 3+

 

Kvota 1.54.

Mali broj fudbalskih meceva, mada Nemci igraju redovno kolo, pa probah Dortmund. Ovaj par stavih u slabiju grupu.

 

Prateci tiket, Celtic 3+, Peterborough 3+, Monchengladbach 2+. Kvota 2.57.

 

 

NHL

 

Chicago-Ottawa w1

 

Vancouver-Winnipeg 5+

 

San Jose-Calgary 5+

 

Boston-NY Islanders w1

 

Pittsburgh-NY Rangers 5+

 

Kvota, 1.51, 1.55, 1.55, 1.57, 1.50.

Fiks trend, Chicago 7-3 (6, 2), Ottawa 4-6 (4, 4), Boston 5-5 (2, 3), NY Islanders 4-6 (4, 4). Blackhawksi imaju 5 vezanih pobeda, Senatorsi 2. Ottawa je 7 meceva bez trijumfa na ovom gostovanju. Islandersi su nanizali 5 poraza i prilicno su losi na strani, ove sezone (2-7-2-0). Bilans 5+ overa, Vancouver 7/10, Winnipeg 7/10, San Jose 7/10, Calgary 5/10, Pittsburgh 8/10, NY Rangers 4/10. Tri para, gde po tradiciji pada dosta golova. Pittsburgh i Rangersi su u under serijama (2, odnosno 4 utakmice, pa ih odigrah opreznije).

Prve tri stvari, odose na kombo tiket.

 

 

NBA

 

Golden State-Utah H1(-8.5)

 

Kvota 1.65.

Oba tima imaju 8/10 skor, kada je o odnosu pobeda i poraza, na poslednjih 10 utakmica rec. Golden State je ipak dosta ozbiljnija ekipa i vreme je da veze par pokrivenih hendikepa.

NBA mec je deo jace grupe.

 

Miks tiket, Minnesota w1, Dallas 5+, LA Clippers H1(-5.5), Sacramento >209.5. kvota 5.03.

 

Hokejaski tiket, Lokomotiv Yaroslav w1, Kosice w2, Sparta Prague 5+, Tappara w1, Dynamo Moscow w1, KAC w2, Brynas w1, Innsbruck 5+, Salzburg 5+, Lugano 5+, Kloten 5+. Kvota 20.03.

Edited by Miljenko
Link to comment

Uspavah se i videh sada, Dortmund 1-1. I nije bilo boljeg resenja; Celtic 1-0, Peterborough samo 2-0. Da sam gledao, samo bih se nervirao, posto su izjednacili u 47. minutu. Imao sam i ja los predosecaj za taj par, zato ga i odigrah slabije, no posto mi je statistika 95% igre, ipak probah.

Link to comment

PSG - Lorijen 1&GG  (2.8)

Monako - Kaen 1-1&3+  (2.4)

Inter - Lacio 1-X,2-X  (14,2;14,2)

 

Kec na PSG ne bi smeo da omane, ali domacin u poslednje vreme prima dosta golova, a i Lorijen igra prilicno efikasne meceve, pa mi pojacanje sa GG lepo deluje. 

Monako mora da se vadi za prethodni poraz od Liona, pa se nadam ubedljivoj pobedi bez komplikacija. 

Na Inter i Lacio sam od pocetka meracio X, ali posto mi ostatak ponude ne deluje primamljivo, pojacao sam ulaskom "iz znaka".

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 3/5, NBA 1/1. Dortmund je razocarao, odigravsi samo 1-1, mada se mec idealno razvijao (0-1 poluvreme, 1-1 u 47. minutu, ne moze zgodnije). NHL onako. Fiks ocajno, golovi ok. Chicago me je neprijatno iznenadio, dok je Boston standardno tezak za procenu. Sva tri overa su dosla; Vancouver i San Jose, taman po 5 komada; goleada u Pittsburghu.. U NBA delu, Golden State dolazi do jos jedne rutinske pobede.. Kombo je ponovo pao na jednom paru, Chicago viner u ovom slucaju. Granican dan, 5/7 bi bilo zadovoljavajuce.

 

 

Fudbal

 

Hoffenheim-Werder 3+

 

Monaco-Caen 3+

 

Benfica-Rio Ave P/K1

Bayern-Leipzig P/K1

 

Eupen-Club Brugge 3+

 

Barcelona-Hercules 3+

PSG-Lorient 3+

 

Kvote, 1.45, 1.44, 1.52, 1.52, 1.59.

Hoffenheim-Werder, duel koji tradicionalno donosi kanonadu. Monaco je raspucan ove sezone, pa da ih probam i ja. Benfica obicno lako resava Rio Ave, a vreme je da Bayern pokaze ko je glavni. Club Brugge i Eupen, retko zakazu sa golovima. Barsa ima 1-1 iz prvog meca, te ocekujem njihov bolji nastup. PSG je u losoj seriji, prima dosta golova, te je vreme da i oni prorade.

Prve tri stvari su stavljene na kombo tiket.

 

 

NBA

 

New Orleans-Oklahoma >203.5

 

Kvota 1.60.

Neocekivano niska granica na ovom paru, te i njega smestih u jacu grupu.

 

Miks tiket, Houston >221.5, Washington 5+, Edmonton 5+. Kvota 3.84.

 

 

Link to comment

Fudbal 4/5, NBA 1/1, Club Brugge dodje 5+, PSG takodje 5+, Barcelona 6+ i 7+. Fudbal bi dosao savrseno, da Hoffenheim i Werder nisu zakazali; samo 2 gola. Benfica i Bayern dobise rutinski. Club Brugge, PSG, Barcelona, zatrpase rivale. Monaco odlazi tesno u 3+, golom u 92. minutu. NBA over je prosao lagano. Jedan promasaj i taj je naravno bio na kombo tiketu (Hoffenheim bih igrao 3+, u bilo kojoj varijanti, pa i nije bilo razloga za nerviranje).

 

 

Fudbal

 

Torino-Genoa  3+

 

Cagliari-Sassuolo 3+

 

Roma-Chievo 2+

Fiorentina-Napoli 2+

 

Kvote, 1.69, 1.80, 1.43.

Torino igra izuzetno efikasno, i kada dobija, i kada gubi, pa ih probah i danas. Cagliari retko zakaze sa golovima, kada igra kod kuce. Roma mi je malcice sumnjiva, pa odabrah 2+; slicno vazi i za Fiorentinu.

Samo prvi tiket je stavljen u jacu grupu.

 

 

NHL

 

Columbus-Pittsburgh 5+

 

Vancouver-Winnipeg 5+

 

Kvote, 1.50, 1.55.

Trend 5+ overa, Columbus 7/10, Pittsburgh 8/10, Vancouver 7/10, Winnipeg 7/10. Nakon prekida serije pluseva, Pittsburgh je napunio Rangerse. Blue Jackets su vezali 10 pobeda (sto je i rekord fransize), a imaju i seriju od 12 meceva, na kojima su uzeli makar bod. I oni dosta cesto idu u over, pa ne vidim razlog da se to ne desi i danas. Pre dva dana su Canucksi, dobili istog protivnika sa 4-1. Veceras ocekujem jos laksi over, uz budjenje napada Jetsa.

Oba para su na kombo tiketu.

 

 

NBA

 

New York-Orlando w1

 

Kvota 1.43.

Golden State ima preveliki hendikep za ozbiljniju igru; San Antonio deluje primamljivo, no ipak gostuju, pa odose na sitan tiket. Kompletni Knicksi, bi trebali biti prevelik zalogaj za Orlando, pa me zato i cudi, ovako mali hendikep. New York je 10-4 kod kuce, Orlando 8-7 na strani. Trend od 10 utakmica, New York 6-4, Orlando 5-5.

NBA singl je deo jace grupe.

 

Miks tiket, Boston X2, Toronto 5+, Golden State H2(-11.5), San Antonio H2(+1.5). Kvota 6.29.

 

Hokejaski tiket, CSKA Moscow w2, Kosice w1, Sparta Prague 5+, Frederikshavn 5+, Davos w1, Zug 5+. Kvota 6.21.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...