Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Stvarno ne razumem da u hokeju na igru over/under računaju penale...neverovatno.

Sinoć sam imao Ottawa-San Jose under 6,5 i vidim 3-4 nakon penala i "lost".

Idiotizam.

Link to comment

Džaba sam ih kontaktirao, upravo sam našao

All bets include overtime/shootouts, unless otherwise stated. In the event of a game being decided by a penalty shootout, then one goal will be added to the winning team's score and the game total for settlement purposes.

 

Zaista genijalno.

 

Valjda kad igraš over/under to radiš jer očekuješ jake odbrane i slabe napade ili kontra..a ne da sve zavisi da li će otići u produžetak. To je i na basketu glupo pravilo. Igraš under, meč ode 20 ispod granice,ali u produžetak i ti si pao, Idiotizam.

Edited by Godfrey
Link to comment

Fudbal 3/3, NHL 1/1, NBA 2/3, prodje konacno kombo tiket, te prateci NHL + NBA tiket. Fudbal se "na misice" uklopio. Tottenham je odigrao dovoljno dobro, za ubedljivu pobedu, mada ni gosti nisu bili bez sansi. Chelsea tesno, kao i moji; City jedva 2-0, kada vec nisam ni verovao, da ce pasti drugi gol. Colo Colo lagano uzima trofej u kupu, 4-0. U NHL delu su sva 4 meca otisla u over, pa tako i ova moja utakmica. NBA ok selektiran. Toronto prolazi sa hendikepom protiv File; Rocketsi donese lagan plus, uprkos ubedljivoj pobedi. Jedino su Clippersi zatajili, teskom mukom dobivsi Orlando. Skoro savrsen dan. Nisam dugo bio u mogucnosti da upotrebim ovu formulaciju; te se nadam da ce uslediti korektan period.

 

 

NHL

 

St. Louis-New Jersey w1

 

Winnipeg-Florida 5+

 

Dallas-NY Rangers 5+

 

Kvote, 1.55, 1.65, 1.50.

Fiks bilans, St. Louis 5-5 (2, 4), New Jersey 3-7 (1, 4). Devilsi tesko igraju protiv Bluesa, te mi ovo deluje kao najverovatniji fiks danas. St. Louis kod kuce 12-1-2-1, New Jersey 4-9-3-1 na strani. 5+ trend, Winnipeg 6/10, Florida 5/10, Dallas 5/10, NY Rangers 6/10. Panthersi su u padu forme, dok Jetsi igraju solidno kod kuce. Serija koja redovno ide u plus, kada je Winnipeg domacin. Dallas je prosle sezone bio sinonim za over. Ove imaju problema sa povredjenim igracima, ali im u goste stizu Rangersi, jedan od top ofanzivnih timova.

 

 

NBA

 

Golden State-New York >219.5

 

Kvote 1.60.

Golden State prolazi sa dodatnim granicama, pa ih probah i danas, jer igraju protiv dobre ekipe iz New Yorka.

 

Miks tiket, Toronto 5+, San Antonio w2, Denver >216.5, Ajax 2+, Sheffield Utd 2+, Porto P/K1, Panathinaikos w2. Kvota 5.07.

Link to comment

NHL 2/3, NBA 0/1. St. Louis prolazi lako u fiksu, kao i over u Winnipegu. Puno prilika za gol, na Dallas-NY Rangers, ali plus nije bio blizu (0-2). NBA traljavo, neocekivano mali broj poena na Golden State-New York. Na pratecem je proslo par NBA parova, ali su zakazali sa golovima u Torontu. Toplo-hladno serija nastavljena, mada je ovo dosta bolji ucinak, u odnosu na prethodne nedelje.

 

 

Fudbal

 

Hoffenheim-Dortmund 3+

 

Kvota 1.44.

Dortmund sam propustio par puta na strani, kada su isli u 5+ i jace, pa ih odigrah danas. Hoffenheim je dosta efikasniji kao domacin.

 

 

NHL

 

Vancouver-Tampa 5+

 

Kvota 1.65.

Trend overa, Vancouver 5/10, Tampa 8/10. Kada su Canucksi domacini, retko fale golovi, kada je ovaj par u pitanju. 

 

 

NBA

 

Houston-New Orleans >215.5

 

Philadelphia-LA Lakers >204.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Raspucani Harden i kompanija, retko nisu za probati, mada su granice standardno visoke. Philadelphia igra bolje, u odnosu na start sezone, dok su Lakersi u losoj seriji (8 poraza). Oba napada su solidna, te verujem da mogu probiti, ne preterano visoku granicu.

 

Miks tiket 1, Willem II 2+, Rangers w2, Kalpa w1, Karpat w1, Salzburg 5+, KAC 5+, Munich w1, Nurnberg w1. Kvota 10.08.

 

Miks tiket 2, LA Clippers w2, Pittsburgh 5+, Washington 5+, Colorado 5+. Kvota 4.92.

Edited by Miljenko
Link to comment

Igram u lajvu na jebeni PAO misleci da nece da zadrzavaju vreme dok im ne istekne napad, no nema veze, i odigram hendi na njih, obradjuje se tiket, posle sekund Slukas postigne trojku i nema veze, prihvacen tiket :isuse: A inace smecari pomeraju za 0.05 pri promeni svakog napada, ali eto ovde su napravili izuzetak.

 

Juce su me tako ujebali kad su mi odigrali dva tiketa na Efes u roku od dva minuta, a uopste nije bilo obavestenja da je prvi tiket obradjen, samo da je kvota promenjena, kvota promenjena, kvota promenjena. Jebo ih ko im napravi idiotski sajt, i novi i stari

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...