Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Realno, po tom pitanju je malo koja kladionica ok. Recimo da je Balkan bet korektan, kod njih se moze normalno igrati lajv, dok ovi ostali imaju te neke softvere koji su podeseni da maksimalno zakidaju igrace a njih stite i od najmanjih gresaka i potencijalno kriticnih situacija. Ja trenutno radim u kladionici Korner, kod njih na lajvu kad igras basket cekas i po 10 sekundi nekad pa ako si igrao npr. vise poena, tiket ce ti proci ako kvota padne tj. ne desi se nista, a ako padne kos ili budu neka bacanja, laganica blok. Ima jos mnogo takvih primera i na tenisu, verujem i na fudbalskom kladjenju mada se tu ipak najsporije menjaju kvote... Balkan bet je recimo korektan, solidan, ako nista bar nisu pizde kao ostali.

Link to comment

Уз огромне маргине које углавном имају на свако клађење немају поребе да се штите толико али шта да се ради кад су јајаре. Биће да је народ драстично осиромашио у односу на пре 10ак година, нема се више пара као некад па самим тим нема ни ширења базе играча и једино што им остаје је то пилићарење и цеђење суве дреновине. Док на нету може да се нађе 1.952 уместо њихових 1.85 не пада ми на памет да играм код домаћих.

Link to comment

Уз огромне маргине које углавном имају на свако клађење немају поребе да се штите толико али шта да се ради кад су јајаре. Биће да је народ драстично осиромашио у односу на пре 10ак година, нема се више пара као некад па самим тим нема ни ширења базе играча и једино што им остаје је то пилићарење и цеђење суве дреновине. Док на нету може да се нађе 1.952 уместо њихових 1.85 не пада ми на памет да играм код домаћих.

 

Pa da, Pinnacle i ostale kladionice daju otprilike 1.95 - 1.95 ili makar 1.9 - 2, dok ovi nasi razbijaju sa 1.85 ili cak negde po 1.8 - 1.8, sto je kriminalno. Nazalost, i sam spadam u onih 95+ % koje mrzi da se cimaju oko pravljenja tih onlajn racuna kod stranih kladionica i dajem ovim nasima... Mislim da Balkan bet ima najbolje kvote na onlajn kladjenju, vidjao sam nesto tipa 1.87 - 1.94 i slicno, mada je i to daleko od dobrog ali kao manje su losi od ostalih.

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 1/2. Tesko je naci 3+ mec, koji je lakse dosao od Hoffenheim-Dortmund sinoc. NHL sam odabrao ok, lep lagani over. NBA onako. Razocarase na Philadelphia-LA Lakers, samo 189 poena; Rocketsi zato sabijaju i dalje, novi over. Korektan dan,

 

 

Fudbal

 

Salzburg-Wolfsberger 2+

Twente-AZ Alkmaar 2+

Estoril-Benfica 2+

 

Kvota 1.59.

Ne bih imao previse vremena, za raniji tiket, zbog posla, mada je utesno sto su danas uglavnom restl mecevi. Tri para u 2+ varijanti, tamo gde golovi deluju privlacno.

 

Prateci tiket, Oostende 2+, Austria Vienna 2+, Man Utd w2, Wolfsburg 2+, Feyenoord P/K1, Sevilla w1, U. Espanola 2+, Deportivo Capiata 2+. Kvota 5.07.

 

 

NHL

Dallas-Philadelphia 5+

 

Toronto-Pittsburgh 5+

 

Kvote, 1.38, 1.36.

Ionako male kvote, su jos vise pale tokom dana, no nisam hteo menjati prvobitni plan, posto se to uvek pokaze kao lose resenje. 5+ trend, Dallas 5/10, Philadelphia 5/10, Toronto 5/10, Pittsburgh 9/10. Dva duela, gde po tradiciji pada dosta golova, pa ih probah i danas. 

 

 

NBA

 

Minnesota-Houston >214.5

 

Kvota 1.60.

Houston retko zakaze u ofanzivi, te mislim da ih vredi probati na bilo koju granicu, ispod 220.

 

Miks tiket, Oklahoma >209.5, Golden State >226.5, Minnesota w1, Washington w1, Tampa 5+. Kvota 7.41.

 

Sutra je ponuda dosta bolja, narocito na fudbalu. Ima i par zanimljivih meceva iz drugih sportova (NFL, NHL, NBA).

Edited by Miljenko
Link to comment

Retko se desava, da ne dodje nista, sa ovako izglednim parovima (bar kada je o NHL i NBA delu rec), no sve u rok sluzbe. Ako nesto ne volim, to je kada polako skupljam budzet tokom nedelje i kada odigram jace, corak. Nadam se boljim rezultatima danas.

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 0/2, NBA 0/1. Teski parovi na fudbalu, na kraju me je docekala Benfica, dobivsi samo 1-0. NHL je dosao katastrofalno. Cetiri gola u Dallasu i neverovatna dva gola u Torontu. Ni rezervni par ne bi prosao, jer su u Edmontonu pala 4 gola. U NBA delu sam mozda mogao bolje odabrati; Rocketsi su imali lose sutersko vece, pa nije bilo plusa, u regularnom delu meca(imam jednu kladionicu gde se racunaju produzeci, ali su granice vise za po 4-5 poena, od ovih iz Mozzarta). Uzasan dan, no i takve stvari se desavaju.

 

 

Fudbal

 

Anderlecht-Eupen 3+

 

Barcelona-Espanyol 3+

Bolivar-Blooming 2+

 

Man City-Arsenal 3+

 

Tottenham-Burnley 3+

 

Kvote, 1.43, 1.46, 1.64, 1.51. Par favorit-autsajder meceva, te dva derbija. Uobicajeni timovi.

Prve dve stvari su otisle u jacu grupu.

 

Prateci tiket, Ajax 2+, Leverkusen 2+, Club Brugge 2+, Legia P/K1, Nacional Potosi 2+, Monaco 2+, Sporting w1, Boca Juniors w1. Kvota 4.17.

 

NHL

 

NY Rangers-New Jersey w1

 

Kvota 1.48.

Fiks trend, NY Rangers 7-3 (5, 3), New Jersey 2-8 (1, 6). Rangersi uglavnom lako resavaju Devilse, pa ih odigrah i veceras.

Ovaj par stavih u slabiju grupu.

 

 

NFL

 

Chicago-Green Bay w2

 

San Diego-Oakland >49.5

 

Kvote, 1.40, 1.85.

Green Bay juri nastavak playoff serije; nakon serije poraza, vezali su 3 pobede. Oakland je jedna od boljih over solucija ove sezone, a i San Diego retko igra tvrde utakmice.

Oba para su sastavni deo kombo tiketa.

 

Propratni tiket, Baltimore w1, Pittsburgh >44.5, Kansas w1, NY Giants >41.5, New Orleans >50.5, Atlanta >51.5, New England w2. Kvota 38.78.

 

 

NBA

 

Orlando-Toronto w2

 

Kvota 1.40.

Dvoumio sam se izmedju Clippersa i Toronta (ili njihovog dabla) i na kraju odabrah Toronto u singlu.

Nisam se ni ovde zaletao, NBA sezona bas i nije sjajna za igru.

 

Miks tiket, Winnipeg 5+, Chicago 5+, NY Islanders 5+, LA Clippers w2. Kvota 6.44.

Edited by Miljenko
Link to comment

Zvuci kao Meridian.

 

O da, kakvi su to klošari raspali.

 

I kladionica verovatno jedina na svetu koja ima x na poene igrača. Valjda da bi dodatno smanjili kvotu na + i -

Edited by theanswer
Link to comment

@zverka

 

Ma razumijem te. Nisam htio da ti stajem na muku.

 

Neki moj rezon je da vazda treba braniti ako je kvota kojom branis velika.

 

Djenoa 7+ sa cuvenim Palermom. I meni smrdi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...